PŘÍSNĚ STŘEŽENÉ TAJEMSTVÍ PODZEMNÍ ZÁKLADNY DULCE (1)

Na podzim roku 1979, když jsem byla ředitelem zvláštních projektů na stanici CBS v Denveru v Coloradu, jsme se štábem cestovali do Dulce v Novém Mexiku, kde rančer Manuel Gomez během jediného roku několikrát narazil na zmrzačený dobytek na svém ranči. Všechna zranění byla čistě nekrvavá, ale ne všechna beze stop. Poblíž jednoho ze zmrzačených zvířat se na prašné pastvině nacházela řada kulatých důlků, jako kdyby se do prachu vedle sebe položily golfové míčky ve dvou rovnoběžných řadách. Domorodci z kmene Jicarilla Apači, kteří v okolí Dulce žili, ukazovali na oblohu a říkali, že zmrzačení zvířat provádl, "hvězdný lid". Pro ně to bylo tajemství, o kterém nechtěli mluvit na kameru. Tehdy jsem poprvé slyšel o možnosti velkého, několikapatrového podzemí Dulce, kde šedí mimozemšťané z neznámých důvodů prováděli genetické experimenty.

Dulce v Novém Mexiku (ukazatel Google) se nachází v okrese Rio Arriba
asi 15 kilometrů od hranic s Coloradem. Při sčítání lidu v roce 2000
zde žilo 2 623 obyvatel, téměř výhradně indiánů, je to největší obec
a kmenové sídlo rezervace Jicarilla Apache.
V okruhu 30 kilometrů severně od Dulce v Novém Mexiku se vyskytují
tři různá jména Archuleta. Nejbližší je Archuleta Mesa, NM, 7 kilometrů severně od Dulce.
Další je hora Archuleta, NM, která je vzdálená 7,5 kilometrů severozápadně.
Třetí je Archuleta Mesa v Coloradu, 10 kilmometrů severně a za státní hranicí.
"Dulce Grey ET Facility" se nachází v podzemí Archuleta Mesa a Mt. Archuleta,NM.

Tři roky předtím, v roce 1976, vydal orientalista a znalec sanskrtu Robert K. G. Temple svou dnes již historickou klasiku "Záhada Síria: Navštívily Zemi inteligentní bytosti z planety v soustavě hvězdy Sírius?" Sírius je dvakrát hmotnější než naše Slunce, je od Země vzdálen pouhých 8,6 světelných let a je nejjasnější hvězdou na noční obloze naší planety. Ve skutečnosti její jméno pochází ze starořeckého Seirios, což znamená "zářící" nebo "spalující".

Temple referoval o práci francouzských antropologů, kteří v letech 1915 až 1930 žili mezi kmeny v oblasti Mali v západní Africe - včetně kmene Dogonů. Kmen kreslil Sírius s druhou hvězdou, která byla podle Dogonů velmi malá, ale velmi těžká a měla bílou barvu. Dogoni tvrdili, že ona druhá malá hvězda je pro lidské oči neviditelná, protože se pohybuje kolem Síria po eliptické dráze, která trvá 50 let. Dogoni také říkali, že Sírius je domovem jejich "bohů", kteří je stvořili.

Obrovský Sírius A je dvakrát hmotnější než naše Slunce a je nejjasnější
hvězdou na naší noční obloze. Malá bílá tečka vlevo dole je její
sluneční souputník, bílý trpaslík Sírius B. Obě hvězdy kolem sebe oběhnou každých 50 let
přesně tak, jak o tom vyprávěl kmen Dogonů francouzským antropologům
v letech 1915 až 1930 v západní Africe. Sírius A je od Země vzdálen pouhých
8,6 světelných let a je pátým nejbližším známým hvězdným systémem.
Obrázek pořídily Hubble a NASA

Tuto neviditelnou hvězdu s přesně takovým typem a délkou eliptické dráhy kolem Síria objevil až 31. ledna 1862 výrobce dalekohledů v Massachusetts. Přesně jak Dogoni antropologům řekli, nově objevená hvězda byla ve srovnání s obrovským a jasným Síriem velmi slabá a malá. Trvalo dalších pět desetiletí až do počátku 20. století, než astronomové vůbec pochopili, že malý průvodce Síria je zcela nový typ hvězdy - bílý trpaslík tak hustý, že čajová lžička jeho hmoty by vážila 4 miliony tun.

 

ROZHOVOR

Anthony F. Sanchez, počítačový softwarový inženýr, vyšetřovatel UFO a autor knihy "UFO Highway":

"V letech 2006-2007 jsem pracoval pro velkou polovodičovou firmu ze Silicon Valley. V té době jsem měl na starosti více než 300 (počítačových) serverů divize, pro kterou jsem pracoval. Mnoho divizí tam mělo své vlastní osobní internetové servery a na tom mém jsem hostoval blog. Zkoumal jsem UFO. Zkoumal jsem původ člověka a některé aspekty paranormálních jevů. A tak jsem se o své informace dělil s přáteli a kolegy. Zejména jeden z nich se velmi, velmi zajímal o mé znalosti vojensko-průmyslového komplexu a o téma UFO.

Anthony F. Sanchez

V průběhu šesti měsíců mi bylo jasné, že jeho zájem vychází z něčeho, co se děje v jeho životě. Dozvěděl jsem se, že pracoval na projektu poblíž Palo Alto a Menlo Parku, projektu, který souvisel mnohostranným zbraňovým systémem. Jednoho dne však tento člověk prostě zmizel. Po této osobě nebylo vůbec žádné stopy. Dozvěděl jsem se, že v té době byl dezertér, a když byl v polovodičové firmě, vystupoval už tehdy pod falešnou identitou".

 

ŽE BY SE SNAŽIL UTÉCT PŘED NĚČÍM CO SOUVISELO S ARMÁDOU?

Snažil se skrýt před mocnostmi a projektem, v jehož rámci pracoval. Všechny podrobnosti jsem se dozvěděl, až když jsme se s ním o rok později setkali na Moffett Field v Mountain View v Kalifornii, poblíž výzkumného střediska NASA - Ames.

Na jižním konci Sanfranciského zálivu a severozápadně od San Jose
se nachází Moffett Federal Airfield, kdysi námořní letecká stanice a nyní společné
civilně-vojenské letiště, které se nachází mezi Mountain View a Sunnyvale v Kalifornii,
hned vedle výzkumného centra NASA Ames, které pole vlastní a provozuje.
Kromě vojenských aktivit provozuje NASA na Moffettu také několik vlastních letadel.

DOBŘE, JSME TEĎ V ROCE 2007 NEBO 2008?

V tuto chvíli jsme v roce 2008.

 

JAK JSTE SE S NÍM O ROK POZDĚJI DOSTAL DO KŘÍŽKU, KDYŽ ZMIZEL Z POLOVODIČOVÉ SPOLEČNOSTI A VY JSTE VĚDĚL, ŽE PŘED NĚČÍM UTÍKÁ DO ARMÁDY?

Kupodivu, když jsme spolu pracovali, pracovali jsme ve středisku pro vyhodnocování testů. To je technická oblast, kde se testují integrované obvody a kdovíco ještě. Je to laboratorní prostředí. Měl telefonní číslo do laboratoře, zavolal na to číslo a bylo to, jako by mu volal duch! Právě díky tomuto telefonátu se nám podařilo znovu navázat spojení a nakonec jsme se vlastně ještě ten večer setkali. V jednu hodinu ráno jsem se ocitl na cestě do Mountain View v Kalifornii.

Ames Research Center (ARC), obecně známé jako NASA Ames,v popředí
je hlavní výzkumné středisko NASA na Moffett Federal Airfield. NASA Ames
je centrem misí pro několik klíčových současných misí - mise
LCROSS
(Lunar CRater Observation and Sensing Satellite), SOFIA
(Stratospheric Observatory for Infrared Astronomy), a významně
přispívá k "novému zaměření výzkumu" jako
účastník průzkumného vozidla pro posádku Orion

CO VÁM ŘEKL DO TELEFONU?

Řekl mi, proč tajně opustil společnost, ve které jsme pracovali, a sdělil mi všechny podrobnosti o tom, proč utíká od jiného dodavatele obranného softwaru, kde pracoval jako vysoce postavený softwarový inženýr. Věděl jsem, že jde o něco velmi vážného, co se v jeho životě odehrává, a zoufale se se mnou chtěl podělit o některé informace. Souviselo to s tím zbraňovým systémem, který měl nějakou mimozemskou složku a ve hře byli potenciálně fyzické mimozemské bytosti. To mě k němu přitáhlo a musel jsem se s ním setkat. Bohužel jsem se dozvěděl, že lidé z projektu, na kterém pracoval, začali mizet a někteří z nich skončili mrtví. "Zabíjeli se," říkával. Když se začali příliš vyptávat, objevila se "sebevražda v jejich vozidle".

GPS souřadnice místa, kde jsme se toho večera sešli, mě zavedly na parkoviště před opuštěným McDonaldem v Moffett Field. Právě ho dovybavovali - hádám, že pro statisíce hodin filmů z misí Apollo - tajné věci. Právě on mě zkontaktoval s (podplukovníkem USAF). Takže moje informace, které jsem dal na internet, si ten člověk (informátor z Moffett Field) asi zkopíroval , uložil a archivoval. Podělil se o ně s plukovníkem a plukovník se zajímal o některá zjištění, která jsem učinil v souvislosti s mimozemskou hybridizací lidí. Proto se mnou chtěl plukovník mluvit a nakonec se se mnou podělil o svůj pobyt v Dulce v Novém Mexiku.

 

CO V TOMTO PRVNÍM ROZHOVORU V JEDNU HODINU RÁNO ŘEKL O MNOHOSTRANNÝCH ZBRANÍCH A CO PŘESNĚ BYLA ONA MIMOZEMSKÁ SLOŽKA?

Vyprávěl mi o projektu, na kterém pracoval a který se jmenoval "LEONID". "LEONID" byla zkratka, která znamenala "Low Earth Orbit Nano Satellite Interceptor Defense" (obrana proti družicím na nízké oběžné dráze) - šlo o mnohostranný zbraňový systém, který měl více komponent.

[Poznámka redakce: Tuto zkratku LEONID ve stávající podobě nelze při vyhledávání na webu najít. O nano a piko satelitech se však v posledních pěti letech napsalo mnoho. Nanosatelity mají hmotnost do 10 kg a pikosatelity do 1 kg. "V tom je krása této technologie. Můžeme je udělat malé a přesto z nich získat smysluplné vědecké výsledky," říká odborník na astrobiologii Orlando Santos z výzkumného střediska NASA Ames Research Center].

Pikosatelity jsou široké asi 3 palce a váží jen do 1 kg

Nejzajímavějším aspektem byla tato nanosatelitní složka, kde hovořil o těchto rojích nebo konstelacích nanosatelitů, které mají složku umělé inteligence. Jednalo se o samoreplikující se a samoopravitelné nanosatelity. Zajišťovaly telemetrii, jako například naváděcí systém pro bezpilotní letouny na nízké oběžné dráze Země. Vzpomínáte si na X-37 od Boeingu, který byl na nižší oběžné dráze Země 287 dní na utajované misi - nikdy jsme se vlastně nedozvěděli, co dělá, ale věděli jsme, že tam je. Mám za to, že X-37B byl doručovací systém používaný k rozmístění těchto nanosatelitů, které jsou nyní na oběžné dráze kolem Země. Mimozemskou složkou je technologie, která je součástí nanosatelitu.

 

JAK JE VELKÁ?

Asi polovina velikosti Rubikovy kostky - asi 4x4 centimetrů. Některé satelity mohou mít velikost školního autobusu, takže když máte stovky satelitů, které mají 4x4 centimetrů - říkejte jim nanosatelity.

 

"Zachycovače" cílů "přicházejících z Vesmíru".

TAKŽE S NÍM MLUVÍTE O TĚCH NANOSATELITECH, KTERÉ OBSAHUJÍ NĚJAKOU MIMOZEMSKOU TECHNOLOGII - CO TO JE?

To, o čem mluvíme, je stealth hybrid mikrovlákna/raketoplánu s palubním laserem naváděným zbraňovým systémem. Ten vyvinula "Námořní pomocná letecká stanice" na ostrově San Nicholas. Nachází se u pobřeží jižní Kalifornie a zahrnuje flotilu UOV, bezpilotních orbitálních prostředků. Ty jsou označovány jako "interceptory".

-pokračování-

Další díly