REGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (11)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

29.09.2016 Esoterika

Rasa je víc než národ, národy jsou buňkami rasy. Vědomí jednotlivých zástupců daných národů tvoří kolektivní vědomí, neboli tzv. demiurga. Celý tento kolotoč řídí kosmické principy. Ty nyní tlačí staroslovanskou rasu na trůn, anglosaská jde do konfliktu (Ukrajina, petrodolar,…). Vzrůstá napětí, až to „rupne“ spousta událostí se zrychlí – dějová kumulace. Ta bude trvat až do vyrovnání situace.

 Na pozadí těchto aktivit se nacházely zájmy a motivace bytostí Zetas, které se zde snaží vnášet chaos. („Naočkovaly“ kolektivní vědomí anglosaské rasy.) V té době již poměrně systematicky tajně spolupracovaly s vládou USA (únosy, pokusy na lidech i zvířatech, …). Když se o asistenci Zetas dozvěděl Nikola Tesla, který byl do té doby vedoucím "Projektu Filadelfia", okamžitě odstoupil. Vzhledem k tomu, že o přítomnosti Zetas věděl, musel být na jejich popud odstraněn. Došlo k tomu zhruba 2,5 měsíce před spuštěním tzv. "horké fáze" "Projektu Philadelphia". Na jeho místo nastoupil maďarsko-německý vědec dr. John Erich von Neumann, který šel na ruku svým chlebodárcům.

 Zetas velice dobře věděly, že při experimentu typu Philadelphia musí zákonitě dojít k vytvoření umělého energetického pole Merkaby (pozemšťané to netušili). Toto pole pak interagovalo s přirozeným planetárním Merkaba polem. V důsledku toho došlo k trhlině v časoprostorovém předivu a zároveň k narušení aktivity planetárního Merkaba systému Země. Trhlina v časoprostoru zároveň vytvořila mezidimenzionální tunel mezi planetou Zemí a hnízdem Zetas ve 4D. (Zetas disponují hnízdem v systému Eridani ve 3D ale zároveň díky spolupráci s plazovci vlastní další hnízdo v nižších oktávách 4D. Prostřednictvím vlastní technologie jsou schopny po určitý omezený čas fungovat i v nižších oktávách 4D.) Právě odsud, díky uměle vytvořené trhlině v časoprostoru, zaútočily na Zemi. Dopravily sem velké množství svých plavidel, aby mohly efektivně a dlouhodobě operovat v prostředí této planety. Vytvoření trhliny v časoprostoru mělo bohužel ješ

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly