REGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (48)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

publikováno: 11.01.2018 kategorie: Esoterika

V současné době začíná být aktivní třetí vlna Chrámových Melchiszedeků v rámci působení 6. kořenové rasy v inkarnaci. Období aktivity třetí vlny Chrámových Melchiszedeků představuje jakýsi přechodový typ mezi 6. a 7. kořenovou rasou. Sedmá kořenová rasa by měla vyvinout nesmrtelné tělo a i když je to pro současný lidský rozum nepochopitelné, měla by přesáhnout hranice smrti, nemoci a stárnutí.

Sedmá kořenová rasa bude mít plně aktivních 6 vláken DNAs a bude otevřena vzestupu na Gaiu v HU3. Duchovní (chrámová) rasa pátého typu Yuna-Seti má aktivních všech 12 vláken DNAs v linii projektu Turaneusian. (Duchovní rasy jsou ve skutečnosti datové prototypy fyzicky projevených kořenových ras ve vtělení.) Sedmá kořenová rasa bude přímou referencí páté duchovní rasy Yuna-Seti (důležitý upgrade kořenových ras). Sedmá fyzická kořenová rasa se v Anuházi jazyce nazývá Paradisian –Eunjhechi (Paradizián = rajská rasa).

Schéma členení ras

 Představitelé 7. kořenové rasy nebudou procházet zkušenostmi abstinence smrti v důsledku nějakých konkrétních fyzických nástrojů nebo prostředků ale spíše díky unikátní replikaci životní a vitální energie, nabíjející jejich fyzický nosič, čili tělo. Tento stav je možný díky velmi vysoké uspořádanosti vztahu jejich ducha s kosmickou matricí. I když fyziologicky budou stále oboupohlavní, nebude především vizuálně rozdíl v pohlaví až tak patrný (především v obličejové části a  tělesné konstituci). Jistý trend započal již v současné době v rámci třetí vlny inkarnace Templářů Melchiszedeků na Zemi uvnitř 6. kořenové rasy.

(Nové generace mužského pohlaví zjemňují rysy a naopak ženské pohlaví přebírá mnohé psychické i vzhledové znaky muže.) Představitelé 7. kořenové rasy nejsou tak dalece „spoutání“ gravitací jako současní představitelé 6. kořenové rasy. To umožní daleko větší mobilitu u zástupců sedmé kořenové rasy. Tito jsou schopni cestovat i v čase, takže mnozí mimozemští návštěvníci altruistické povahy jsou vlastně naši příbuz

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly