PODPOVRCHOVÁ MĚSTA NA GANYMEDU (4)

Integrace konceptů antigravitačního inženýrství ze skutečných zasvěcených zdrojů odhaluje transdimenzionální schopnosti kosmických lodí projít přímo skrz silnou vrstvu ledu na Ganymedu a dostat se na základny pod ním:

Měsíc Ganymedes se nachází ve vzdálenosti 10 070 000 km od Jupiteru a rotuje kolem něj po kruhové dráze, která odpovídá 7 dnům, 3 hodinám, 42 minutám a 32 sekundám naší dráhy, protože měření času se tam ze zřejmých důvodů značně liší od našeho. Kromě toho na této jupiterské družici - která se otáčí kolem osy kolmé ke své dráze a představuje vždy stejnou tvář planety - neexistuje den a noc jako na Zemi. Je to proto, že přijímá světlo ze dvou zdrojů: jednak ho dostává od Slunce, které, i když je kvůli větší vzdálenosti méně intenzivní, stále přichází s dostatečným objemem světla a tepla, životně důležitých energií, které jsou zvyšovány jeho moudrými obyvateli. Na druhé straně přijímá světlo odražené od Jupiteru jako od gigantického zrcadla, které z Ganyméda vypadá jako obrovská, zploštělá, světélkující koule s pruhy.

Diskoidní plavidlo, Milan, Italy - Antonio Urzi

Tímto způsobem tam to, co známe jako "den", trvá téměř čtyři naše dny; a to, co nazýváme "nocí", což je u této hvězdy doba strávená cestováním kuželem stínu vrhaného Jupiterem, tedy zadní částí planety vzhledem ke Slunci, je bilancí doby, během níž vykoná svůj úplný obrat podle toho, co je uvedeno výše. Toto období tmy, téměř 3 ½ našich dnů, probíhá v režimu umělého osvětlení ve všech obydlených oblastech, jak uvidíme dále. Ze všeho, co jsme si právě vysvětlili, vyplývá, že Ganymedes je skutečně světem velmi výrazných kontrastů; do jisté míry paradoxním světem, v němž existují tak protikladné podmínky prostředí, tak antagonistické přírodní jevy, uprostřed tak divoké přírody, že by se dalo říci, že je to svět, jehož násilnou a výbušnou povahu ovládla. inteligence člověka tím, že přeměnila negativní v pozitivní, absurdní v logické, násilné v poddajné... Svět, který nám ukazuje, jak je možné využít i ty nejnepříznivější podmínky existence, když k tomu máte potřebnou moudrost a sílu...

Panoramatický pohled na velký měsíc, který by nám umožnil prohlédnout si ho zblízka ve všech jeho detailech, by nám ukázal mapu hluboce členitého povrchu. Topografie dosti podobné té, kterou nám ukazují některé hornaté oblasti Země, například impozantní masivy himálajského pohoří. Povrch Ganymedu tvoří nepřetržitá řada velkých horských pásem, která se proplétají všemi směry a zvedají do značných výšek své majestátní vrcholy věčně pokryté tlustou sněhovou a ledovou pokrývkou. Tato bílá a ledová drapérie se táhne všude, skrze prudkou spleť oné orogenní mozaiky vytvořené obrovskou vulkanickou činností hvězdy. Ale uprostřed tohoto ledového souboru hor s rozsáhlým systémem ledovců a sněhových závějí jsou četná a hluboká údolí, v nichž se polychromie krajiny střídá s různými odstíny zelené, s modrou a oranžovou.

Tyto tóny jsou výsledkem vegetace a aktivity života jejích obyvatel; s jejich jiskřivými městskými centry, která mají kovový vzhled a vyčnívají k výšinám, jako by byla několika fasetami impozantní šperkovnice z gigantických diamantů. Život na Ganymedu se rozprostírá v té mozaice hlubokých údolí, sevřených mezi sítěmi toho roje pevných hor, mezi jejichž mnohými zasněženými vrcholky lze rozeznat parní chocholy četných sopek. Pro lidi na Zemi by svět s takovýmto sopečným rozšířením byl katastrofický nebo přinejmenším děsivý. Na druhou stranu pro obyvatele tohoto velkého Jupiterova satelitu je to požehnání.

Tato rasa nadlidí uměla maximálně využít všechny přírodní zdroje a ovládla síly a energie obsažené ve své hvězdě takovým způsobem, že ohromující množství sopek rozprostřených po celém povrchu skalnatého, ledem pokrytého pláště Ganymedu ve skutečnosti představuje tolik gigantických silových center, v nichž je jejich činnost řízena a regulována. Všechny fyzikální a chemické prvky, které do nich zasahují, jsou využívány různými způsoby, a tak přeměna každé sopky je produkčním centrem značného přínosu pro společenství, které ji provozuje a ovládá. Nepřekvapí proto, že značná část z nich byla v průběhu mnoha staletí uměle "vybudována" či "vyrobena".

Jednou z hlavních a nejbezprostřednějších výhod, které lidstvu přinášejí, je trvalé využívání vody pro obyvatelstvo. To se na první pohled zdá absurdní. Není tomu však tak. Musíme vzít v úvahu to, co již bylo vysvětleno ohledně velmi nízkých teplot panujících v její atmosféře. Kvůli tak mrazivým teplotám neexistují v obydlených oblastech Ganymedu oceány ani moře, ani velké řeky. Velké rozlohy terénu, většinou hornatého, pokrývá ledový plášť, o němž jsme se zmínili dříve, zmrzlá vrstva, která na mnoha místech dosahuje tloušťky několika kilometrů. Nebýt intenzivní sopečné činnosti projevující se na celém povrchu hvězdy, bytosti, které ji obývají, by zde nemohly přežít.

Od těch nejvzdálenějších dob, kdy kolonizovali toto velké měsíční těleso, bylo na konci života na jejich planetě jejich první starostí přeměnit sopky na elektrárny a využít obrovské množství tepelné energie v nich uzamčené, aby zajistili zdravé teploty a tekoucí vodu na dně hlubokých údolí... Jedním z nejpozoruhodnějších kontrastů, který návštěvníka ohromí, je rozmnožení tolika ohnivých jícnů uprostřed onoho mrazivého souboru vysokých hor, sopek, které nejsou ničím jiným než gigantickými komíny impozantních elektráren vytvořených onou rasou nadlidí, ve skalnatých útrobách jejich úžasného světa...

Postupem času si podmanili a ovládli celou přírodu satelitu. Podle tradice vyprávěné mému příteli, když nastal čas hromadně opustit Žlutou planetu kvůli blízkosti jejího bezprostředního zničení, byla již mnohá údolí Ganymedu přeměněna na skutečně obyvatelná místa. Byla to práce na celá staletí, ale tato impozantní rasa dokázala dlouho dopředu poznat blížící se vesmírné kataklyzma a včas přesunout své obyvatele a usadit se v novém světě, který dnes obývají. Musíme si uvědomit, že k takové migraci došlo před více než deseti tisíci lety. Za tak dlouhou dobu se dále vyvíjeli a přizpůsobovali svému novému domovu, až dosáhli úžasných výsledků, které nyní vidí náš přítel, když poprvé přichází na onen vzdálený satelit Jupiteru.

Říká se, že voda a okolní teplota v těchto údolích, kde jsou soustředěna města, pochází z práce, kterou vykonalo každé z těchto sopečných ústí. Tak jako lidé na Ganymedu dosáhli před více než 10 000 lety poznání a moci nad přírodou,... disponují prostředky, systémy a vybavením nezbytným k dosažení nadvlády nad vnitřními silami planety, přičemž využívají těchto sil a všech prvků, které je vytvářejí, k rozmanitým cílům, jichž hodlají dosáhnout. Proto vidíme, když dorazíme do některého z jejích údolí, bujnou a bohatou vegetaci, obdělávanou s nejpokročilejšími znalostmi vědy a techniky, která daleko převyšuje tu naši, a zavlažovanou systémem kanálů, které rozvádějí vodu z velkých nádrží, skutečných umělých jezer, udržovaných krystalickými svahy, které sestupují ze stran každé sopky.

Tyto potoky a malé říčky jsou výsledkem neustálého tání, které je způsobeno vysokými teplotami vznikajícími v podzemních hlubinách a ve vyvřelých masách každé z nich, jejichž velká část tepelné energie se prostřednictvím sítě tunelů uplatňuje ve spodní části tlustých ledových krust, které obklopují vrcholy. Jedná se o permanentní proces výroby a obnovy kapalného prvku - složitý proces, který je stejně jako vše na Ganymedu regulován a řízen elektronicky. Hladiny velkých zásobníků nemohou překročit určité meze a jejich znásobení vzhledem k množství údolí zajišťuje šíři odpařovacích ploch nezbytných pro obnovu, které jsou uměle udržovány v dokonale vypočítaných bezpečnostních mezích, jež zajišťují stálý přísun čisté vody v celém tomto měsíčním světě.

Dalším zajímavým aspektem, který se výrazně liší od Země, je absolutní absence fauny na Ganymedu. Nevyskytují se zde žádná zvířata... Žije tam pouze minerální, rostlinná a lidská, respektive nadlidská říše. Náš přítel to vysvětlil tím, že to přičítá primitivním podmínkám životního prostředí této hvězdy, které před příchodem jejích současných obyvatel neumožňovaly život zvířat. A ti nepovažovali za nutné ani rozumné brát s sebou zvířata, když kalkulovali s možnostmi existence prvních "kolonií" v tom novém světě, který přizpůsobovali svým životním nárokům. Rostlinstvo neboli rostlinnou říši přesadili z planety svého původu; všechny druhy, které považovali za vhodně aklimatizované k rozmnožení v novém domově, kde měli zůstat.

Takový postup také později ovlivnil řadu modifikací a odlišností od života na Zemi. Mezi námi, zde by se naše existence zdála nemožná, nebýt četných zoologických druhů, z nichž mnohé jsou součástí našeho každodenního životního programu. Zvířata představují pro pozemské lidstvo životně důležité články v nesčetných aspektech. Lidé na Ganymédu se však po tisíciletí uměli přizpůsobit tak, aby je v žádném případě nepotřebovali. A v tomto ohledu dosáhli takových extrémů, či spíše pokroků, jako je absolutní potlačení mikroorganismů, které způsobují většinu našich nemocí. Tomuto velmi zajímavému aspektu jejich civilizace, tedy zachování zdraví, a také tajemství dlouhověkosti, se budeme věnovat zvlášť v příští kapitole.

Mnozí si pomyslí, že ve světě s tak velkým počtem sopek by byla atmosféra otrávena plyny; že by ji neustálé škodlivé emanace učinily nedýchatelnou. To by bylo logické a na naší planetě se současným lidstvem možné. Ale na Ganymedu je to jiný problém, uspokojivě vyřešený už v dávných dobách. Bylo řečeno, a nyní se to opakuje, že kontrola sopečné činnosti a využití všech sil a všech živlů, které do ní zasahují, je v této civilizaci absolutní. Plyny vznikající při této činnosti, které na Zemi volně unikají do naší atmosféry, jsou pohlcovány [z uměle udržované atmosféry Ganymedu] rozsáhlým a výkonným systémem, který jako spletitá podzemní síť ventilace a kanalizace odstraňuje na různých úrovních v srdci hory z plynů pevné produkty, jako je láva a popel.

Tyto [pevné a kapalné sopečné produkty] se zpracovávají mechanickými a chemickými prostředky v rozsáhlých zařízeních, rovněž v podzemí, v nichž se všechny látky, ať už pevné, kapalné nebo plynné, využívají v plném rozsahu. Tímto způsobem z kráterů uniká pouze vodní pára, která po kondenzaci vlivem nízkých teplot panujících na vrcholcích padá na ně v podobě sněhových vloček. A pokud jde o suroviny, které se tímto způsobem získávají, přeměňují se na nespočet vedlejších produktů, které se později využívají ve zpracovatelském průmyslu, spolu s deriváty získanými přeměnou plynů, v rámci stejného chemického procesu... Telurické a seismické síly, které vznikají při vulkanické činnosti takového rozsahu [pod povrchem Ganymédu]... ovládla ta úžasná rasa supermudrců.12

Rosciano-Holderovo označení bývalé páté planety jako "žluté planety" souvisí s odstíny její atmosféry, spojenými s rozptýleným aurorálním efektem běžně nazývaným "záře vzduchu". Fotony ve žlutém frekvenčním pásmu vznikají iontovou excitací atomů sodíku (Na) ve spodních vrstvách stratosféry a připomínají žluté polární záře, které jsou pravidelně pozorovány nad povrchem Země ve výšce 92 km. Vyšší intenzita a stálost žluté polární záře bývalé páté planety byly výsledkem psychoakustického řízení atmosféry pomocí mnoha monumentálních pyramidových komplexů, které existovaly na různých kontinentech v mandalovém rozložení odpovídajícím stejnému systému, který zde na Zemi vytvořila potomní atlantská civilizace přibližně před 79 000 lety. Přesné technické popisy vulkanických zařízení království Munt, které José uvádí, odpovídají velkolepým reaktorům pro rezonanční transmutaci kovů pro použití při výrobě slitin kosmických lodí. Jeho vysvětlení týkající se podzemních zařízení, která řídí emise sopečných plynů a lávy pod ledovým pláštěm Ganymedu, inspirovalo scénáristy seriálu Star Trek. Jen o několik let později byl v "Lékařské příručce Hvězdné flotily" (1977) topalin označen za supertěžký prvek těžený na Ganymedu:

Topalin (symbol To) je chemický prvek s atomovým číslem 117 v periodické tabulce prvků. Topalin má ve své nejstabilnější formě atomovou hmotnost 306 a byl poprvé objeven lidmi na Ganymedu v roce... 2021. Tento kov patří do transuranové řady těžkých prvků.13

Scénář technických informací zveřejněných v "Lékařské příručce Hvězdné flotily" z roku 1977 o těžbě exotických supertěžkých prvků na Ganymedu byl z velké části založen na skutečných informacích o kontaktu s UFO, které byly sdíleny v knize José Rosciana-Holdera z roku 1974 o vulkanických zařízeních mimozemských obyvatel Ganymedu. Během předchozích vyšetřování případů kontaktů s UFO tímto autorem se objevilo mnoho podobných příkladů, které odhalily desítky let trvající organizované utajování důležitých vědeckých informací předávaných prostřednictvím případů kontaktů s ET přetvářením stejných konkrétních detailů ve sci-fi hollywoodských filmových a televizních příbězích.  Celé žánry "science-fiction" a "superhrdinských" produktů byly masově prodávány malým dětem po celém světě v rámci koordinovaného úsilí všech korporátních médií podkopat úsilí o kontakt s ET. Cílem podprahových taktik, jako je tato, je oklamat subjekty, aby odmítly realitu jako dětskou fantazii. José solidně popsal vysoce vyspělé technologické výdobytky měst na Ganymedu:

Města na Ganymedu nevypadají jako ta naše. Používají jiné stavební metody a materiály. Bylo by hlubokou chybou, kdyby jeho obyvatelé navrhovali vysoké budovy s mnoha patry a používali chatrné stavební systémy a materiály jako my, ve světě neustále vystaveném přirozeným seismickým pohybům na nebeském tělese s tak obrovskou vulkanickou činností. Stejně jako my v našich velkých městech stavíme nahoru, oni staví dolů... Mají několik stavebních modelů. Obecně však vícepodlažní budovy pronikají do země a vyčnívají nad povrch maximálně o jedno či dvě patra. Kromě toho jsou všechny stavby navrženy ve tvaru válce, přičemž každý blok nebo bytová jednotka je zapuštěna do země. Bez ohledu na to, jak je velký, je v přímém spojení se svými sousedy, což přispívá k větší celkové pevnosti komplexu...

Trvalost jejich staveb odráží skutečnost, že jednak jsou to bytosti, které dosahují průměrné délky života odpovídající několika staletím našeho života... Za druhé žijí ve světě, v němž museli neustále ovládat přírodu; ve světě, kde jsou ekonomické, sociální, politické, náboženské a kulturní podmínky odlišné od našich... Vytvořili svět, v němž neexistují obchodníci; svět, v němž se už nemyslí na zisk, ale na zajištění maximálního blahobytu každého obyvatele tohoto světa... Vytvořili svět, kde práce a její řízení dosahují forem a systémů, které nesmírně převyšují ty naše. V této souvislosti, zabývající se problematikou stavebnictví, je třeba také vědět, že stroje, které k těmto účelům používají, jsou tak výkonné a univerzální, že výkopy v největším terénu zvládne jediný člověk, a to v krátkém čase a jen s ovládáním elektronického velínu...

Tímto způsobem mohou odsunout ekonomický faktor do pozadí, a to i s ohledem na to, že celé hospodářství onoho světa řídí a kontroluje stát, jak uvidíme později, a proto to, co má v tomto případě, stejně jako ve všech, přednost, je maximální záruka pro každou z bytostí, které jej obývají, v rámci... dokonalého bratrství a životního režimu, který každému zajišťuje skutečné integrální štěstí... Lze říci, že většina těchto obytných komplexů má to, čemu říkáme "střechy" v mírně vypouklém tvaru a bez překážek. Je to dáno i dvěma účelně vypočítanými účely: Zaprvé to představuje rozmnožení více ploch pro sjíždění vzdušných strojů různých typů a velikostí, protože většina obyvatel je může kdykoli potřebovat, a tím není ztížen městský tranzit, který se na krátké vzdálenosti uskutečňuje pěšky, jako je tomu u nás.

Pro delší trasy může mít kdokoli malé individuální týmy, které přizpůsobením se zádům umožňují osobní lety se značným dosahem. Ve všech městech je tak zajištěna mobilita, aniž by to v nejmenším bránilo povrchovému pohybu chodců, kteří se mohou volně pohybovat po všech tepnách a třídách, bez nepříjemností a rizik, s nimiž se dnes setkáváme téměř ve všech městech na Zemi. Dalším účelem, který máme na mysli, když se zmiňujeme o horní formě budov, je umožnit okamžité odstranění deště nebo sněhu (nejčastěji), který je zkapalněn automatickým topným systémem, jak se hromadí. Povrchy tak zůstávají neustále čisté, průhledné, bez další práce pro obyvatele budovy, a mohou také nadále odrážet světelné paprsky dvou již zmíněných siderických zdrojů, čímž je zajištěno lepší celkové osvětlení městského prostředí.

V této souvislosti je třeba připomenout, co bylo vysvětleno na začátku předchozí kapitoly. Že na Ganymedu trvá den přibližně čtyři naše dny a noc tři. Zatímco se tato družice pohybuje kolem zadní strany Jupiteru, její průlet oblastí zvanou "stínový kužel" planety trvá přibližně tři dny a dvě až tři hodiny našeho času. Během tohoto období mají všechny obydlené oblasti stejný systém umělého osvětlení, o kterém jsme se zmínili, když jsme se zabývali základnami ve Vesmíru. Tento systém osvětlení je vždy přítomen ve všech uzavřených prostorách spolu s dalším automatickým systémem osvětlení, stálou kontrolou a regulací vnitřní atmosféry všech místností a budov. Něco podobného, ale dokonalejšího než naše klimatizační systémy.

A když mluvíme o atmosféře prostředí, musíme také vysvětlit, že jak na otevřených místech, jako jsou městské komunikace, tak ve všech typech průmyslových objektů, zpravidla v podzemí, panuje ta nejzazší čistota. Neexistují žádné stroje nebo vozidla, které by znečišťovaly životní prostředí, protože většina těch, které se používají v, jak bychom řekli, drobné dopravě, je poháněna elektřinou a elektronikou. Přišli pro nás vyvinout nové formy elektřiny a elektromagnetická zařízení takové síly, že - to jsme již viděli v případě jejich kosmických lodí - dokáží zrušit a ovládat síly gravitace a setrvačnosti. A co se týče všech strojů, zařízení nebo objektů poháněných atomovou, termonukleární nebo jinou energií, jak jsme již řekli, mají nejdokonalejší prostředky a prvky, které zaručují trvalé a neškodné používání všech těchto zařízení.

Než skončíme s konstrukcí budov, jejich trvalou bezpečností a stabilitou, vzhledem k vulkanickým a seismickým podmínkám hvězdy, je třeba vědět, že materiál používaný na konstrukce a obecně na všechny typy stěn, podlah a střech je plastická hmota kovového vzhledu, lehká a odolná, s odolností srovnatelnou s nejlepšími našimi ocelemi, která se nemění žádnou z reakcí přicházejících z atmosféry nebo různých typů terénu, do nichž je zasazena, a má takovou pevnost, že odolá nejsilnějším seismickým pohybům, aniž by se rozlomila nebo ztratila svůj tvar.

Kromě toho je systém výstavby založen na spojování prefabrikovaných dílců, které se po umístění na místo spojí mezi sebou speciálním chemickým procesem tak, že se z nich stane jeden blok, stejný, jako kdyby celá stavba vyšla z formy. Neexistují žádné spoje, žádné vazby; po podrobení se uvedenému procesu jsou všechny sekce spojeny, jako by byly srostlé v obrovskou matrici. Můžete si představit naprostou pevnost celku. To však není jediný způsob, jak zabránit tomu, co na Zemi způsobuje tak katastrofické následky. Mají také rozsáhlý systém pro detekci a kontrolu těch nejnepatrnějších pohybů kůry své hvězdy. Takový systém, široce rozmístěný v samotných útrobách podloží, neustále pozoruje a ověřuje vývoj sil, které mohou pohyby vyvolat.

A vezmeme-li v úvahu, že tito lidé mají šestý smysl, tedy jasnozřivost, nepřekvapí nás, že mohou s velkým předstihem znát příčiny, které generují nejrůznější změny i v těch nejskrytějších místech uvnitř jejich světa, přičemž jsou také schopni včas aplikovat jimi ovládané ohromné zdroje síly a energie v místech a okamžicích, které jsou nezbytné k zastavení procesu, úpravě určitého napětí nebo neutralizaci na určitých místech nebezpečných ukazatelů nepřetržité vulkanické činnosti jejich světa...

Již dříve bylo řečeno, že tato rasa nadlidí dosahuje průměrné délky života rovnající se několika stoletím našeho života. Pokusíme se vysvětlit některé aspekty související s tímto bodem. Takto prodloužená délka života je způsobena řadou faktorů, z nichž mnohé jsou většině lidí na Zemi dosud neznámé. Je logické, že největší moudrost je základem všech ostatních. Zkušenosti a studium, získané během tisícileté existence jejich civilizace, jim dávají dokonalou znalost intimních vztahů mezi jejich tělem a celou přírodou, která je obklopuje. Fungování celého svého organismu znají do detailu i děti. Na to má přirozeně významný vliv šestý smysl, o němž jsme se již mnohokrát zmiňovali. Jasnozřivost tím, že nám umožňuje vidět nejskrytější roviny hmoty a navíc i úrovně života nadřazené životu fyzickému, tedy ty, které odpovídají té rovině přírody, kterou jsme na Zemi již začali studovat a vypočítávat. Díky názvu "čtvrtá dimenze" jim dává možnost vidět, jak se vyvíjejí všechny jejich životní procesy a zda se někde v jejich těle vytváří příčina nerovnováhy, metabolické změny.

Mohou kdykoli kontrolovat fungování svého trávicího, oběhového a dýchacího systému; úžasné sítě nervového systému nebo nejmenších buněk mozku. Od dětství se tedy učí znát a osobně ovládat, jak, proč a za jakým účelem fungují všechny části, všechny mechanismy jejich těla, a mohou si proto moudře vybírat nejvhodnější látky připravené pro jejich výživu. Z toho vyplývá, že vedou zvláštní životní styl, vědecky řízený a zdržující se jakéhokoli nebezpečného nebo nevhodného prvku pro nadřazený integrální rozvoj celé své bytosti. Většina jejich potravy pochází z rostlinné říše; používají však také řadu chemických produktů minerálního původu, které společně v rovnováze udržují všechny orgány fyzického těla v dokonalé kondici, zvyšují jejich vitalitu a posilují až do neuvěřitelných mezí energii jejich étericko-vitálního těla pro maximální zachycení energií přicházejících z kosmu...

Tak se jim například daří udržovat po staletí čistý celý cévní systém a vyhnout se tak časté skleróze, která mezi námi katastrofálně postihuje naše žíly a tepny a je vlastně hlavní příčinou stáří. Za tímto účelem se všichni dospělí od věku odpovídajícímu našim čtyřicátinám podrobují speciální léčbě, která spočívá v podávání malých dávek směsi vyrobené z bylinných a minerálních esencí... [podle stejných technik známých ze staré Indie jako ájurvédské léky].

Díky této kúře, [která se podle potřeby opakuje]..., se celý cévní systém zcela "vyčistí" od nečistot a tkáně, které tyto kanálky tvoří, dokonce i v kapilárách, obnoví svou pružnost a svěžest. Zmíněná látka rovněž přispívá k pročištění ledvin, čímž zabraňuje případné tvorbě kamenů. Již před mnoha staletími se také říkalo, že na Ganymedu přestaly existovat neduhy mikrobiálního původu. Po několik tisíciletí byly zcela eliminovány všechny druhy bakterií, virů či jiných forem patogenních zárodků. Proto se tam nevyskytují žádné z nemocí, které jsou mezi námi běžné. A vezmeme-li v úvahu, že potrava je moudře podávána a kontrolována, jak již bylo vysvětleno, dojdeme k pochopení, jak může stabilní a dokonalé zdraví dosahovat míry až 95 % celkové populace.

Většina případů v rámci zbývajících 5 % je obvykle způsobena mimořádnými situacemi, náhodnými nehodami nepředvídatelné povahy, které zpravidla vyžadují chirurgické ošetření. A v této oblasti, stejně jako v oblasti všeobecné medicíny, dosahují skutečně zázračných úspěchů. Stačí říci, že dokážou nahradit jakýkoli orgán v těle, a to nikoli náhražkami z mrtvol, jak se začíná zkoušet na Zemi, ale novými orgány "vyrobenými"  na základě malé části, minimální části téhož orgánu, který vyžaduje náhradu.14

Velmi podrobné lékařské a technické možnosti podpovrchových obyvatel Ganymedu byly zveřejněny v roce 1975, tedy v době, kdy o těchto možnostech měla běžná populace jen velmi malé povědomí. Mnohé bystré postřehy a výroky, které José sdílel, mohly být produktem jeho vlastního učení ze starověkých zdrojů východní mystiky v Indii a Tibetu, ale je zde také velké množství přesných tvrzení a pokročilých technických konceptů, které nemohl zopakovat ze starověkých textů.

Rosciano-Holder jistě čerpal z velkého množství vědeckých údajů o Ganymedu získaných z družicové mise Galileo, ačkoli stručný popis evakuace Kanteku (neboli "žluté planety") před jejím předpokládaným zničením zasahuje do mnohem hlubšího časového rámce, než si byl vědom, až do doby 79 000 př. n. l. Ucelený rámec pojmů, které kontaktér z Ganymedu sdílel, nenechává nikoho na pochybách, že získal informace z vyšších zdrojů, ať už na Ganymed skutečně sám cestoval, nebo ne.

-pokračování-

------------------------------------------------

 

PRAMENY:

12. Ibrahim (1975) ’I Visited Ganymede’ Amer Inst of Interplanetary Relations, str. 21-23
13. http://www.stf-wiki.com/index.php?title=Topaline
14. Op. cit., Ibrahim,  str. 23-25

Další díly