PYRAMIDY "YUK" (4)

Alex Putney

Alex Putney

autor

09.02.2024 Exkluzivně

Přírodní skalní reliéf byl ve všech oblastech světa dotvářen rukama dávného lidstva, které využívalo existující skalní útvary jako základ velkých chrámových staveb. Těžba prováděná pod každým posvátným chrámovým městským komplexem poskytovala práškový červený kámen - primární surovinu pro výrobu syntetického kamene. Rekonstrukce geopolymerních kamenných stavebních bloků z rozprašované důlní hlušiny byla praktikována ve všech částech světa v období pozdního paleolitu. Globální mandalový vzorec rozmístění starověkých posvátných měst atlantského sociálního kolektivu definuje nelineární soustavu uzlových bodů, v nichž se nacházejí optimální podmínky pro vysoce účinný příjem ultranízkofrekvenčních akustických vln. Jedno takové ohnisko se nachází v nízkém pohoří v Dominikánské republice.

Pyramidový komplex Batei v Dominikánské republice (18,6657143° s. š., 71,2687476° z. d., viz. obr. nahoře) se nachází 6 293 km od Velké pyramidy, což představuje 25,28 % středního obvodu Země . Tento rezonanční interval vzdáleností odpovídá hodnotě Fibonacciho čísla 417 (6 285,80 ... x 10 - 83 ) v mílích a hodnotě Fibonacciho čísla 195 (25 .29 ...x 10 - 39 ) v procentech, což je v souladu s nelineárním vzorcem rozložení atlantských měst, jak se promítá z vrcholu největší stavby Orionova pyramidového komplexu. Pyramida Batei je spojena hřebenovými chodníky se sousedními chrámovými strukturami probíhajícími v mírně posunuté linii východ-západ tvořené nízkým, lesem porostlým pohořím. Těžba v této oblasti přinesla mnoho tun vzácných minerálů, které odpovídají popisu Edgara Cayceho (Readi ng 1 65 1-2):

Otázka: Popište podrobněji kámen lapis, který jste navrhli nosit na těle.

Odpověď: Jak je známo, a lze to zjistit zkoumáním téhož, existuje modrozelený kámen, který je slitinou v měděných ložiskách a má stejnou vibraci jako tělo; a má tedy užitečný vliv, nejen jako znamení nebo talisman pro štěstí, ale jako vibrační síla užitečná pro zdraví, pro sílu, pro schopnost prostřednictvím m

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly