"PARALAXA S JAROSLAVEM CHVÁTALEM" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA (SPECIÁLNÍ VYDÁNÍ)

 Redakce

Redakce

autor

08.09.2023 Paralaxa

Rádi bychom Vás pozvali k účasti na speciálním vydání "PARALAXY", které proběhne tento týden ve čtvrtek 31. 8. 2023 v tradičním čase od 18. 30 hodin. Proč speciální vysílání? Zaměříme se mimořádně na některé klíčové a velmi aktuální geopolitické události ke kterým právě nyní dochází v prostředí naší planetární společnosti. Konkrétně však náš pohled bude soustředěn na sérii událostí, které obklopují osobnost Jevgenije Prigožina. Zaměříme se také na Zelenského utajený nákup nemovistosti v Egyptě (ve hře jsou velmi zajímavé okolnosti). Bude nás také zajímat, proč Rusko varoval před explozí občanské války v USA. Americký prezident Biden prý nařídil evakuaci ukrajinské elity - bude nás zajímat, co je na tom pravdy a jak to souvisí s porážkou amerických vojsk v Afghanistánu. Společně odhalíme tajemství "Federálního rezervního kartelu" - ve hře je osm globálně privilegovaných rodin. A jak bývá samozřejmostí, nezapomínáme ani na průběžně vedenou interaktivní diskuzi s posluchači. Připomínáme, že oranžově zbarvená témata jsou nositely obzvláště důležitých aktuálních informací. Pojďme se podívat na bližší prezentaci.

NYNÍ K DISPOZICI V NAŠEM ARCHIVU V REŽIMU OFF-LINE ZDE (Délka pořadu 210 minut. Nezapomeňte si stáhnout přílohu, která je ve formátu "word"!!!)

 

JAK TO BYLO S PRIGOŽINEM: (Pokusíme se pochopit sérii podezřelých okolností obklopující "smrt" Jevgenije Prigožina).

BIDENOVA LOUTKA ZELENSKY SI TAJNĚ KOUPIL SÍDLO V EGYPTĚ: (Je možné, že jde o skrytou přípravu na potencionální útěk z jeho domoviny?)

VAROVÁNÍ RUSKA PŘED PROPUKNUTÍM OBČANSKÉ VÁLKY V USA: (Na první pohled těžko představitelná realita. Pokusíme se najít odpověď prostřednictvím hloubkové analýzy).

BIDEN NAŘÍDIL HROMADNOU EVAKUACI UKRAJINSKÉ ELITY: (Je zjevné, že se rozběhla série skrytých událostí o kterých bychom ale měli vědět. Prostřednictvím tohoto tématu se této věci pokusíme podívat na zoubek).

TAJEMSTVÍ "FEDERÁLNÍHO REZERVNÍHO KARTELU" - VE HŘE JE OSM GLOBÁLNĚ PRIVILEGOVANÝCH RODIN: (Zasvětíme vás do všech detailů tohoto velmi zajímavého tématu).

PRŮBĚŽNĚ VEDENÁ INTERAKTIVNÍ DISKUZE S DIVÁKY

 

SHRNUTÍ:

  • ANALÝZA OKOLNOSTÍ STOJÍCÍ ZA "SMRTÍ" JEVGENIJE PRIGOŽINA

  • CO MÁ ZELENSKY ZA LUBEM?

  • OBČANSKÉ VÁLKA V USA JAKO VERZE REALITY BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI

  • EVAKUACE UKRAJINSKÉ ELITY

  • JAKÁ TAJEMSTVÍ SEBOU NESE OSM MOCNÝCH KOMUNIT?

  • PRŮBĚŽNĚ VEDENÁ INTERAKTIVNÍ DISKUZE S DIVÁKY

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

 

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
webinare@matrix-2001.cz