REZONANCE 2022: TEKUTÉ SVĚTLO (3)

V současné době dochází k poměrně masivní vlně inkarnací vysoce pokročilých lidských duchů, kteří v mnoha případech hráli velmi důležitou roli v prostředí významných starověkých civilizací. Společně s nimi se k nám vrací mnohé původní znalosti a vědomosti. Mnozí jsou přesvědčeni o tom, že pyramidy sehrály svou roli v dobách historických a prehistorických, málokdo si však uvědomuje, že jejich skutečná úloha zdaleka neskončila.

V souběžném materiálu "Průlom přichází z galaxie Andromedy" jsem v jeho posledním díle naznačil, že každý objev přichází na světlo světa v přesně stanovenou dobu, resp. do přesně daného kvalitativního prostředí lidské civilizace. Tato teze platí samozřejmě i pro objevy v oblasti archeologie a obecně historie jako celku. To, že teprve před několika lety byly objeveny artefakty pyramidových staveb v Evropě (Bosna a Itálie), je pro mnohé samozřejmě velmi překvapující, ale to všechno je pouze začátek.

Rád bych se ale ještě jednou vrátil ke zlatu a stříbru. Elektroluminiscence nanočástic zlata a stříbra v lidském těle mimo kvality, které jsem uvedl v předcházející části, výrazně zvyšují životnost a odolnost lidských buněk, tedy i jejich délku života. Zároveň poskytují velmi důležité biorezonanční prostředí uvnitř organické hmoty, které je důležité pro meditační procesy, telepatickou komunikaci nebo i astrální projekce. Velké množství kamenných chrámů s výrazným piezoelektrickým efektem byly nalezeny prakticky po celém světě. Jejich lokalizace je definována pulsy kruhového charakteru v rámci jasně daného vzoru infrazvukové distribuce (viz obr. níže).

Na tomto místě bych chtěl zdůraznit, že kruhové pulsy uvedené na snímku jsou stacionárního charakteru - to znamená, že nedisponují dynamikou tak jako například vlnky na vodní hladině. Z tohoto hlediska je nesmírně zajímavé, že právě v lokalitě těchto stacionárních pulsů se nachází valná většina monumentálních chrámových staveb posvátného charakteru, a to včetně staveb pyramidového designu. Samozř

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly