Posílený virus a policejní stát: Celou dobu to k tomu směřovalo........... nyní se s tím musíme vypořádat (3)

Dr. Viera Scheibnerová, někdejší hlavní vědecká výzkumnice v Novém Jižním Walesu v Austrálii, strávila mnoho let zkoumáním destruktivních účinků vakcín. O squalinu prohlásila:

„… tato pomocná látka [squalin] přispěla ke kaskádovité tvorbě reakcí známých jako „syndrom války v Zálivu,“ zdokumentovaných u vojáků operujících ve válce v Zálivu. Symptomy, které se v jeho důsledku objevují, mohou zahrnovat artritidu, fibromyalgii, lymfadentopatii, vyrážky, vyrážky citlivé na světlo, motýlovité ekzantémy, chronickou únavu, chronické bolesti hlavy, abnormální ztrátu tělesného ochlupení, neléčící se kožní léze, aftovité vředy, závratě, slabost, ztrátu paměti, záchvaty, náladovost, psychické problémy nervového rázu, účinky potlačující činnost štítné žlázy, chudokrevnost, zvýšenou sedimentační hodnotu erytrocytů, systémový lupus erythematosus, roztroušenou sklerózu, ALS, Raynaudovu chorobu, Sjögrenův syndrom, chronické průjmy, noční pocení a slabší horečky.“


Možné nebezpečí vakcíny proti „prasečí chřipce“ může být dokumentováno událostmi z minulosti, kdy byl v roce 1976 spuštěn ve Spojených státech program hromadného očkování. Byl „ospravedlněn“ smrtí jednoho jediného člověka, armádního rekruta ve Fort Dixu v New Jersey. Po jeho úmrtí byla vytvořena panika na základě toho, že prý skonal na následky prasečí chřipky podobné té, která v roce 1918 zahubila desítky miliónů lidí (tehdy, v roce 1918, šlo ve skutečnosti o další katastrofu způsobenou vakcinací – viz odkaz na konci tohoto článku).

Později se ale zjistilo, že voják zemřel na „běžnou“ chřipku, která přerostla v zápal plic, a ten byl ještě podpořen dehydratací a těžkou fyzickou prací. Při ranní rozcvičce pak muž zkolaboval. Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) po tomto zjištění připustila, že nebyl zaznamenán žádný potvrzený případ prasečí chřipky.

Vojákova smrt vyústila v hromadná očkování proti „prasečí chřipce“, což vedlo k onemocnění mnoha lidí Guillain-Barrého syndromem, autoimunitní chorobou ovlivňující nervovou soustavu a způsobující paralýzu dolních i horních končetin, obličeje a zabraňuje dýchání. Nejméně 25 lidí zemřelo a v dlouhodobějším měřítku jich bylo jistě ještě více.

Farmaceutické firmy a Světová zdravotnická organizace (WHO) nám tvrdí, že vakcína proti „prasečí chřipce“ je bezpečná, i když se ukázalo, že šesti stovkám britských neurologů byl vládními lékařskými činovníky zaslán důvěrný dopis, který je varoval před možným narůstajícím množstvím případů výskytu Guillain-Barrého syndromu u lidí, kteří byli proti „prasečí chřipce“ očkováni.

Dopisy rozesílala Agentura pro ochranu zdraví, oficiální orgán dohlížející na zdraví veřejnosti, a varování pro neurology v něm znělo: „buďte ve střehu pokud jde o zvýšený výskyt mozkové poruchy zvané syndrom Guillain-Barré (GBS), který může být… vakcínou vyvolán“. Jeden význačnější neurolog uvedl pro londýnský deník Daily Mail: „Nenechal bych se očkovat, neboť je tu riziko, že dostanu GBS.“

Úžasné, že? Vládní agentura „pro ochranu zdraví“ řekne o očekávaných účincích šesti stovkám neurologů, ale veřejnosti neřekne nic.

Americká centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) oficiálně předpověděla 30 000 vážných a dost možná fatálních reakcí na očkování proti viru H1N1 a současně trvala na tom, že vakcína bude efektivní pouze u tří z deseti příjemců. Toto číslo se ještě snižuje u lidí nad 65 let věku.

Řeknete si, že to je šílenství, a ono na jednu stranu skutečně je, protože lidé stojící za celosvětovou konspirací jsou podle všech měřítek naprostí šílenci. Nejde ovšem o šílenství úředníků, kromě případů, kdy jsou tito využívání jako poslušné a tupé ovce, které všechno odsouhlasí nebo povolí. V jádru se ale jedná o šílenství chladnokrevné, neštítící se hromadného vraždění.

Jak hlásám již celá léta, jsou to ty samé rodiny – v čele s Rothschildy a Rockefellery které vytvořily WHO, centra CDC a Správu potravin a léčiv (a její ekvivalenty po celém světě). Ti samí lidé dali rovněž vzniknout farmaceutickému kartelu, neboli Big Pharmě. Může se zdát, že tyto orgány nejsou ve spojení, ale ve skutečnosti se všechny zodpovídají stejným pánům.

Manažeři farmaceutických gigantů Baxter International, Novartis a GlaxoSmithKline seděli v poradní komisi pro vakcíny, kterou zřídila WHO, a byla to právě ona, která v červenci doporučila hromadná očkování. Všichni si jdou na ruku a kooperují.

Bylo odhaleno, že illionoiská větev společnosti Baxter International kontaminovala očkovací látku živým virem ptačí chřipky, a vzorky poté rozeslala na 18 různých míst. Virus jí byl dodán samotnou WHO a byl promíchán s viry běžné sezónní chřipky, aby byla vytvořena smrtelná kombinace.

Tato „chyba“ – ano, čtete správně – byla odhalena až když laboratoř v Česku testovala onu směs na fretkách, a ty všechny pochcípaly.

Desítky miliard veřejných financí – dolarů, liber a eur – jsou dávány zlotřilým organizacím jako je Baxter International nebo Novartis, aby provedly hromadné očkování lidstva. Je jedno, jaká je ekonomická situace, protože když je nasazena ta správná agenda, není o peníze nikdy nouze – zejména o peníze na vedení válek, zabíjení ve velkém nebo hromadná očkování s následkem smrti mnoha lidí. Zabíjení lidí je skvělý byznys, zeptejte se výrobců zbraní.

Poté, co rakouská novinářka Jane Bürgermeisterová rozkryla komplot směřující k protřídění populace prostřednictvím vakcinace proti „prasečí chřipce“, podala u FBI trestní oznámení na WHO, OSN, Baracka Obamu, Rockefellery, Rothschildy a další.

Tvrdila, že viry ptačí a prasečí chřipky byly vytvořeny laboratorně a vypuštěny mezi lidi za účelem hromadného zabíjení prostřednictvím vakcín. Její archivovaná dokumentace, nazvaná Bioterrorism Evidence (Důkazy o bioterorismu), správně uvádí, že organizace WHO, OSN a výrobci vakcín jako Baxter International nebo Novartis jsou všichni součástí jednoho centralizovaného systému kontrolovaného ústřední skupinou zločinců. Tento systém „financoval vývoj, výrobu a distribuci uměle vytvořených virů, aby tak ospravedlnil nasazení hromadného očkování obsahujícího biologickou zbraň směřující k eliminaci obyvatelstva Spojených států, čímž by získal kontrolu nad jejich jměním a zdroji Severní Ameriky“.

„Ústřední skupinou zločinců“ je podle Bürgermeisterové síť vzájemně propojených (sňatky apod.) rodin, jako jsou např. Rothschildové nebo Rockefellerové, souhrnně nazývání Ilumináti. Jejich plán se samozřejmě týká celého světa a ne pouze Spojených států.

O patentování vakcíny požádaly společnosti Novartis a Baxter International dávno před dubnovým vykonstruovaným „vypuknutím“ choroby v Mexiku. Novartis o provizorní patent požádal v roce 2005 a v únoru tohoto roku (2009) mu byl udělen. Baxter International se o patent přihlásil v srpnu 2008 a obdržel ho letošního března, tedy těsně před tím, než byl virus vypuštěn a všechno se dalo do pohybu.

Postup a časová osa byly následující: nechat si patentovat vakcínu; vypustit v Mexiku laboratorně vytvořený virus „prasečí chřipky“; využít ovládaná a ubohá média k vytvoření a rozšíření paniky ohledně „smrtícího“ viru prasečí chřipky; říct WHO, aby vyhlásila pandemii a požadovala oočkování celé lidské rasy; distribuovat vakcíny s posíleným virem a vůbec šířit virus různými dalšími způsoby, což způsobí strach a masovou hysterii o dostatečné síle, že se lidé nechají dobrovolně ďobnout a tím pádem infikovat virem. Jo, a ještě donutit vlády, aby jim daly všeobecnou imunitu před žalobami, které by mohly účinky vakcíny vyvolat.

Že farmaceutické firmy chladnokrevně a ve velkém nezabíjejí a nemrzačí lidi? Cože?? Vždyť je to jejich práce. Dělají to už celá léta, od dob, kdy byla Johnem D. Rockefellerem, novou akvizicí dynastie Rothschildů, založena Big Pharma.

Shane Ellisonová pracovala pro společnosti Array BioPharma a Eli Lilly jako chemik při výrobě léčiv, ale znechuceně odtamtud odešla, když viděla, co se uvnitř děje. Nyní propaguje přírodní léčitelství pod názvem „The People´s Chemist“. Ve svém článku z tohoto týdne uvedla:

„Jakožto mladá chemička pracující v chemických laboratořích korporátní Ameriky jsem musela sledovat, jak jsou substance způsobující rakovinu vydávány za léky proti ní (tamoxifen). Rovněž jsem byla svědkem toho, jak poddajná média přesvědčovala svět o tom, že deprese je choroba a na její potlačení a vyléčení potřebujete takzvané antidepresivum zvané Prozac. Říkala jsem si, „Nakolik jsou široké vrstvy důvěřivé?“ Jejich reakce na prasečí chřipku mi tuto otázku zodpověděla.“

Americký výzkumník Patrick Jordan odhalil interní zprávu WHO z roku 1972, v níž se popisovalo, jak zabít člověka prostřednictvím vakcíny tak, že zničíte jeho imunitní systém. Vstříknete mu do organismu virus a vyvoláte tak reakci imunitního systému natolik silnou, že lidské tělo zabije. Říká se tomu cytokinová bouře.

Původní epicentrum šíření nemoci AIDS ve Spojených státech odpovídalo oblasti, kde byla v komunitách homosexuálů prováděna pokusná očkování proti hepatitidě typu B, a stejně tak i původní epicentrum výskytu AIDS v Africe přesně odpovídalo lokalitám, kde bylo WHO nařízeno hromadné očkování proti planým neštovicím. Použita byla údajně vakcína dodaná firmou Baxter International.

Big Pharma a WHO jsou stroje na smrt a po celém světe jsou hřbitovy plné jejich obětí. Důvěřivost skutečně může být smrtící.

Strach a důvěřivost – syndrom dětí v náručí, jak tomu říkám já – zajistí, že pro svoji injekci se do očkovacích center během následujících týdnů a měsíců začnou hrnout obrovské počty bulíků a důvěřivců, kteří se na nic nebudou zbytečně vyptávat . Ale svět velice zmoudřel oproti svému starému já z před pěti, deseti nebo dvaceti lety, a dnes je tu již spousta lidí, kteří dokáží všechny ty lži prohlédnout.

Kvůli takovým musí nastoupit pevná ruka policejního státu, která zajistí, že očkování bude povinné. Je faktem, že tímto směrem už se nezadržitelně řítíme a co se dnes objevuje ve státech jako Massachusetts, bude zanedlouho denním chlebem všude.

Senát státu Massachusetts schválil zákon o chřipkové pandemii S 2028. Zákon umožňuje komisaři (zmocněnci) pro státní zdraví, složkám prosazujícím zákon a zdravotnickému personálu:

  • - oočkovat populaci

  • - vniknout na soukromý pozemek bez patřičného povolení k prohlídce

  • - umístit lidi do karantény proti jejich vůli

  • - bez zatykače zatknout každého, o kom se policista domnívá, že narušil izolaci nebo přikázanou karanténu

  • - uvěznit nebo pokutovat částkou 1000 dolarů denně každého, kdo se výše uvedeného narušení dopustí

    -pokračování-

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.