PŘEŽIJE DARWINOVA TEORIE ROK 2012?

Charlese R. Darwina (1809 – 1882) znají snad všichni. Jeho teorie evoluce se vyučuje na školách a dokonce i některé náboženské organizace se snaží přesvědčit studenty, aby do svého náboženského smýšlení začlenili evoluční představy. Studentům ovšem nejsou již předkládány jakékoliv protiargumenty jiného názoru, než evolučního. Vědci pracující v ústavech na vědeckých projektech nemají jinou možnost, než evoluční teorii navenek přijmout, i když často dospějí během výzkumů k opačným zjištěním. Pokud by svobodně projevili svůj názor, není jim umožněno pokračovat ve výzkumech. A mohou hovořit o štěstí, pokud je z ústavu rovnou nevyhodí. A to i v USA. Rozhovor s jedním z vědců přinesl dokonce i časopis The Ledger, ve státě Virginia. A to už 17.února 2000 (pod názvem The Biologist).

Otázkou zůstává proč se tak děje? Proč je evoluční teorie vnucována lidem, jako jediná možná? Přitom i ,,vědci“ – kteří snad i uvnitř duše tomuto nesmyslu věří, cítí, že aspoň něco na ní bude nutné změnit. Stále více proto mluví o zavlečení života na naši planetu kometou, či meteoritem… Jako ,,důkaz“ předkládají nález už 99 meteoritů, údajně pocházejících z Marsu. Stále jsem přemýšlel, jak mohli ,,vědci“ dojít k závěrům, že všech 99 meteoritů pochází právě z Marsu. A ono je to přitom tak ,,jednoduché“. Rozborem těchto těles bylo zjištěno, že jejich složení je podobné jako povrch rudé planety. Tomu říkám tedy ,,důkaz“… Kdyby podobně chtěl argumentovat někdo jiný – byl by zcela jistě označen za pavědce! Představme si, co by se muselo stát – abychom našli meteorit z Marsu na Zemi:

Na Mars by muselo dopadnout obrovské těleso, aby silou dopadu dostalo kusy horniny mimo rudou planetu. Nyní se podívejme na noční oblohu. Mars je jen malá tečka v nekonečném vesmíru. Naše Země je sice větší, ale bude se jevit podobně – pokud by se na ni někdo z Marsu díval. Hornina vyvržená z rudé planety by se však musela trefit do této malé tečky&

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.