Princip času, energie a lidské pouti vesmírem (6)

Frauenterka Zbyněk

Frauenterka Zbyněk

autor

29.07.2009 Exkluzivně

Klimaticko-tektonické zbraně

Klimatické zbraně: Pokud je mrak silně elektricky nabitý, kapičky vody se odpuzují a nesrážejí se. Mrak roste na velikosti, má podivnou barvu, ale neprší z něj. Vznikne tak velké sucho. Samozřejmě že je možné postupovat i opačně a náboj z mraků odstranit a způsobit tak ničivé záplavy. Můžete si často všimnout, že mraky na obloze v posledních letech mají dříve nevídanou barvu, která souvisí právě s tímto nábojem. Všimněte si, že nikdy v historii neměly povodně tak ničivou intenzitu za tak krátké časové období. Po obloze je možné uměle přepravit, velké množství vody v krátkém čase.

Tektonické zbraně: Kationty se ukládají do povrchu země a dostávají se do spodních vod. V půdě se kationty zdržují dlouhou dobu na jednom místě. V geologickém zlomu tak po dostatečném nabití dojde k elektrickému výboji do zemského pláště. Jeho vybití je podobné jadernému podzemnímu výbuchu. Tímto mohutným výbojem se uvolní silné zemětřesení, nebo je možné způsobit výbuch sopky. Podmínkou útoku je čistá obloha. Mraky nesmějí odnášet náboj pryč. Tektonické zbrani tak může předcházet klimatická zbraň. Umělé bouře jsou také příčinou ničivých požárů.

Když budete pozorně sledovat různé sucha, povodně, ničivé požáry a zemětřesení mnohé vám to napoví. Mnohokrát tyto záležitosti mají souvislost s politickým děním v uvedené lokalitě a slouží obchodním i politickým zájmům. K zájmům na ovládnutí světa. Je to nejhorší možné barbarství páchané na civilním obyvatelstvu. Jedná se, o zákeřnou devastaci hodnot a neúctu k lidským životům. Je to válečná situace bez vyhlášení války, nebo také tajná válka.

Dne 12. Května 2008, napadlo USA Čínu v oblasti Sečuánu, za použití klimaticko-tektonické zbraně HAARP. Způsobené zemětřesení mělo sílu 8 stupňů Rychterovi stupnice. Bylo zabito 88 000 lidí a útok si vyžádal obrovské materiální škody. O střechu nad hlavou přišlo okolo 5 000 000 lidí. Zasažená oblast Sečuanu, patřící mezi nejdůležitější oblast Čínského jaderného průmyslu a k největšímu skladišti zbraní. V epicentru zemětřesení také leží přehrada Zipingpu, která měla při útoku prasknout a dokončit dílo zkázy.

Přehrada vydržela, ale je popraskaná a její technické zařízení je zničeno. Na snímku (obr. vlevo) vidíte atmosférické úkazy na obloze před vypuknutím zemětřesení. Tyto úkazy jednoznačně svědčí o silném energetickém náboji v uvedené oblasti, vytvořeném systémem HAARP.

Pro zajímavost při podobném útoku USA na Hirošimu bylo okamžitě zabito 70 000 lidí a celkový počet mrtvých byl 120 000 lidí. Tento další útok USA o mnoho let později na jiný stát, je mu podobný pokud jde o počet obětí. Rozdíl je pouze v tom, že není válka. Jedná se o bezohlednou hromadnou vraždu.

Klimatické principy

Celý princip počasí není postaven na principech, které používá dnešní meteorologie. Tyto principy fungují pouze omezeně, a pokud jde o dlouhodobější předpověď, tak jsou k ničemu, nebo velice nepřesné. Materialistické náboženství a vědecká inkvizice vzala možnost předpovídat počasí na energetickém principu, tak jak skutečně funguje. Rakušan Dr. Wilhelm Reich, (obr. vpravo) velice pečlivě zpracoval tyto principy a na základě těchto principů, bylo možné předpovídat počasí velice dlouho dopředu s velkou přesností. Orgonová energie rozhoduje o počasí. Když to zjednodušíme, při hezkém počasí je v atmosféře silný orgonový náboj a při bouři velice slabý.

Tento muž byl jeden z nejlepších odborníků na orgonovou, neboli kosmickou energii v historii a na jeho výzkumech staví mnoho dnešních skutečných vědců. Nemyslím ty naivní, co respektují pouze vyšší mocí určené hranice. Dokázal velice účinně ovlivňovat počasí, a byl schopen na poušti, kde léta nepršelo, jednoduchou a nenáročnou metodou způsobit déšť. Toto zařízení se jmenoval Cloudbuster. Použitím bedny, které se říkalo Orgonový akumulátor byl schopen léčit nemoci jako je rakovina a podobně. Bylo toho mnoho. Vše velice jednoduché a nenáročné. V roce 1957 byl ve vězení zavražděn, protože výsledky jeho výzkumu byly příliš nebezpečné pro vládce světa a pro zlodějský obchod.

Toto téma by vydalo na několik knih a jde jen o to, abyste věděli, jak tato věc skutečně funguje. V současné době je mnoho vynikajících odborníků, co pokračují v jeho práci. Není třeba zdůrazňovat, že výsledky jejich práce jsou vynikající a mají velice přesvědčivé praktické výsledky.

Jen několik slov k principu zařízení na předešlém obrázku. Spodek zařízení je složen s organické a anorganické hmoty. Kov a pryskyřice. Tato kombinace materiálů silně akumuluje kosmickou energii a přidáním různých polodrahokamů, jako piezoelektrických krystalů se této energii dává patřičná vibrace. Použité kovové trubky směřují náboj na oblohu. Na obloze tím vznikne postupně, silný náboj dobrého počasí.

Jsem v kontaktu se skupinou vynikajících lidí, kteří působí v Jihoafrické republice a způsobují zde deště a jsou ve velké oblibě i u místních šamanů. Kdyby to nefungovalo, tak by tomu tak asi těžko bylo. Například také pouze jediný tento Chembuster, umístěný v New Orleans, (obr. vlevo) byl schopen odklonit hurikán Katrina. Jistě vám nyní je jasné, že umístění dostatečného počtu těchto zařízení, může naprosto změnit klimatické podmínky v určité oblasti.

Další věcí je, že pokud bude zařízení dostatečný počet, klimaticko-tektonické zbraně nebudou fungovat, protože nevytvoří dostatečný energetický potenciál. Já se o tyto věci hluboce zajímám a doporučuji vám to samé. Jedná se o skutečně velké energie a je to moc zajímavé a velice dobře to funguje.

Bakteriologické zbraně

V roce 1918 propukla největší epidemie v dějinách lidstva. Španělská chřipka si vyžádala asi 40 milionů obětí, ale spíše to je větší číslo k 50 milionům a více. Některé oběti se prostě nepočítali, takže lze konečné číslo těžko zjistit. Bylo to o mnoho více, než zabila 1. světová válka. U obyčejné chřipky se vir rozmnožuje ve sliznicích dýchacích cest. Tento vir H1N1 se však rozmnožoval přímo v plicích a způsobil jejich prudký zánět. Přenášel se kapénkovou nákazou. To vedlo k velice rychlým úmrtím i u zdravých a silných lidí a většina z nich zemřela do pěti dnů od nakažení. Důvodem byla přehnaná reakce imunitního systému.

Tento vir byl uměle vytvořen v laboratoři. Těžko pochopit myšlení lidí pracujících na tomto projektu i těch, kteří provedli rozšíření viru. Něco podobného může vytvořit jedině bezohledný, nebo naivní vůl. To co se stalo, určitě v plánu nebylo.

V poslední době mají chřipku prasata, ptáci a krávy jsou šílené. Je toho ale o mnoho více. Opět se jedná o věci vyrobené v laboratořích a opět se jedná o lidskou hloupost a velký hazard.

Bakteriologická zbraň, která je v současné době největším zabijákem, se jmenuje AIDS. AIDS je mutací uměle vytvořeného viru Višna z období nacistického Německa.


Laboratoře na vývoj bakteriologických zbraní ve Fort Detrick v Marylandu. Zde byl na zakázku vyroben AIDS.

AIDS je etnicko-bakteriologická zbraň, která má za úkol vyhubit a vyhladit určité nežádoucí a neproduktivní skupiny obyvatel. Na výrobě se pracovalo od roku 1962 do roku 1978. Výrobce vakcín firma Merck, přidala tuto bakteriologickou zbraň do vakcíny proti zánětu jater, žloutence. Začátkem osmdesátých let minulého století proběhlo očkování homosexuálů v New Yorku, San Francisku a Los Angeles.

V roce 1978 započala Světová zdravotnická organizace nejzrůdnější plán v dějinách vyhlazování lidí. V Africe bylo započato, povinné očkování proti neštovicím velkého rozsahu. Do očkovací látky byla přidána nebezpečnější varianta bakteriologické zbraně AIDS.


Masový vrah Dr. Robert Gallo, vedoucí výzkumu bakteriologické zbraně AIDS. Josef Mengele i Heirich Himmler by záviděli. Číslo US patentu této zbraně je 4 647 773.

Cílem je vyhlazení černochů v Africe. Téměř nic neprodukují a skoro nic nepotřebují a to je jejich velký problém. Děje se to samé co za Hitlera a za Stalina a jsou vyvražďovány miliony lidí. Je to však prováděno tajně. Že existuje i protilátka snad není třeba zdůrazňovat.

Účinnost této zbraně dokazují statistiky. Zemřelo již více jak 25 milionů lidí. Dalších 40 milionů lidí je infikováno a čeká je smrt. Až se tak stane, překročí počet mrtvých počet obětí 2. světové války.

-pokračování-
Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly