REGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (46)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

publikováno: 07.12.2017 kategorie: Esoterika

Sedmá kořenová rasa se objeví přímo na Taře poté, co se energetický systém Země a Tary sjednotí. Sjednocení morfogenetické podstaty planety Země a Tary bude znamenat jeden velmi významný akt v rámci naplnění Úmluvy Palaidor. Zároveň bude z hlediska alegorického reprezentovat příchod pátého světa podle legend amerických nativních národů. V těchto legendách je často pátý svět reprezentován jako „Země Nanebevstoupení".

Toto není pouze jakýmsi mystickým a čistě spirituálním konceptem, nýbrž jde o velmi významný proces, který v samém výsledku během své existence významně rozšíří potenciál lidské vědy. Lidské povědomí má za to, že člověk včetně svého vědomí je výsledkem biochemických a neuroelektrických funkcí. V návaznosti na toto mylné přesvědčení dochází ke stejnému chybnému závěru, že lidské vědomí končí smrtí fyzického těla. Přesto není současná věda schopna identifikovat a zdůvodnit kreativní a inteligentní síly, které působí prostřednictvím lidské bytosti. Blížíme se k časovému úseku, kdy s novým chápáním multidimenzionální reality Vesmíru vznikne zcela nový vědecký obor. Bude překonávat všechny dosavadní kvazináboženské koncepce, založené na pochybných lidských myšlenkových schématech. Lze tedy konstatovat, že proces „nanebevstoupení“ je přírodním procesem, který je řízen hlubokými duchovními principy.

Proces nanebevstoupení představuje cestu vyjádření univerzálního řádu, jehož prostřednictvím se vědomí vyvíjí skrze strukturovaný vícerozměrný kosmický systém. Podobným způsobem se vyvíjí i všechny ostatní projevy života ve Vesmíru. Základem celého tohoto procesu nanebevstoupení je postupná transmutace, tedy přeměna, vlnové délky stávajících částic a antičástic projevů života dané formy do postupně méně hustých stavů hmoty (do vyšších frekvenčních rovin) a následný posun z nižších frekvenčních pásem do vyšších dimenzí reality našeho Vesmíru. Tento proces probíhá shodně, ať se jedná o lidskou bytost nebo planetu či slunce, a to z jednoho prostého důvodu:

Prog

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly