PŘÍPRAVA NA ODHALENÍ A UDÁLOSTI KOLEM "SLUNEČNÍHO ZÁBLESKU" (1)

Salla Michael

Salla Michael

autor

11.06.2019 Exkluzivně

Následují hlavní body dvou prezentací Coreyho Gooda na semináří "Kosmické vlny na Havaji" (Kealakekua) 9. a 11. dubna 2019. Goode přednesl důležité předpovědi toho, jak  se bude odehrávat proces odhalení, jak se připravit na nadcházející sluneční záblesk (tj. na mikronovu), který bude mít intenzitu slunečního výronu řádu X-100 a o našem vstupu do období "Konce časů". Je dobré si takové predikce zaznamenat, v zájmu toho, aby se potvrdily další stránky Coreyho průkopnického svědectví o tajných kosmických programech, které mělo výrazný vliv a to nejenom na ufologické a exopolitické komunity. Mnoho z toho, co Corey řekl, již bylo řečeno dříve, ale zazněla nová informace, která vrhá světlo na nedávné události, zejména to bylo v jeho prezentaci z 11. dubna 2019.

První prezentace měla být shrnutím Goodeho svědectví a zážitků. Budu se snažit pokrýt hlavní body toho, co Goode řekl, hlavně pro ty, kdo tam byli noví a podám stručný komentář k novým informacím. Hned po Coreyho dubnové prezentaci provedla Elizabeth Wilcock (manželka Davida Wilcocka) překvapivé potvrzení Coreyho dřívějši informace ohledně civilizace Anšarůvnitřní Země. Za použití metody šamanské komunikace dokázala navázat kontakt  se sestrou anšarské kněžky Ka Aree (o které Goode již dříve napsal, že je jeho hlavním článkem ve spojení s Anšary a která mu ukázala možné časové linie ohledně budoucnosti Země) a nezávisle potvrdit, jak se sestra jmenuje.

Ka’ Aree, vysoká kněžka Anšarů, s níž Corey úzce spolupracuje od r. 2015. Zdroj: SBA

Poukázala na to, že anšarská kněžka s ní spolupracuje na tom, aby byly do kolektivního vědomí znovu přivedeny pojmy “posvátný bojovník“ a “posvátné ženství“ a že Elizabeth teď učí, jak toho dosáhnout. Wilcocková měla také šamanské setkání se skupinou Olméků, kteří kdysi obývali oblasti v Jižní Americe a před stovkami let záhadně zmizeli, podobně jako Mayové. Uvedla, že k šamanskému setkání došlo v ten samý den, kdy měl Goode vlastní zážitek s Mikou, který o sobě řekl

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly