PROLOMENÍ PROTIČÍNSKÝCH PSYCHOLOGICKÝCH OPERACÍ - PŘÍPAD DRUHÝ: DNEŠNÍ PROTIČÍNSKÁ PROPAGANDA OŽIVUJE GOUZENKŮV HOAX, KTERÝ ROZPOUTAL STUDENOU VÁLKU

V průběhu posledních několika let se rozběhla nová koordinovaná psychologická operace, jejímž cílem je přesvědčit každého žijícího vlastence ve sféře vlivu Five Eyes, že nepřítelem svobodného světa, který se skrývá za každým spiknutím s cílem svrhnout vlády a západní hodnoty, jsou Rusko a Čína. Od února 2020 byly důvěřivému západnímu publiku, které zoufale hledá obraz nepřítele, k němuž by připojilo vědomí, že bylo rozpoutáno zjevné dlouhodobé spiknutí, jehož cílem je zničit jejich životy, opakovaně podsouvány pomlouvačné a často i domnělé historky o čínské a ruské subverzi. Zatímco levice byla krmena propagandou, která ji měla přesvědčit, že tento nepřítel má podobu Kremlu, konzervativní konzumenti médií byli krmeni narativem, že nepřítelem je Čína. Samozřejmě od doby, kdy Soros začal otevřeně vyzývat ke svržení Si Ťin-pchinga v roce 2021 a kdy se liberální levice proměnila ve válečné štváče je v tuto chvíli mezi protičínskou hysterií převládající mezi "levicovým" i "pravicovým" publikem stále menší rozdíl.

"Five Eyes" souhranné informace: Jde o mezinárodní alianci zpravodajských služeb, která sdružuje pět anglofonních zemí: Spojené státy americké, Kanadu, Velkou Británii, Austrálii a Nový Zéland. Tato aliance byla zformována během studené války a má za cíl sdílet zpravodajské informace a spolupracovat v oblasti sběru a analýzy zpravodajských dat. Zde jsou některé důležité informace o Five Eyes:
Zakládající členové: Five Eyes byla založena v roce 1941 mezi Spojenými státy americkými a Spojeným královstvím. Později se k alianci připojily Kanada, Austrálie a Nový Zéland.
Cíle a spolupráce: Hlavním cílem aliance Five Eyes je sdílení zpravodajských informací a spolupráce v oblasti zpravodajství, včetně sledování komunikací, sběru dat a analýzy informací. Členové aliance sdílejí informace získané ze svých vlastních zpravodajských operací.
Šifrování a kybernetická bezpečnost: Five Eyes má také zájem o kybernetickou bezpečnost a boj proti terorismu. Členové aliance se čas

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.