Rozhovor s výzkumníkem Peterem Levendou: "Zlověstné síly (4)"
PL: Ptáte se na Illumináty. Zkusím vám odpovědět ještě jinak. Proč jsou tito lidé, kteří patří mezi nejbohatší jedince např. ve Spojených Státech shromáždění v Maineu v předvečer nového roku v dřevěné stodole, když by mohly být na jakémkoliv lepším místě kdekoliv na světě? Mají peníze, doprava pro ně není žádný problém, ale přitom všem pořádají jakousi seanci v mrazivé zimě v dřevěné stodole
Jakou mají pro to motivaci? Jaký je skutečný účel tohoto počínání? Nemáme ponětí. Jediné co víme je to, že Puharich tyto lidi vodil na tyto seance a oni ochotně šli. Ne jednou, ale opakovaně. Jaká byla jejich motivace? Nemám nejmenšího tušení a ani se mi o tom nechce spekulovat.
BR: Analogie, kterou jste nyní vykreslil, velmi dobře ukazuje na to, že nacisté dělali v podstatě něco podobného a to mnohem dříve již za II. světové války. Nyní se ukazuje, že tato praxe je vlastní těm nejbohatším rodinám, kteří tuto praxi provádí o mnoho desetiletí později.
PL: Jistě. Jen bych chtěl upřesnit, že s tím ve skutečnosti začali o méně jak deset let později na počátku padesátých let 20.stol. V nacistickém Německu se v těchto záležitostech velmi angažoval Himlmler. Svého času jsem navštívil jeden německý hrad, který tento pohlavár zrenovoval. Jmenuje Wewelsburg. Nachází se nedaleko města Paderborn. Toto sídlo se stalo pro "SS" jakýmsi druhým Vaticanem. Stalo se centrem jejich "duchovních" aktivit a rituálů.
Himmler byl známý tím, že velkou většinu těchto rituálů sám řídil. V podstatě šlo o jakousi kopii "Kulatého Artušova stolce" (Roundtable). Kolem něho zasedalo "12 rytířů", kterými byli ve skutečnosti nejvyšší důstojníci "SS".
Během svého pátrání jsem se dozvěděl, že místnost s tímto kruhovým stole, u kterého prováděli různé druhy rozjímání a rituálních praktik se nacházela nad kryptou, ve které byly umístěné urny obsahující popel vysokých "SS" důstojníků, kteří zemřeli. Urny byly jednotlivě umístěné ve výklencích a všude na podlaze se nacházely vytesané svastiky.
Všimněte si další zarážející shody mezi nacistickým kultem a členy amerických Illuminátských rodin. Snad všichni velmi dobře vědí o nacistické zvrácené filozofii týkající se posedlosti tzv. "čistou rasou". Prakticky stejnou posedlost najdeme v prostředí rodin "DuPonts, Astors, Paines, Forbes a dalších". Jediný rozdíl spočívá v tom, že nacisté byli zatíženi na frekvenci čísla "12" a americké elity zase z nějakých specifických důvodů preferují frekvenci čísla "9".
KC: O.K. To co říkáte je nesmírně zajímavé a věřím, že jste pokračoval ve svém výzkumu se snahou zjistit odkud se vlastně vzala ona tajemná vazba na frekvenci čísla "9". Jelikož věřím, že "SRI" (Standford Research Institute" je nějakým způsobem spojen s činností Hala Puthoffa a Ingo Swanna.
PL: O tom není nejmenších pochyb.
KC: Když budeme tuto záležitost zkoumat v širších souvislostech, asi zjistíme, že tito a další jedinci byli nějakým způsobem zapojeni do výzkumu myšlenkové kontroly, který zase mohl být součástí jednoho z mnoha bodů programu Illuminátů v současné době?
PL: Ano, uvažujete velmi dobře. "Pojivovou tkání" všech těchto spojení byl právě Andrija Puharich. Tento člověk objevil Uriho Gellera, poměrně slavné izraelské médium. A byl to Puharich, který dovedl Gellera přímo za ruku na testy do "SRI" v Kalifornii.
Existuje také spojení mezi "SRI" a lidmi kolem Jonestown. Takových spojení existuje celá řada. Ve chvíli kdy začnete tahat za jednotlivé nitky a máte k tomu dostatek odvahy, vstoupíte do zcela jiného světa. Je to ale velmi nebezpečná cesta.
BR: Můžete nám říci něco bližšího ohledně propojení "SRI" na Jonestown?
PL: Jistě. Ve druhém díle mé avízované knihy věnuji asi 100 stránek týkající se případu Jonestown. Věnoval jsem výzkumu této záležitosti velmi mnoho času a energie, abych se pokusil dekódovat a rozkrýt komplexní pozadí. A nebyl jsem samozřejmě jediný. Přesto dodnes víme jen opravdu mále co se v Jonestown stalo.
Nejvíce nových skutečností bylo odhaleno v posledních 20-ti letech. Velmi se o to zasloužil můj velmi dobrý přítel investigativní novinář Jim Hogan, který zasvětil několik let svého života zkoumáním tohoto případu.
Skrze jakéhosi Jima Jonese (agentem CIA) se kterým byl v kontaktu se dostal k velmi tajným dokumentům CIA, které byly součástí jakéhosi většího souboru dokumentů, který se nazýval "201 File" (Akta 201). Díky tomu víme, že existovalo spojení mezi "SRI" a případem Jonestown.
V současné době panuje výrazné přesvědčení v tom, že velmi silnou spojnicí byla osoba, která se jmenuje Russell Targ a již zmíněný Hal Puthoff.
BR: Aha?.
KC: Existuje také spojení mezi Piharichem a CIA? Pracoval Puharich pro CIA?
PL: Ano. Pokud vím, Uri Geller několikrát prohlásil, že byl pro něho Puharich prodlouženou rukou CIA. Ovšem pokud se "SRI" týká, pak fyzik Russel Targ byl zčásti zapojen do aktivit této agentury, ale zároveň byl aktivní i v pracovní skupině vědců v rámci Jonestown. Byl ředitelem "Human Freedom Center" v Berkeleye a zároveň studoval parapsychické fenomény v rámci aktivit "SRI".
V Jonestown byl v úzkém kontaktu s Elmer a Deanna Mertlovými. Za několik týdnů poté co Targ odešel, byli Mertelovi nalezeni mrtvi svém bytě. Dodnes se nepodařilo zjistit příčinu jejich smrti. V současné fázi výzkumu je Targovo spojení se "SRI" a Jonestown jasně prokázáno. Co to ale v konečném důsledku znamená, stále nevíme.
Na druhou stranu je prokázané, že Targ pracoval s Mertleovými, kteří patřili do skupiny těch, kteří přežili masakr v Jonestown. Byli to lidé, kteří opustili církev Jima Jonese a komunitu "The People´s Temple" dokonce o tomto společenství napsali knihu, aby společnost upozornili na praktiky s ním spojené. Na této knize s nimi dokonce jistou dobu pracoval i sám Targ. V jistou dobu však odchází do SRI a Mertleovi jsou nalezeni mrtví.
-pokračování-
(c)2009 Kerry Cassidy
(c)2009 Peter Levenda
(c)2009 Translation: Alhambra