POZEMSKÉ BOJIŠTĚ & RADA DEVÍTI

Grover Milton

Grover Milton

autor

24.06.2020 Chanelling

O možném vlivu mimozemšťanů na vznik lidské rasy bylo řečeno i napsáno mnohé, ale nic není záhadnější a možná zlověstnější než „Rada devíti“. Těch, kteří "Radu devíti" pomohli propagovat a rozšířili její učení, je mnoho, ale mezi nejznámější patří dr. Andrija Puharich, dr. D. G. Vinod, Uri Geller, Phyllis Schlemmerová, Gene Roddenbury a dr. H. R. Hurtak. Iniciátorem projektu byl Andrija Puharich, na počátku 50. let minulého století pracoval na celé řadě utajovaných projektů pro rozvědku americké armády. Puharich také vynalezl řadu lékařských a jiných přístrojů, které mohly být vedlejším produktem jeho působení v americké armádě. Jedním z jeho vynálezů bylo zařízení, které motorovým vozidlům umožnilo jet nikoli na benzín, ale pomocí elektrolýzy, štěpení vody na vodík a kyslík. Skutečně fungovalo, takže není divu, že se hlavní ropné společnosti postaraly o to, aby se tento projekt nikdy neuskutečnil.

Puharichův význam v tom, co se stalo s "Radou devíti", souvisí s jeho tvrzeními, že byl součástí výzkumu vojenského využití psychických schopností, který probíhal v roce 1948 v rámci projektu amerického námořnictva s operačním označením „Penguin“, což byl předchůdce mnohem známějšího projektu "Stargate". Americké námořnictvo zajímalo, zda by psychické schopnosti, jinými slovy telepatie, mohly být použity k umožnění komunikace v reálném čase mezi ponorkami v době jejich ponoru, což v té době bylo nesmírně obtížné. Výzkum se odehrával během období, v němž probíhalo také hodnocení účinků elektromagnetických vln na lidské bytosti, Puharich byl tedy přesvědčen, že ve vesmíru existuje nějaká inteligence, která pracuje s různými elektromagnetickými kmitočty, a že se s ní lidé mohou duševně kontaktovat.

Není divu, že jak daný projekt a to, čím se zabýval, tak esoterické zájmy mnoha lidí, kteří do něj byli přímo zapojeni, upoutaly pozornost amerických zpravodajských služeb, včetně CIA, které byly zvědavé, zda šlo opravdu o kontakt s mimozemskou rasou, a pokud ano, mohlo by se

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.