"PROJEKT ODHALENÍ": MNOZÍ NAŠI ČTENÁŘI ZAČÍNAJÍ BÝT SKEPTIČTÍ - A TAK JSEM SE TOMUTO PROJEKTU PODÍVAL NA "ZOUBKY" (1)

V poslední době , jsem si všiml, že na diskuzích Matrixu-2001, se začaly objevovat poměrně hodně skeptické názory na projekt "Odhalení" o kterém systematicky již delší dobu hovoří dr. David Wilcock. Na samém počátku, u zrodu tohoto projektu stál, mnohým stále dobře známý, dr. Steven Greer.

Narůstající skepse u mnoha našich čtenářů, ale i diváků (viz. naše "Středoevropské streamové centrum") mne tak trochu donutilo podívat se na aktuální fakta spojená s výše uvedeným projektem. Vnořil jsem se tedy na několik týdnů do odhalování nových skutečností kolem "Projektu Odhalení" a výsledek mého pátrání jsem se rozhodl zveřejnit v tomto materiálu.

Dne 21. listopadu 2015 (tedy před několika měsíci dozadu), dr. Steven Greer. zakladatel "The Disclosure Project" a spoluzakladatel "CSETI" (Center for the Study of Extraterrestrial Intelligence), neboli "Centrum pro studium mimozemské inteligence", představil první ze série nových přednášek a seminářů.

Povídání, které trvalo téměř čtyři hodiny, se zúčastnilo asi 100 zájemců (v současné době je k dispozici někde na You Tube). V závěru dr. Greer prohlásil (měl jsem možnost shlédnout avízovanou akci, neboť mi byl materiál z USA zaslán ke studiu), že v následujících měsících rozšíří informace o portfolio dat o kterých neví ani sám prezident Spojených Států - Barack Obama).

Faktem je, že dr. Greer byl ve spojení s nejvyššími vládními a armádními úrovněmi po více jak 25 let. Během této doby přenesl na veřejnost ohromné množství informací na téma problematiky "UFO", "nadnárodních úrovní státní bezpečnosti", "černých a nezákonných projektů" a "mimozemské inteligence" ve smyslu "Kdo?, Kde?, Jak? a Proč?"  V současné době s jistou dávkou retrospektivy musí každý soudný člověk uznat, že velká většina z toho, co dr. Greer nadnesl veřejnosti, se později ukázala být pravdivou.

To všechno i v jeho současných šedesáti letech uvádí jeho život do jisté úrovně nebezpečí. S podporou jeho ženy, se na počátku devadesátých let 20. století přesunul z velmi z

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly