Pouliční nepokoje? Jen to ne !! To je právě to, co Oni chtějí !!! (1)

Icke David

Icke David

autor

24.03.2009 Exkluzivně

          Tak jak nyní cestuji po Spojených Státech je mi jasné, že tato země je na pokraji hospodářské katastrofy jakou jsme v novodobých ještě nezažili. Tato země není pochopitelně jediná. Podobný příběh můžeme nyní zaznamenat na mnoha dalších místech světa. Čísla počtu vyvlastněných nemovitostí nabývají zcela neuvěřitelných hodnot. Obrovskému počtu rodin se změnily životní hodnoty prakticky ze dne na den. Jsem přesvědčen o tom, že mnohaletá úvěrová exploze byla organizována agenty Illuminátů jakým je například Alan Greenspan, který reprezentuje zájmy "Bilderberg Group", "Council on Foreign Relations", "Trilateral Commission" a dalších podobných skupin. Speciálně Greenspan byla po dlouhou dobu hlavním správcem "Centrální Banky" čili "Federální Reservy". Greenspan byl "osobním policajtem" za vlády Reagana, Bushe staršího, Clintona i Bushe mladšího. Tento člověk má silné kontakty do těch nejvyšších úrovní sítě Illuminátů. Podstatně silnější kontakty než většina jiných osobností veřejného života. Samostatnou kapitolou jsou Illuminátské rituály, kterých se velmi často účastnil především za účasti rodiny Rothschildů. Alan Greenspan byl velmi silně spojen s různorodými okultními praktikami.

 

        Takže toto je muž, který ve své podstatě řídil v letech 1987 až 2006 americké hospodářství, který dohlížel na nemocnou ekonomickou politiku, která nakonec došla až k aktuálnímu globálnímu zhroucení. Systematickým studiem všech podstatných indicií zjistíme, jak Greenspan a další vysoce postavení Illumináti dosazeni po celém světě na klíčové pozice věděli naprosto přesně, co dělají a jakého výsledku chtějí dosáhnout.

 

 
 

 

        Před nedávnem konečně všechny důsledky těchto manipulací vyšly ve vší parádě najevo ve skutečném měřítku. Ve velmi krátké době se však našli jeho potenciální nástupci, kteří přispěchali s řešením všech nastalých problémů. Na stolici nejvyšší, jak jinak, byl nakonec dosazen člověk "stejné krevní skupiny" pan Bernanke. Jak ovšem vidno, všechna toto "řešení" včetně samotného Bernankeho jsou ovládané stejnou silou, která před tím "hýbala" Greenspanem.

        To konečně vysvětluje, proč současný prezident Obama jmenoval na první pohled zcela nepochopitelně do pozic "zachránců" americké ekonomiky Tima Geithnera, Larry Summerse, Paula Volckera a další. Tedy jedince, kteří jsou stejně hluboce oddáni "Bilderberg Group", "Council on Foreign Relations" a "Trilateral Commission" jako tomu bylo u Greenspena. Jistě nebude těžké přijmout fakt, že jakékoliv "způsoby řešení" současné krize budou na hony vzdáleny potřebám obyčejným lidem Spojených Států.

        Co si pomyslet o tom, že Obamovým vedoucím pro rozpočet se stal Peter R. Orszag. Ten samý Orszag, který byl poradcem ruského ministerstva financí v době, kdy oligarchové systematicky znásilňovali ruskou ekonomiku a rozkrádali ruské zdroje. Ten samý Orszag, který fungoval na pozici finančního poradce islandské Centrální Banky těsně před tím, než islandský bankovní systém totálně zkolaboval. Nepřijde vám zvláštní, že tak schopný prezident si na tak důležitou pozici dosadí člověka, o kterém by se dalo se vší úctou říci, že "kam vkročí, tam deset let tráva neroste"? Skutečně skvělý výběr pane Obamo.

         Zajímavé souvislosti ovšem pokračují. Během Clintonova prezidentského úřadu byl Orszag ve velmi důvěrném kontaktu se současným Obamovým personálním vedoucím Bílého Domu. A jím není nikdo jiné než Emanuel Rahm. Tento člověk sloužil svého času v izraelské armádě a málokdo ví, že je synem teroristy, který byl znám pod přezdívkou "Irgun".

 


Emanuel Rahm - Obamův osobní strážce

      


David Axelrod

       

        Bohužel musíme konstatovat, že Bílý Dům řídí chladný a velmi zlý člověk, který navíc společně s poradcem Bílého Domu panem Davidem Axelrodem ovládá i samotného prezidenta Obamu. Axelrod se podílel velmi aktivně na řízení nedávné loutkové prezidentské kampaně, osobně dohlíží na všechny písemné přípravy prezidentových projevů.

        Zároveň se stále zřetelněji ukazuje, jak jsou Obamovi lidé dosazeni do vlivných ekonomických pozic zcela fundamentálně propojeni na Roberta E. Rubina, který by za vlády Billa Clintona sekretářem ministerstva zahraničí a který osobně dohlížel na finanční deregulaci, která nakonec vyústila do současné krize.

        Rubin před nedávnem odstoupil z "City Group" poté co dostatečně podpořil politiky, kteří přivedli americkou společnost na pokraj zhroucení. V lednu roku 2009 byl Rubin časopisem "Marketwatch" jmenován jedním z deseti nejméně etických osob v oblasti obchodu. Opět připomínám fakt, že chráněnci tohoto člověka byli nyní prezidentem Obamou jmenováni do klíčových a velmi odpovědných pozic ekonomiky Spojených Států.

        Další nekompromisní rána do již tak otřesené důvěry v ekonomiky USA přišla od Bernarda Madoffa, který, když nemohl jinak, přiznal, že zpronevěřil (resp. ukradl) neuvěřitelných 50 miliard dolarů, které ve skutečnosti patřili jeho klientům. Dokážete si představit, o jak velké peníze jde? Madoff sdělil, že kradl sám. A my tomuto tvrzení máme opravdu věřit? Nyní bude velmi zajímavé pokusit se podrobně sledovat, co bude s Bernardem Madoffem dále. Kam ho "systém" šikovně uklidí?

        Již před nějakou dobu přišla jiná pohroma. Tentokrát ze strany americké finanční (pojišťovací) korporace "AIG", kterou řídil další illuminát - Maurice Greenberg. Tato společnost jen za poslední tři měsíce roku 2008 ohlásila ztráty ve výši 61.7 miliard dolarů. Jen pro zajímavost. Jde o největší ztrátu za jedno čtvrtletí v korporační historii.

        Greenber je velmi silně propojen na dalšího illumináta a zednáře - Henryho Kissingera, který je jedním z nejšikovnějších manipulátorů za posledních 50 let. Opět pro zajímavost. Kissinger byl v roce 1987 jmenován předsedou "mezinárodního poradního sboru", kde jinde, než v "AIG".

 


Úderníci Systému - Kissinger a Greenberg

 

       Je to všechno jen náhoda? Jsou tito lidé skutečně jen tolik neschopní? Jen doufám, že tomu sami nevěříte.

        Tito lidé jsou ve skutečnosti dělníky velmi rozsáhlého plánu. Zničit ekonomiku, položit USA, odjistit světovou finanční krizi a to takovým způsobem, aby neexistovala žádná cesta zpět.

-pokračování-


(c)2009 David Icke

(c)2009 Translation: Alhambra