PROČ AVATAŘI A REINKARNACE V SIMULOVANÉM VESMÍRU?

"Pokaždé, když procházíte životem, snižujete svou entropii pokud jste úspěšní. Nebo pokud ji zvýšíte, tak trochu devolvujete. Příště, začnete tam, kde jste minule skončili. A to je důvod, proč procházíme těmito cykly v našem poslání růst, abychom se stali Láskou."

Ale Láskou se nemůžete stát na jeden záběr (života). Nefunguje to. Veškerý vývoj přichází a odchází. Vezmete to, co jste udělali minule, a začnete s tím a přidáte k tomu. Takové je učení. Učení je kumulativní. Nemůžete se jen tak ve třech letech naučit počítat. Nebude to fungovat. Je potřeba začít s aritmetikou. Takže abyste se mohli učit, musí to být kumulativní proces. Takže během života kumulujete své rozhodování a rostete. Takže ještě jednou. Pokaždé, když projdete životem, snižujete svou entropii, pokud jste úspěšní. Nebo pokud ji zvýšíte, trochu devolvujete. Příště začnete tam, kde jste minule skončili. A to je důvod, proč procházíme těmito cykly v našem poslání růst, abychom se stali Láskou. K tomu směřujeme.

 

 Proč duchovní avataři?

JAK DO TOHO VŠEHO PODLE  ZAPADAJÍ AVATAŘI HISTORIE?

No, jsou to lidé (jiné bytosti), kteří pochopili určitou část tohoto dění, a když ji pochopili, museli ji vyjádřit terminologií, která vyhovovala jim a jejich době a lidem. A tak se stalo, že někteří lidé na to přišli, a jiní lidé sem byli posláni s tím, aby to pomohli pochopit ostatním.

PŘEMÝŠLELI JSTE TAKÉ O SYMBOLU JIN A JANG S TMAVÝM KRUHEM UPROSTŘED VELKÉ BÍLÉ KRAJINY A BÍLÝM KRUHEM UPROSTŘED VELKÉ ČERNÉ KRAJINY, JAKO BY V TOMTO VESMÍRU PROTI SOBĚ STÁLO STEJNÉ MNOŽSTVÍ BÍLÉ A ČERNÉ - JAKO BY TO BYLA METAFORA.

. Jin a jang (tmavý a světlý) v čínské filozofii popisují, jak se zdánlivě protikladné
nebo protichůdné síly mohou ve skutečnosti v přírodním světě doplňovat,
být vzájemně propojené a závislé. Mohou dávat vzniknout jedna druhé,
protože se vzájemně ovlivňují. Síly jin a jang jsou temné a světlé, zlé a dobré,
smršťování a rozpínání - fyzické projevy duality symbolizované jin a jang.
Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.