REGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (37)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

publikováno: 11.09.2017 kategorie: Esoterika

Při studiu problematiky druhé setby ,je vždy zapotřebí bedlivě zvažovat významovou a konstituční rozdílnost mezi pojetím duchovní rasy Malchiszedeků a 6. fyzické kořenové rasy Malchiszedek. Zároveň bereme na vědomí, že Templáři Melchiszedekové patří do 25-ti genetických rodin a ty jsou součástí 6. fyzické kořenové rasy Melchiszedek.

Celý rod Esejských byl složen z 25 rodin Templářů Melchiszedeků úzce propojených na první vlnu Melchiszedeků, která byla aktivní před 35 000 lety. Během celé druhé setby Melchiszedekové jako celek v součinnosti s duchovní rasou Hibiru pomáhali 5. fyzické kořenové rase při opravách jejich genetického poškození.

Během 3. setby pomáhali Melchiszedekové  urychlovat evoluční vývoj 5. fyzické kořenové rasy Aeiran. Toto urychlování probíhalo pomocí specifických forem křížení, které se stalo, jak se ukázalo později, velkým problémem pro potomky tohoto rodu. Vyšlo to najevo zhruba před 10 000 až  8 000 lety před n. l. Geneticky smíšená rasa dala vzniknout specifickému národu, který v současné době známe jako národ hebrejský. Základy vzniku byly položeny na konci druhé setby a rozvíjely se v průběhu třetí setby. Esejští, Templáři Melchiszedekové, Hebrejci i křesťanské rody 3. setby (včetně těch ze současnosti) v sobě nesou tento genetický vývoj a z generace na generaci si předávají zcela konkrétní druh genetické zátěže.

Původní duchovní vliv Templářů Melchiszedeků ovlivnil všechny hlavní křesťanské a židovské ideologické větve a hrál důležitou roli při formování současné mormonsko – křesťanské víry. Melchiszedekové jsou v současnosti hlavní duchovní sílou, určující nové tvůrčí ideologické potenciály, podporující sbližující aktivity Země a Tary. Ukazuje se, že v současnosti jsou právě Melchiszedekové nejblíže vzestupu. Zdaleka ne všichni Melchiszedekové nesou v současnosti stejný charakter genetického kódování. Lze konstatovat, že zhruba před 10 000 lety (8 000 př. n. l.) se 6A fyzická kořenová rasa Melchiszedeků rozštěpila na dvě genetic

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly