Rozhovor se "Skrytou Rukou", iluminátem a zasvěcencem (10)

Penre Wes

Penre Wes

publikováno: 14.11.2010 kategorie: Tajné společnosti

ATS: Takže až přijde Sklizeň, až se můj čas tady naplní a tato vědomá skořápka, kterou obývám, přestane existovat, co se stane pak? Co se mnou bude? Co se stane s mými přáteli a lidmi, které mám rád? To si drtivá většina z nás, kteří obýváme tuto planetu, tuto dimenzi, tuto rozlehlost, vlastně ani nevšimne, že dojde k událostem, které tu popisujete?

SR: To je dobrá otázka. Mám rád otázky, které jdou přímo od srdce. Bude záležet na podmínkách a okolnostech vašich posledních momentů v tomto konkrétním Životě. Řekněme například, že váš fyzický aspekt prodělá při nadcházejících planetárních změnách to, čemu se říká „smrt“, a vy se okamžitě vrátíte do úžasné země, ve které všichni trávíme čas mezi inkarnacemi – do země, jíž nazýváme časoprostorem či „antihmotou“. Je to místo, o kterém lidé mluví jako o „Nebesích“. Tam se setkáte se všemi, které milujete a kteří při této životní zkušenosti také „zemřeli“, a nastane nádherné a dojemné shledání. Setkáte se s vaší Duchovní skupinou a Duchovními učiteli. I poté, co sestoupíme sem na Zemi, si „na druhé straně“ všichni uchováváme část své Duchovní Energie. V závislosti na složitosti životní zkušenosti, kterou si vybereme, si její větší či menší množství Energie bereme vždy s sebou.

Když máme prožít klasicky dlouhý „život“, obvykle si s sebou do inkarnace vezmeme tak 60-80 % své Duchovní Energie. Takže i tehdy, pokud se ti, které milujete, již stihli z Duchovního světa znovu inkarnovat do dalšího dobrodružství, část jejich Energie tam stále zůstane a přivítá vás Doma. Poté zhodnotíte svou životní zkušenost se svými Učiteli a poučíte se ze svých úspěchů a chyb. Pak strávíte nějaký čas odpočinkem a učením, než začnete plánovat svoji další inkarnaci.

Pro ty, kteří před příchodem Velké Sklizně fyzicky „nezemřou“, nastane „čas plynoucí v nulovém bodě“, kdy si budou moci užít extatického splynutí s Nekonečným Stvořitelem, což ji

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly