RAKOVINA A NÍZKÁ TĚLESNÁ TEPLOTA (1)

Jernigan Dr. David

Jernigan Dr. David

autor

14.08.2019 Zdraví

"Nízká základní tělesná teplota vytváří příznivé prostředí pro degenerativní onemocnění, depresi, množení virů i bakterií a vede k postupujícímu odumírání buněk". -Dr. David Jernigan

-----------------------------------------------------------------

Jedním z velmi běžných zjištění, jichž jsem si všiml u nemocných s rakovinou, je nízká tělesná teplota, nebo přinejmenším nesprávně regulovaná distribuce tepla v těle. Nejsem propagátorem léčby hypertermií, které je používána k „usmrcení“ rakovinných buněk, ačkoli nejsem nutně ani jejím odpůrcem. Nicméně v tomto článku se budeme zabývat otázkami, které se primárně zaměřují na význam obnovy a udržování normální tělesné teploty. To se týká nejen rakoviny, ale každého dnešního degenerativního onemocnění.

Vaše základní tělesná teplota je teplota měřená pod jazykem. Když knihy o lidské fyziologii hovoří o „normální“ základní tělesné teplotě, uvádí se rozmezí někde mezi 97–99°F (36,1–37,2°C). „Normální rozsah“ teploty nebo dokonce normální rozmezí pro krevní testy se pochopitelně zakládá na současném průměrném člověku. Tato „norma“ se ovšem periodicky mění; vzhledem k tomu, že je naše průměrná populace stále více nemocná, normální rozsahy musí být přizpůsobovány. Takže v této diskusi hovořím o tom, co nyní považujeme za optimální základní tělesnou teplotu: 98,6–99,6°F (37,0–37,6°C).

V konvenční medicíně se obvykle klade velký důraz na stav teploty, ačkoli nízká tělesná teplota může být mnohem zlověstnějším ukazatelem. Pokud lze vnímat horečku jako aktivní vývojový a nápravný proces zdravého těla, nízkou tělesnou teplotu není nikdy možno považovat za normální nebo zdravý stav, ani při ní nejde o mechanismus učení nebo vývojový proces v těle. Nízká tělesná teplota vytváří příhodné prostředí pro viry a chronické infekce, je známkou degenerace a postupujícího odumírání buněk.

Nízká tělesná teplota je morem 21. století. Lidé s touto teplotou nereagují dostatečně ani na ty nejvhodněji volené léky a terapie. S poklese

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly