Rozhovor se "Skrytou Rukou", iluminátem a zasvěcencem (1)

Penre Wes

Penre Wes

autor

23.10.2010 Tajné společnosti

Tento člověk, který sám sebe označuje za zasvěcence z řad iluminátů, se objevil na fóru Above Top Secret (Více než přísně tajné) v říjnu roku 2008 a prozradil tam řadu informací o plánech a agendě iluminátů. Důvodem pro to podle jeho slov bylo, že nastal čas, abychom se dozvěděli něco z toho, co se děje za oponou. A když vysvětloval, PROČ je nezbytné to odhalit právě teď, byl velice přesvědčivý. V tomto článku zrekapituluji celý rozhovor mezi členy fóra Above Top Secret a tímto člověkem – „Skrytou Rukou“.

Udělejte si, prosím, čas, a přečtěte si ho celý (ano, vím, že je to dlouhé, ale mám pocit, že tím všichni můžete pouze získat, a to i pokud se rozhodnete mu nevěřit). Při čtení je třeba mít otevřenou mysl, opustit zažitá dogmata nebo se domnívat, že „jste již na všechno dávno přišli sami“, protože pak tomu, co tvrdí Skrytá Ruka, apriorně neuvěříte, i kdyby argumentoval sebelépe.

Zde je tedy několik bodů, které přispívají k přesvědčení, že co říká, je pravda. Prvním je fakt, že členové fóra, s nimiž vede rozhovor, se ho ptají na celou řadu náhodných otázek (jak je vidět v článku) a on jim na ně odpovídá inteligentně a přesně, bez zbytečných průtahů, které by zřejmě nastaly, kdyby si všechno vymýšlel. Všimli si toho i členové fóra. A navíc je Ruka naprosto konzistentní! Mnoho otázek je dobře položených, jdou hluboko, ptají se přesně na konkrétní věci nebo jsou filozofické povahy, a tento muž (nebo žena – to nevíme jistě, protože o sobě tvrdí, že nepochází ze Země) na ně na všechny naprosto precizně odpovídá a nikde si neprotiřečí. Kdyby to byl podvodník, pak by při tak sofistikovaném rozhovoru s inteligentními lidmi bylo velice nepravděpodobné, že by dokázal fabulovat a rozpřádat lži tak, aby se do nich dříve nebo později sám nezamotal. Jistě si i vy sami všimnete, že Ruka působí naprosto upřímně.

Přemýšleli jste někdy nad tím, kdo stojí na „samotném vrcholu Pyramidy?“ Ruka nám poskytuje vodítko. Pokrevní linie, kter

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly