"PARALAXA S JAROSLAVEM CHVÁTALEM" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA (SPECIÁLNÍ VYDÁNÍ)

 Redakce

Redakce

autor

18.05.2023 Paralaxa

Rádi bychom Vás pozvali k účasti na speciálním vydání "PARALAXY", které proběhne tento týden ve čtvrtek 11. 5. 2023 v tradičním čase od 18. 30 hodin. Proč speciální vysílání? Zaměříme se mimořádně na některé klíčové a velmi aktuální geopolitické události ke kterým právě nyní dochází v prostředí naší planetární společnosti. Konkrétně však náš pohled bude zaměřen soustředěn na sérii událostí uvnitř Spojených Států a na veskrze pozoruhodné pozadí aktivit tří osobností: princezny Diany - Donalda Trumpa - Roberta F. Kennedyho ml. Náhlédneme za cenzurní oponu, což nám pomůže lépe a přesněji chápat kontext současných světových událostí včetně jejich progrese do blízké budoucnosti. A jak bývá samozřejmostí, nezapomínáme ani na průběžně vedenou interaktivní diskuzi s posluchači. Připomínáme, že oranžově zbarvená témata jsou nositely obzvláště důležitých aktuálních informací. Pojďme se podívat na bližší prezentaci.

ZDE JE MOŽNOST PŘIHLÁSIT SE KE SLEDOVÁNÍ TOHOTO POŘADU ZE ZÁZNAMU (Délka: cca. 360 minut - rozšířená verze)

 

Z OBSAHU

AKTUÁNĚ PROHLUBUJÍCÍ SE "TRHLINA" MOCENSKÉHO VLIVU USA V ARABSKÉM A ASIJSKÉM TERITORIU: (Čína vytlačuje americké impérium tím, že místo toho obratně promítá svou ekonomickou sílu a Indie, arabské státy a další na to slyší....).

ROBERT KENNEDY JR. KANDIDUJE NA PREZIDENTA SPOJENÝCH STÁTŮ: (R.F.K. junior si klade jasný cíl - sesadit prezidenta Bidena z postu demokratického kandidáta. Víme podrobnosti).

PROFESOR ROBERT DALLEK: "PREZIDENT J.F.K. PŘEDOVĚDĚL SVŮJ VLASTNÍ ATENTÁT": (Došlo k odtajnění rozhovorů mezi Jacqueline Kennedyovou s historikem Arthurem M. Schlesingerem a vyšly najevo ohromující skutečnosti).

POZADÍ TAJNÉHO SETKÁNÍ PRINCEZNY DIANY, DONALDA TRUMPA A JOHNA F. KENNEDYHO JR: (Tato trojice musela být velmi podrobně informovaná o budoucích událostech a to nejen v prostředí naší časové osy. Dva z této trojice již byli odstranění globálním mocenským systémem. Co čeká toho třetího?).

PRIMÁRKY DEMOKRATŮ A VOLBY 2024 - JAKÉ JSOU ŠANCE ROBERTA KENNEDYHO JR.?: (Analýza šancí a možností, silných a slabých stránek tohoto kandidáta).

PRŮBĚŽNĚ VEDENÁ INTERAKTIVNÍ DISKUZE S DIVÁKY.

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.