Rozhovor se "Skrytou Rukou", iluminátem a zasvěcencem (2)

Penre Wes

Penre Wes

publikováno: 27.10.2010 kategorie: Tajné společnosti

ATS: Která Vládnoucí pokrevní linie?... Rockefellerové? I když, to je možná až příliš konkrétní. Navrhuji tedy náhradní otázku: Kolik paralelních pokrevních linií, které mají stejné postavení jako vy, kromě té vaší odhadem existuje, a do jaké míry v nich vaše rodina vidí spojence nebo konkurenty?

SR: Jak už jsem řekl, pouhý fakt, že jste v pokrevní linii, vám nic praktického nepřinese, důležitá je příslušnost k dané Rodině. Existuje 13 „základních“ či „hlavích“ původních pokrevních linií. Z nich ovšem vzešlo mnoho a mnoho dalších, podobně jako z jednolitého oceánu vystupuje mnoho řek. Pokud si původních 13 linií představíte jako jedinou Prvotní barvu, kterou můžete namíchat tak, aby vytvořila celou paletu jiných barev, pak tomu přibližně porozumíte. Ale pozor, žádná konkurence zde není, jsme Jedna Rodina. Nefunguje tu rivalita ve smyslu Dům proti Domu, a to i přesto, že ve světě platí „člověk člověku vlkem“. Mezi jednotlivci konkurence vznikat může – každý chce stoupat vzhůru – touto tendencí je poháněna celá naše rodová společnost. Chceme neustále růst a vyvíjet se.


ATS: Co přesně znamená termín „generační (rodinný) příslušník“?

SR: To znamená, že se narodil do Rodiny. Řád a zásady jsou děděny a předávány z generace na generaci, a jen ve velmi vzácných případech je do Rodiny přijat někdo zvenčí, a i tehdy to musí být někdo z „ezotericky“ kompatibilní linie.ATS: Můžete jmenovat dva nebo více případů, kdy v minulosti došlo k podobnému odhalení, které nám tu teď prezentujete vy?

SP: Ano, například v roce 1999 prostřednictvím jednoho „alternativního média“, jak byste ho zřejmě nazvali vy. A pak ještě v roce 2003, opět na jednom internetovém fóru zabývajícím se „konspiračními teoriemi“. V těchto případech ale nebyly všechny informace naprosto pravdivé. Nebylo to ale tím, že bychom chtěli někoho mást nebo mystifikovat, ale zprostředkovatelé zpráv o nich měli nedost

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly