PLÁN NA DEPOPULACI 95% OBYVATEL SVĚTA: JAK HO PROSAZUJÍ VLÁDY A OSN (2)

Herscu Shoshi

Herscu Shoshi

autor

07.03.2018 Společnost

Co je "Agenda 21"?

"Agenda 21" je plán, o kterém mnoho lidí tvrdí, že v jeho rámci zmizí do roku 2030  až 95% světové populace. Již to začalo a výsledky vidíme na celém světě. Za účelem dosažení tohoto cíle je implementováno mnoho prostředků, včetně očkování, ozářených potravin, geneticky modifikovaných potravin a dalších. Vypadá to úžasně, když je to formulováno výrazy jako: „udržitelný rozvoj“. Webová stránka OSN říká, že je to „vyčerpávající akční plán, který je třeba uplatňovat na celosvětové, národní i místní úrovni organizacemi systému OSN, vládami a významnými skupinami v každé oblasti, v níž člověk ovlivňuje životní prostředí“.

Podle Rosy Koireové (výkonné ředitelky Post sustainability Institute/Institutu pro udržitelnost) tento plán zahrnuje každý aspekt našeho života: je to projekt, je to akční plán k tomu, aby byla evidována a pod kontrolou veškerá půda, veškerá voda, všechny rostliny, všechny minerály, všechny stavby, všechna zvířata, všechny výrobní prostředky, veškerá energie, všechny informace a všechny lidské bytosti na světě. Je to úplně vše zahrnující plán, je globální a je prosazován lokálně… je v každém jednom městě v USA i na světě.  (www.postsustainabilityinstitute.org)

Koireová také říká, že to “....změní každý aspekt našeho života…  OSN - Agenda 21/Udržitelný rozvoj  je manipulace ze strany korporací za použití zelené masky obav o životní prostředí za účelem prosazování plánů globalistů.“

 

Jak je to prosazováno?

"Agenda 21",  je prováděna OSN prostřednictvím neziskové organizace jménem "International Council for Local Environmental Initiatives" (Mezinárodní rada pro iniciativy místního rozvoje), běžně známé pod zkratkou "ICLEI". Agenda je implementována na místní úrovni radnicemi velkých měst celého světa. Z mého výzkumu vyplývá, že v roce 2008 se k této neziskovce připojilo patnáct izraelských měst.

Platíte to vy, daňoví poplatníci na celém světě (nejenom v USA), aniž byste to věděli, anebo k tomu dali souhlas a samozřejmě, že co s

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly