PROBĚHL NA "ISS" MEETING SE ZÁSTUPCI MIMOZEMSKÉ INTELIGENCE?

Salla Michael

Salla Michael

autor

09.02.2014 Ufo

Dne 29. ledna 2014 se v internetovém prostředí objevil fragment přímého přenosu, na kterém je zachycena "Mezinárodní vesmírná stanice" (ISS) a navíc podivně žlutý objekt elipsovitého tvaru, který je spojen s trupem "ISS". Tento pozoruhodný snímek prakticky okamžitě vyvolal poměrně velký rozruch. Mnozí výzkumníci jsou přesvědčeni o tom, že na "ISS" jednoduše zakotvilo "UFO". Představa, že by objekty mimozemského charakteru mohly mít zájem o "ISS" včetně setkání se s jeho posádkou, je podporována dokonce i ze strany některých zaměstnanců "NASA".

Jde především o bývalého zaměstnance operačního střediska, který během 34 let své služby pracoval na mnoha misích "NASA", až skončil jako jeden z vedoucích pracovníků "Space Craft Operatoring". Tento člověk oficiálně potvrdil, že byl svědkem podobného kontaktu mimozemského tělesa během mise jednoho z amerických raketoplánů v roce 1992. Záhy poté, co se tímto příběhem pochlubil na veřejnosti, mu byla zrušena bezpečnostní prověrka "NASA". Jinými slovy - přišel o práci.

Máme tedy před sebou aktuální otázku: "Cože to na níže uvedeném videu vlastně vidíme?" Velmi rychle zjistíme, že snímek byl nahrán uživatelem "Streetcap 1". Může se jednat o jeden z mnoha jiných hoaxů? "Streetcap 1" se ale těší pověsti člověka, který do prostředí "YouTube" vkládá záznamy videí z autentických vysílání "NASA" a dalších autorizovaných kanálů. K této identitě se jeden z redaktorů časopisu "UFO Sightings Daily" - Scott Waring vyjádřil takto:

"Příslušný videozáznam vložil na internet uživatel "Streetcap 1" a podle všeho se tento snímek jeví na 100% jako reálný. Sledoval jsem tohoto člověka a jeho výzkum v posledních dvou letech, přičemž ani v jednom případě jsem nezjistil, že by se pokoušel někoho oklamat."

Waring ve svém článku naznačuje, že je přesvědčen o tom, že právě toto video je důkazem o setkání mimozemské inteligence s posádkou na "ISS". Zdůrazňuje především velmi netypický tvar objektu, který není podobný žádné známé pozemské kosmické technologii. ".....jsem si jist, že se jedná o jednu z mnoha podobných aktivit, jež jsou před veřejností úspěšně zatajovány. V žádném případě nemůže jít o světlo. Všimněte si, jak se světelné podmínky během záznamu mění, ale "ufo" vykazuje neměnný pevný tvar, který podle prvotních odhadů měří na délku kolem deseti metrů."

Jak jsem uvedl v předchozích odstavcích, máme k dispozici oficiální tvrzení jednoho z operátorů "NASA". Jde o již bývalého pracovníka Clarka McClellanda:

"Já, Clark C. McClelland, bývalý "ScO" (Spacecraft Operator), "Space Shuttle Fleet" jsem v době jedné ze svých směn v "Kennedy Space Center, Launch Control Center (LCC)" osobně pozoroval pohyb zhruba 2,5 metrů vysoké postavy (zjevně mimozemské bytosti), a to přímo na obrazovkách několika 27 palcových monitorů."

Mimozemská bytost stála v oblasti vnějšího nákladového prostoru, kde diskutovala se dvěma připoutanými astronauty NASA. Na svých monitorech také spatřil část mimozemského kosmického plavidla. Zdálo se, že plavidlo bylo v zabezpečené a stabilizované poloze v prostředí zadní části raketoplánu. McClelland celou scenérii pozoroval jednu minutu a sedm sekund. Měl tedy dostatek času zapamatovat si všechno, co pozoroval.

McClelland ve svých materiálech uvádí, že nebyl zdaleka jediným úředníkem "NASA", který byl svědkem výše uvedeného incidentu. Sám k tomu prozradil toto:

"Později mne kontaktoval jeden z mých přátel a sdělil mi, že spatřil to samé, co já. Evidentně na něm bylo vidět, že má s přijetím takové zkušenosti potíže. Myslel si, že mu budu jeho tvrzení vyvracet, ale bylo to naopak."

K tomu je třeba dodat, že tehdejší kosmická mise byla plně pod patronací amerického "Ministerstva obrany" a sama o sobě patřila mezi pět nejvíce utajovaných kosmických misí, ve kterých hrály nějakou roli americké raketoplány. McClellandovo tvrzení je významné i díky jeho velmi bohatým zkušenostem, které nasbíral za 34 let služby v řídícím středisku "NASA", kde strávil mnoho let na pozici "operátora kosmických plavidel".

McClellandovo svědectví podporuje tvrzení, že kosmické mise "NASA" mohou být součástí jiného velmi specifického programu, který zahrnuje kontakt a komunikaci se zástupci mimozemské civilizace. Takže onen předmětný videozáznam z 29. ledna 2014 může být jedním z mnoha takových případů. Video trvá zhruba dvě minuty, přičemž na pozadí je patrné, jak se planeta Země pomalu otáčí. Video náhle končí a živý přenos přechází z "ISS" do režimu modré obrazovky.

To by mohlo teoreticky znamenat, že ve chvíli, kdy "NASA" zachytila existenci neznámého objektu, přenos okamžitě přerušila. Zajímavé je také umístění neznámého objektu, který se nachází v tzv. "dokovacím sektoru" (ISS). Pokud by šlo o nějakou závadu kamery, pak by muselo jít skutečně o jen těžko uvěřitelnou náhodu. Schéma, které je patrné výše, ukazuje, že "ufo" bylo ukotveno mezi únikovým modulem "Sojuz" a ruským výzkumným a servisním modulem. Jde o jedno z pěti aktivních dokovacích míst, které umožňuje přesun potencionální posádky z "ufo" do vnitřních prostor "ISS".


Poznámka: Uvedený snímek nabízí celou řadu otázek, na které by bylo potřeba znát odpovědi. Nabízí se ještě jedna možnost, kterou autor neuvádí. Neznámý objekt by mohl být pozemskou kosmickou technologií s tím, že by mohl být součástí souběžného tajného kosmického programu "NASA", o kterém běžná veřejnost nemá tušení. J. CH.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.