PROBUZENÍ MAS? PROBÍHÁ POZITIVNÍ GLOBÁLNÍ REVOLUCE A POSUN PARADIGMAT TVÁŘÍ V TVÁŘ NOVÝM HROZBÁM A SPIKNUTÍM ZE STRANY VLÁDNOUCÍ ELITY (1)

Herscu Shoshi

Herscu Shoshi

publikováno: 25.05.2018 kategorie: Společnost

Jsem nezávislá novinářka z Haify v Izraeli, která prožila dětství a vyrůstala ve třech různých zemích: v Rumunsku, Izraeli a na Pobřeží slonoviny, kam jsme se s otcem přestěhovali, když pracoval jako stavební inženýr pro společnost Sonitra. To, že jsem vyrůstala v tak rozdílných zemích a kulturách způsobilo, že jsem oceňovala velkou různorodost a nepřítomnost monokultury, která je v dnešním světě, zejména na Západě, uměle vytvářena. A přestože, jako většina z nás, jsem věřila svým rodičům a dalším, jako je vzdělávací systém, církev a vláda, již v raném věku jsem cítila,  že je nám vnucován takový seznam položek, čili určitá životní perspektiva a já si chtěla vybrat svou vlastní.

Proto po ukončení středoškolského vzdělání v Izraeli a propuštění z vojenské služby, jsem se rozhodla studovat vysokou školu v Anglii (v letech 1994–1995). Zajímal mě mezinárodní obchod a chtěla jsem získat globálnější pohled. Po absolvování vysoké školy jsem cestovala po světě a dostala jsem se až do Austrálie. Líbila se mi tamní atmosféra, velká různorodost krajiny, ale na druhé straně jsem si v této zemi všimla mnoho monitorovacích kamer ve všech městech.

Tehdy jsem nevěděla, že Austrálie je součástí "Aliance Pěti očí", která si vyměňuje informace. Bylo mi to divné, protože Austrálie je považována za demokracii. Ptala jsem se lidí, proč je tam tolik bezpečnostních kamer?  Lidé mi říkali, že je to „z bezpečnostních důvodů“, ale Austrálie nepatřila zrovna k nejoblíbenějším cílům teroristů. Sice mě takové vysvětlení nepřesvědčilo, ale dál jsem po tom nepátrala.

 

Geoinženýrství a depopulační agenda

Asi před pěti lety jsem k svému úžasu zjistila, že existuje rozsáhlý program, zaměřený na snížení počtu lidí, k němuž patří i to, že nás „sprejují jako šváby“.1 Jsou to chemtrails, které jsou všudypřítomné v mnoha zemích. Mnoho měsíců jsem si toho nevšímala, až jsem si jednoho dne uvědomila, že se nejedná o kondenzační stopy po letadlech, ale o něco zcela jiného. Pak jsem si začala všímat podivné tvary „mračen“ s podivnými barvami. Začala jsem to fotografovat a sdílet na Facebooku a někdy jsem dostala překvapivé reakce a potvrzení. Pak jsem ten „fenomén“ začala zkoumat a nakonec jsem si uvědomila, že se děje něco velmi divného.

Relevantní informace jsem hledala v Izraeli a nemohla jsem k tomu najít žádné komentáře. Tak jsem napsala článek pro alternativní zpravodajskou stránku Shaula Cohena ‘Israeli Patrioti’, s názvem “Spojení mezi chemtrails a agendou 21.” Jedná se o plán, navržený OSN a podepsaný 178 zeměmi Rio de JaneiroBrazílii na Summitu Země v roce 1992. Prosazuje „depopulaci“ za použití všech prostředků, mimo jiné i chemtrails (i když tento termín není v plánu použit), rozstřikování těžkých kovů, patogenů a virů, prováděné neoznačenými vojenskými i komerčními letadly (obyčejné kondenzační stopy z letadel se rychle rozpustí, ale tyhle ne).

Našla jsem mnoho důkazů tohoto jevu, včetně velkého seznamu patentů (pro geoinženýring, což je eufemizmus pro chemtrails), které vytvořily mnohé společnosti,2 spolu s potvrzujícími svědectvími dělníků, pracujících v těchto odvětvích a také od lidí, zaměstnaných ve zpravodajských agenturách, jako informátor Ted Gunderson, agent  FBI, který byl zavražděn. Můžete se podívat na výborný italský dokument s názvem “Chemtrails, tajná válka”3 nebo “Co proboha sprejují? ”4

K dalším důkazům patří  výsledky laboratorních testů5 vzorků vody v posprejovaných oblastech (v USA, Německu, Izraeli a jinde), a noviny The Guardian publikovaly mapu “geoinženýrských projektů“ na celém světě.6 Jednoho dne mi Shaul dokonce řekl: “Shoshi, měla jste s tím pravdu! Tady, přečtěte si tento článek! ”7 Od té doby si mé články, které byly zveřejněny jak na nyní již nefungující stránce alternativního zpravodajství, Israeli Patrioti a na mém osobním blogu Cafethemarker.com na internetu, přečetlo přes 20 000 lidí.

Když jsem začala s tímto nezávislým pátráním, neměla jsem ani potuchy, kolik mnoho strategií je používáno pro toto „konečné řešení“, neboli genocidu lidstva. K mnoha „zbraním“ patří geoinženýrství (chemtrails jsou jenom jedním trikem), fluoridace vody, vakcinace, geneticky modifikované potraviny a další, jemnější prostředky, zacílené na to, aby nás vystresovaly a rozptylovaly strachy a obavami, jako např. ze zhroucení finančního systému. Mainstreamová média jsou dalším nástrojem, používaným na kontrolu mysli mas.

 

Pozitivní transformace

Nicméně, i přes děsivou realitu, kterou jsem při bádání odhalila, jsem také zjistila, že se současně odehrává pozitivní posun. Poté, co byli “zloduchové“ po desetiletí, ba dokonce století hájeni, nyní jsou konečně před širší veřejností odhalováni. Žijeme v historických časech a jedná se o „největší tmu před svítáním“. Musíme to mít na paměti a má připravovaná kniha se na tento aspekt zaměřuje.

V rámci celého světa směřujeme k masivní pozitivní transformaci. Větší části lidstva, která neví o válce, zuřící za oponou, se zdá, že se jejich svět hroutí, protože staré a zlé sociální a politické struktury se rozpadají. Lidé se instinktivně bojí změny a hlavně tehdy, když nevědí, jak to dopadne. Nejenom že dojde ve všech oblastech našeho života k dramatickým změnám, ale dojde také k těžce přijatelným odhalením v rámci „plného odhalení“.

Rychle se blížíme k realitě úplně ve stylu science-fiction, anebo, jak to označuje Corey Goode (informátor, který pracoval dvacet let v tajném kosmickém programu): ve „společnosti startrekovského typu.“ V tajných kosmických programech jsou již používány technologie (jako jsou replikátory, vyrábějící jídlo jako v televizním seriálu ‘Star Trek’) anebo v hlubokých podzemních vojenských základnách používané stroje na cestování v čase, čistá energie, vyspělé lékařské technologie a tato odhalení nás budou šokovat  a rychle změní náš svět. Proto je tak důležité, abychom si byli těchto témat vědomi, abychom se teď mohli na šok v budoucnosti připravit.

Bude to celosvětová revoluce a posun paradigmatu v informacích a technologiích, proto sdílím v mé knize různé informace o naší stravě, vědě, finančním systému, geopolitice, vzdělávání a dokonce o naší historii. V moderním Věku temna nás drželi v temnotě. „Temný tým“, či Kabala, jak jim říká David Wilcock, dokonce vytvořili sociální média jako nástroj dohledu s cílem mít nad námi větší kontrolu. Ale my jsme se vzbouřili a nyní je používáme, abychom probudili víc lidí. Viděla jsem na internetu nádherný článek, který tuto myšlenku velmi hezky popisuje:

„Vláda vytvořila Facebook a sociální sítě, aby hlídala naše životy a naše okolí. Ale my jsme tu hru změnili a využili to k probuzení lidstva. Šach mat.“

Toto probuzení je celosvětová revoluce, která se neděje pouze v USA. Je to posun paradigmatu, dodávající sílu nám, lidem na celém světě a my si bereme zpátky vládu nad naším kolektivním osudem. Když se začnete pídit po informacích o tomto posunu,  začnete si uvědomovat, proč je všechno  takové chaotické.

 

Pedofilové, falešné vlajky a volná energie  

Také si myslím, že mainstreamová média nasazují Donaldu Trumpovi "psí hlavu", protože bojuje proti Kabale a odhaluje ji. Nedávno se v USA zintenzivnilo zatýkáni pedofilů (od ledna 2017 cca 3000).7 Trumpova politika je „vysušit bažinu“ od pedofilů a obchodování s lidmi, sahající až na horní příčky politiky všude na světě. Navíc, také urychleně dochází k „měkkému odhalení“,  včetně k odhalení o tajných speciálních operacích,  kdy byli cvičeni a financováni ISIL, teroristické útoky, které byly odhaleny jako útoky pod falešnou vlajkou,  jako ten ve Francii, které zinscenovala vláda. Neznamená to, že je to falešné a že lidé neumírají. Někdy skutečně umírají, jako 3 000 obětí útoku 11. září (hlubokou soustrast rodinám obětí), ale u jiných není přesný počet obětí jasný (jako v případě Sandy Hook anebo teroristického útoku v Manchestru při koncertě Ariany Grande).  

Na celém světě si lidé začínají uvědomovat, co se vlastně v naší realitě děje. Jsou hodně podezíraví, pokud jde o útoky pod falešnou vlajkou a hledají jejich charakteristiky okamžitě poté, co dojde k nějaké nehodě a sdílejí důkazy online. Například, trvalo mi jeden a půl hodiny, než jsem zjistila pravdu o útoku v Nice ve Francii v r. 2016 poté, co jsem mluvila s přítelem, který tam žije. Znamením velkých změn je zrychlený výskyt měkkých odhalení ohledně pedofilie a rituálním obětování, což je Achillova pata vládců z řad elity.

Lidé na celém světě se masově probouzejí a požadují návrat svých občanských práv (hlavní ustanovení zákona Patriot Act z r. 2001 v USA byly nedávno prodlouženy do r. 2019)8 a lidé chtějí znát pravdu a dožadují se toho. Vezměte si případ Edwarda Snowdena, který odhalil rozsáhlé sledování ze strany USA po celém světě a musel utéct do Ruska, anebo Setha Riche - který byl zdrojem informací pro Wikileaks a republikánský senátor Steve Scalise, který se aktivně snažil zastavit pedofilii, kdy byl muž, který na něj vystřelil, na místě zabit. Lidé žádají pravdu a oficiálním příběhům nevěří.

-pokračování-

Další díly