REGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (01)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

29.06.2016 Esoterika

Rada Azurites velmi dobře věděla, že jednotlivé rasy, jejichž zástupci byli integrováni v prostředí planety Země, se musí začít připravovat na vzestupnou vlnu. Ta započne v zemském prostředí od roku 2017. Do té doby musí být Sféra Amenti zrekonstruována (byla stále uvězněna v morfogenetickém poli 2D). Během vlády faraóna Achnatona obdrželi Templáři Melchiszedekové chrámovou axionovou pečeť. Tím pádem bylo jejich morfogenetické pole, původně propojené na Alcyon, přemístěno a uzavřeno do prostředí Síria B. Rada Azurites si uvědomovala, že i toto morfogenetické pole bude potřeba zaintegrovat do Sféry Amenti.

Navzdory selhání Achnatonovy kampaně se lidé linie Anu úspěšně zaintegrovali do morfogenetického pole Sféry Amenti. Proto bylo rozhodnuto, aby k podobnému procesu došlo i u linie Chrámových Melchiszedeků. Tentokrát však dojde nejen k obnovení kolektivních genetických egregorů jednotlivých ras uvnitř Sféry Amenti ale navíc bude potřeba celou Sféru Amenti naprogramovat na originální 12-vláknovou DNA kolektivního egregoru těchto ras.

Přestavěná Sféra Amenti by pak umožnila, aby všechny zúčastněné rasy byly schopny léčit své narušené genetické distorze, tak aby byly jako celek plnohodnotně připraveny k otevření Síně Amenti. Ta může být totiž otevřená pro Vzestup pouze tehdy, pokud bude přeorganizována celá Sféra Amenti. Tento monumentální projekt přestavby v té chvíli vyžadoval služeb Avatarů z 12D. Jejich energetický otisk obsahoval absolutně harmonizovanou a čistou 12-rozměrnou frekvenci. V podstatě se jednalo o lidské bytosti z daleké budoucnosti, obývající 12D a reagující na prosby Konfederací RA a ANU ze 7D a Rady Azurites z 5D. Tyto bytosti z 12D vešly v kronikách Palaidoriánů ve známost jako lid Gazanga.

Byla plánována žádost směrem k lidu Gazanga, a to v rámci přestavby Sféry Amenti a integrace morfogenetického pole Chrámových Melchiszedeků a Anu Melchiszedeků. Chrámoví Melchiszedekové, jak již bylo sděleno, měli morfogenetické pole své rasy uzavř

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly