"PINE GAP" - TAIPAN MEZI PODZEMNÍMI VOJENSKÝMI ZÁKLADNAMI (1)

Napadlo mne napsat několik velmi aktuálních a zajímavých informací k problematice utajených podzemních základen, obzvláště pak té, která se nachází na území Austrálie a nazývá se „Pine Gap“. Velmi zajímavý publicista a výzkumníkStan Deyo ve své knize „The Space Conspiracy“ píše, že "Pine Gap“ se nachází 18 kilometrů od tzv. „Mrtvé zóny“ (Na oficiální encyklopedické údaje bysch se v tomto případě moc nespoléhal. pozn. aut.). Její nejvíce utajené jádro, o jehož existenci nemá veřejnost sebemenší tušení, se nachází neuvěřitelných 7 kilometrů pod zemí uvnitř přirozeně vytvořené dutiny. Deyo říká, že taková dutina může být použita jako podzemní anténa fungující na nízkofrekvenční emisi elektrických vln. Podobné typy antén se někdy používají ke studiu horních či spodních vrstev atmosféry.

Celý systém lze upravit tak, aby vytvářel rezonanční elektrické pole nad zemí ve výšce přibližně 400 kilometrů nad povrchem země. Panují zvěsti, že „Pine Gap“ disponuje poměrně silným zdrojem jaderné energie, které se používá k napájení jakéhosi obrovského „přijímače". Předpokládá se také, že existují vysoce energetické plazmové urychlovače pro energie, nebo plazmové zbraně, jež jsou součástí „Pine Gap“ (americké vojenské základny na území Austrálie). Dr. Jean-Francois Gee píše, že jiná americká základna nacházející se v „Západním mysu“, nedaleko Exmouth Bayzápadní Austrálii používá starší typ analogického přijímače než ten, který je dislokován v „Pine Gap“ a který se používá k bezdrátovému přenosu elektrické energie do amerických ponorek.

Je známo, že tímto způsobem přenášený elektrický proud má přímou souvislost s aktivitami dynamických plazmových článků. Stan Deyo dále tvrdí, že již v roce 1973 existovaly informace z některých veřejně dostupných zdrojů, které uváděly, že „Pine Gap“ a jeho příbuzná stanice na Guamu (Tichý oceán) energeticky (nelokálně) dotovaly celou řadu vojenských družic na oběžné dráze, které se specializovaly na systematické fotografování zemského povrchu

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly