POZORUHODNÉ PREHISTORICKÉ ARTEFAKTY Z BAGDÁDSKÉHO MUZEA HOVOŘÍ VÝMLUVNOU ŘEČÍ

Je tomu pár dní, co jsem se v jednom z článků zmínil o tom, že americká vojska během invaze v Iráku věnovala speciální pozornost rozsáhlé sbírce velmi starých artefaktů, které byly uloženy v "Národním muzeu Bagdádu". Před nějakou dobou jsem se dostal k několika snímkům Pauly Froelich, která mimo jiné pracuje pro některé zahraniční časopisy, a které se podařilo pořídit malou fotodokumentaci toho, co se v tomto muzeu nacházelo před dobytím Bagdádu Američany. Je zřejmé, že celá řada těchto pozoruhodných artefaktů skončila neznámo kde na území USA.

Když se pozorně zadíváte na jednotlivá vyobrazení, zjistíte, že znázorňují skutečně pozoruhodné entity, jež mají svým vzezřením skutečně daleko do lidské bytosti. Vypoulené oči, podivné zbraně a plazí rysy jsou poměrně zřetelně vidět. V některých případech lze dokonce spatřit i jakési dlouhé rohy, které vystupují z temene hlavy.

Někteří výzkumníci jsou přesvědčeni o tom, že se jedná o znázornění bytostí Anunnaki, ale opět bych si dovolil připomenout, že Anunnaki jsou bytosti humanoidního charakteru s rozdělením do dvou vývojových skupin: "Elohim" a "Nephilim". Ovšem ani jedna z těchto dvou skupin nemá nic společného s reptiloidními typy entit. Tento omyl je stále velmi silně zakořeněn v komunitě alternativních badatelů.

Většina artefaktů patrných na níže uvedených fotografiích byla, co se jejich stáří týče, odborníky odhadnuta na 4 000 - 6 000 let př. n. l. Mnohé indicie naznačují, že uvnitř americké armády, která vstoupila na půdu Iráku ,byly specializované skupiny odborníků a znalců, kteří naprosto přesně věděli na co se během rabování soustředit. Významnou skupinu (a vůbec ne náhodou) tvořila tato pozoruhodná starověká umělecká díla.

Dnes i každý laik ví, že notoricky známý proces stvoření člověka a další starozákonní biblické výjevy jsou z geografického hlediska identifikovány s oblastí Mezopotámie, zvláště pak s lokalitou, kde se dnes nachází Irák. Osobně jsem velmi rád, že jsem již před časem mohl navázat kontakt s jedním z největších odborníků na alternativní historii této části naší planety - Maximilenem Lafaettem, jenž ve svých 158 publikacích detailně popisuje a vysvětluje všechny důležité souvislosti a vztahy mezi dramatickými událostmi, které se před mnoha tisíci lety odehrály právě v této kritické oblasti.

Je zjevné, že energo-informační pole pozoruhodných událostí, které jsou před lidskou společností zahaleny závojem mlčení a případně cenzury, je i v současné době velmi intenzivní a doslova magnetickým způsobem k sobě přitahuje pozornost jistých skupin z celého světa. Myslím, že v budoucnosti přijde doba, kdy dojde k objevu ještě pozoruhodnějších nálezů, které nebudou čistě uměleckého charakteru, ale budou reprezentanty technologie, o které se nám zatím ani nesnilo. Otázkou je, jak s takovými objevy bude naloženo, ale to je již zcela jiná kapitola.

---------------------------------------

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.