PŘÍPRAVA NA ODHALENÍ A UDÁLOSTI KOLEM "SLUNEČNÍHO ZÁBLESKU" (2)

Salla Michael

Salla Michael

autor

12.06.2019 Exkluzivně

Goode ve svém dřívějším odhalení uvedl, že Konfederace planet, která zahrnuje 60 mimozemských ras, provádějících genetické experimenty, byla rozpuštěna. Po příštím slunečním záblesku převezme lidstvo plnou odpovědnost za svoji vlastní evoluci. Z toho vyplývá, že, přestože při Záblesku dojde k velké destrukci, přežije dostatečný počet lidí a infrastruktury na to, abychom mohli zaujmout své místo coby platní členové galaktické komunity. Goode nastínil, jak se bude odehrávat „částečné odhalení“, že to začne kosmickým vojskem. Jeho jediným účelem je vynést na veřejnost existenci létajících trojúhelníků, létajících čtyřúhelníků a utajených vesmírných stanic, které byly tajně vybudovány a používány vojenskými tajnými kosmickými programy. Některá ta plavidla byla vyfotografována jedním mým zdrojem,  JP, který je v tom podporován příslušníky  letectva. 

Kosmické vojsko umožní letectvu sloučit vojenské technologie, používané v kosmu, pod jednu hlavičku. Nicméně, podle Coreyho se bude jednat o částečné odhalení, protože program námořnictva, Solar Warden, do toho nebude zahrnut. Potvrdil, že v rámci procesu odhalení bude oznámena existence ruin civilizace na Antarktidě. Nakonec budou tyto ruiny spojovány s mimozemšťany, kteří sem přijeli v mateřských lodích a o nichž již Corey kdysi mluvil  jako o Preadamitech. Sdělil, že 13 vládnoucích pokrevních rodin se bude snažit prezentovat jako genetičtí potomci této mimozemské skupiny, nalezené na Antarktidě. Je přesvědčen, že toto spojení je výmysl a že elity byly ohledně jejich genetických předků obelhány.  Nicméne, globální elity akceptovaly mnoho lží, protože je to vyděluje od běžné populace a pomáhá jim to zdůvodnit jejich politickou a ekonomickou nadvládu.

Dále Goode řekl, že byly objeveny ruiny starodávné civilizace, potopené pod vodou, mezi Austrálií a Antarktidou a také mezi Jižní Amerikou a Antarktidou. Tyto civilizace  se původně nacházely na ostrovech, které se potopily při poslední velké potopě, cca  v roce 9 600 př.

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly