Rozhovor se "Skrytou Rukou", iluminátem a zasvěcencem (13)

Penre Wes

Penre Wes

publikováno: 20.11.2010 kategorie: Tajné společnosti

ATS: Pravda, jsem rád, že jste mi to osvětlil. Možná jsem neměl naplno tvrdit, že jste „zlí“ nebo zkažení. V mých očích vás to mírně očišťuje, protože jsem měl v hlavě obrázek, že všichni členové vládnoucí elity jsou již nenapravitelně zkažené duše.

SR: Žádná Duše není nenapravitelně zkažená. Každá Duše je krásná a individualizovaná část našeho Jednoho Nekonečného Stvořitele. Duše jen hrají postavy v Inkarnační Hře. Mohou představovat některé skutečně kruté a hanebné postavy, ale pod převlekem budou vždycky nádherné. Pamatujte na to, kdykoliv s vámi nějaká duše „špatně zachází, špatně se k vám chová, nebo vám působí příkoří“ – je to vždycky součást jejího scénáře, její role. Jenom se snaží odehrát svůj part, stejně jako každý dobrý herec na divadelních prknech. Buďte jim za jejich Oběť vděční, a vezměte si z toho pro sebe ponaučení.ATS: Tvrdíte, že mezi inkarnacemi se pohybujeme všichni společně, ale já mám podezření, že povaha našeho vnímání a naší interakce je neporovnatelná s interakcemi, které mezi námi probíhají na Zemi – a proto se domnívám, že jelikož jste sjednocená entita, nemůže existovat žádné nezávislé „zasmějeme se tomu“. Mám proto pro vás ještě několik (a doufám, že posledních) otázek.

SR: Nemáte pravdu. Musíte myslet z hlediska individualizovaných Duší, které ale vidí a chápou, že jedna od druhé nejsou oddělené, ale propojené. To, že je „prostor“ „prázdný“, je jen další iluze. Stále budete v interakci s ostatními jakožto jedinec (individualita), ale zároveň uvidíte, jak jsme všichni nedílnou součástí Jedna. Je to složité vysvětlit tak, aby vám to ve 3. Dimenzi dávalo smysl. Prostě nemáme taková slova a takové výrazivo, abych vám to mohl popsat přesněji. Tam, kam směřujeme, už žádná slova nejsou potřeba.ATS: 1) Jak tohle všechno víte? A tím myslím, jak to VÍTE. Očividně vás někdo velice důsledně učil a všechno ohledně podstaty existence vám vyložil. Ale jak to můžete

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly