Project Camelot: Rozhovor s Billem Homannem na téma "Tajemství křišťálové lebky" (1)

Cassidy Kerry

Cassidy Kerry

autor

28.10.2008 Rozhovory

         Fascinuje mne technologie, pomocí které byly vytvořené křišťálové lebky. Mnoho let se zabývám jejich studie a nejsem sám. V poslední době bylo dosaženo neuvěřitelných výsledků na tomto poli bádání. Tyto výsledky nás výrazným krokem přiblížily k pochopení něčeho skutečně mysteriózního, říká badatel a výzkumník Bill Homann se kterým byl uskutečněn v rámci Projektu Camelot velmi zajímavý rozhovor. Křišťálová lebka je skutečně fenomén, bohužel široká veřejnost o všech aspektech velmi intenzivního výzkumu tohoto mysteriózního předmětu není dostatečně informována. Možná i právě proto, abychom alespoň částečně napravili tento dluh, přináší nezávislý internetový magazín Matrix 2001 svým věrným čtenářům exkluzivní rozhovor s Billem Homannem na téma nejnovějších poznatků z výzkumu té nejznámější křišťálové lebky. Osobně jsem velmi rád, že se toto téma opět po delší době může objevit na mých stránkách a věřím, že bude příjemným osvěžením především těm, kteří se touto problematikou zabývají do větší hloubky.

 

Bill Homann: Fascinuje mne technologie, pomocí které byly vytvořené křišťálové lebky. Mnoho let se zabývám jejich studie a nejsem sám. V poslední době bylo dosaženo neuvěřitelných výsledků na tomto poli bádání. Tyto výsledky nás výrazným krokem přiblížily k pochopení něčeho skutečně mysteriózního.

 


 

Kerry Cassidy: Proč si myslíte, že jde o zvláštní technologii? Mohl byste nám to trochu více přiblížit?

Bill Homann: Ano, jde tu o technologii?..

 

Kerry Cassidy: Myslíte, že bychom za pomocí současných prostředků byli schopni podobnou věc vytvořit, kdybychom měli k dispozici podobně velký krystal?

Bill Homann: Ano i ne. Obrovský problém by byl s vytvořením čelisti a to velmi vzrušuje současné vědce. Oni chtějí přijít na to, jakým způsobem dokázali naší předci vymodelovat čelist. Na toto téma se již učinilo velké množství testů, ale bohužel bez výsledků. Ovšem když "Dorland" praskl zub, podařilo se týmu Hewletta Packarda vyrobit náhradu. Zároveň pomocí speciálních testů bylo zjištěno, že horní část lebky a spodní čelist jsou z jednoho kusu krystalu.

 

Kerry Cassidy: Dobře.

Bill Homann: Ovšem to důležité teprve přichází. Dodnes nevíme, jakým způsobem byli schopni oddělit horní a dolní část lebky. Další záhadou je jakým způsobem se jim podařilo vložit do nitra lebky hranoly uvnitř očních důlků suplující oční čočky. Dnes by to bylo snad možné v totálním stavu beztíže, ale nemyslím si, že by se to někomu podařilo. Zodpovězení otázky jakým způsobem to udělali, činí lebku bezesporu nesmírně zajímavou. A další faktor se týká pocitů, které zasahují vaše vědomí, jste-li v její blízkosti. Lidé hovoří o nějaké zvláštní energii.

 


 

Kerry Cassidy: Dobře, ale dnes se všeobecně ví, že krystaly vyzařují energii. Vezmete-li do ruky například ametyst, jasně cítíte tuto energii.

Bill Homann: Ano, ale v našem případě to je jiné. Vůbec nemusíte být rukama ve spojení s lebkou, a přesto zřetelně cítíte jakési vlnění.

 

Kerry Cassidy: Takže se rukama nedotýkáte křišťálové lebky a energii přesto cítíte. Na jakou vzdálenost je toto vlnění zaznamenatelné? Když půjdete ven na ulici, tak budete mít stejné pocity?

Bill Homann: Energii křišťálové lebky, která je tu s námi lze cítit již na schodišti tohoto domu. Velmi silné vlnění se šíří všemi směry.

 


 

Kerry Cassidy: Tak to je skutečně neobvyklé. Jste přesvědčen o tom, že tento jev není dílem pouze toho, že lebka je vyrobená z krystalu? Jak dlouho již s touto lebkou pracujete?

Bill Homann: Ano jsem o tom přesvědčen. Tuto křišťálovou lebku zkoumám bezmála 12 let.

 

Kerry Cassidy: Změnilo to nějak váš život?

Bill Homann: Jednoznačně. V mnoha oblastech. Můj život teče jako velmi rychlá řeka. Věci se zrychlují. Ano, vím, že to je všeobecný trend, ale já to vnímám obzvlášť intenzivně. Jen v měsíci srpnu jsem navštívil Německo, Švýcarsko a Rakousko. Potkal jsem velké množství lidí na svých přednáškách. Zase naopak za mnou přijeli badatelé z Anglie a Itálie. V závěru měsíce jsem ještě stihl navštívit s přednáškovou akcí Sedonu a Scottsdale. A když se vrátím z cest, opět se vnořím do výzkumu. (smích)

 

Kerry Cassidy: Takže to vypadá, že jste ve spojení s mnohými lidmi na naší planetě?

Bill Homann: Ano. Když mne výzkum začne unavovat, seberu se jedu mezi lidi. Navštěvuji úžasná místa a města a komunikuji se skvělými lidmi. Tato změna mi pomáhá načerpat energii pro další práci. Křišťálová lebka silně pracuje se srdeční čakrou - otevírá srdce k univerzální lásce. Takže sdílení této energie je zcela přirozené. Nikdo z nás netuší, k čemu byly křišťálové lebky vytvořené. Jaké mají poslání a účel. Hodně se v poslední době hovoří o roku 2012 a je možné, že tyto tajemné předměty budou na měnící se energie planetárního typu nějak reagovat, a možná se již tak děje v současné době.

 

Kerry Cassidy: Navštívil jste například Stonehenge a egyptské pyramidy?

Bill Homann: S lebkou jsem navštívil Stonehenge. Ale chystám se v současné době do Egypta k pyramidám.

 

Kerry Cassidy: Takže jste přesvědčen o tom, že byste měl navštívit prostředí pyramid?

Bill Homann: Ano, bytostně cítím, že by měl navštívit mnohá pyramidální pole na naší planetě. A nejen to. Potřebuji navštívit jedno velmi energetické místo ve Španělsku, Théby. Ve hře jsou ještě další velmi specifické energie.

 

Kerry Cassidy: Jaká je historie vaší křišťálové lebky?

Bill Homann: Objekt byl nalezen v roce 1927 F.A. Mitchell Hedges a to díky poměrně zajímavým informacím od Mayů.

 

Kerry Cassidy: Ale lebku prý nalezla nějaká báječná mladá dívka?

Bill Homan: Ano. To byla jeho adoptovaná dcera Anna. Našli jí společně.

 


 

Kerry Cassidy: Hmmm??

Bill Homann: Hedges vlastnil lebku až do své smrti v roce 1959. Poté se vrátila k Anně a ta jí měla v držení až do roku 2007.

 

Kerry Cassidy: Opravdu!

Bill Homann: Ano v roce 2007. Dalším faktem je, že jsem se s touto ženou setkal. V životě Anny a Mitchella - Hedgesa  se stalo mnoho věcí, které jsou společné s mým životem. Navštívil jsem stejně tak jako oni Panamu a navštívil stejná místa jako oni. Když jsem se setkal s lebkou, zaplavily mou mysl tajemné obrazy a k tomu samému došlo u nich. Poprvé jsem se s touto ženou setkal v roce 1981 a stali jsme se skutečnými přáteli. Často cestuji s ní na její přednášky a zase na oplátku jsem jí vzal na cestu kolem světa. Zavedl jsem jí na velmi důležitá místa - duchovní místa. Je úžasnou a velmi čistou osobou.

 


 

Kerry Cassidy: Ona je stále ještě naživu?

Bill Homann: Není. Víte, ona vždy velmi cestovala. Speciálně střídavě trávila svůj život v Kanadě a Anglii. Střídavě se stěhovala sem a tam. Byla prostě neustále v pohybu. Život stále v jiných domech a tak.

 

Kerry Cassidy: Aha?.

Bill Homann: Pak na počátku roku 2000 se vrátila do Kanady a byla velmi nemocná. Hovořil jsem s ní po telefonu, ale nikdo v tu dobu nebyl vedle ní, aby jí pomohl. A tak jsem jí navrhl, aby se pokusila přijet do Indiany s tím, že se o ni budu starat. A ona to udělala. Posledních osm let svého života strávila se mnou a já se o ni staral. Zároveň mne učila jakým způsobem pracovat s lebkou, jak jí ovládat a jak s ní komunikovat. Těsně před smrtí jsem jí musel dát své slovo, že až zemře, učiním vše proto, aby ona křišťálová lebka mohla být dostupná širší veřejnosti. Ne každý je schopen respektovat její energie, ale je mnoho těch, pro které je a bude velkým přínosem, A to je to, co dnes činím. Plním slovo, které jsem Anně dal.

-pokračování-


(c)2008 Projekt Camelot

(c)2008 Bill Homann

(c)2008 Translation: Alhambra

Další díly