"PARALAXA S JAROSLAVEM CHVÁTALEM" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 59

 Redakce

Redakce

autor

02.10.2023 Paralaxa

Tímto vás zveme ke sledování již 59. epizody pořadu "PARALAXA". Živé vysílání proběhne ve čtvrtek 21.9.2023 v pravidelném čase od 18.30 hodin. Jak se již stalo novou tradicí, součástí pořadu je rubrika "CO VÁM MAINSTREAM NEUKÁŽE". Co dalšího se v tomto díle "Paralaxy" dozvíte? Máme pro vás připravenou aktuální reportáž týkající se bezprecedentního rozhodnutí ohledně další cenzury internetu. Pokud vám zatím nic neříkají taková jména jako "Digital Services Act", nebo "News Guard" - seznámíme vás. Dále společně rozebereme sovětskou/ruskou historii havárií objektu UFO a kontaktů se zástupci nelidských civilizací. Podíváme se na aktuální zpravodajský servis ze světa mystiky, esoteriky, UFO a alternativní vědy. V neposlední řadě se můžete těšit na širokou škálu videí zaměřených na přítomntost mimozemských bytostí neidentifikovaých objektů a zpráv z prostředí "Projektu Odhalení". Exkluzivně také uvidíte videa atmosferických jevů, které krátce předcházely velkému zemětřesení v Maroku. To všechno v rámci již avízované rubriky "CO VÁM MAINSTREAM NEUKÁŽE". Samozřejmostí je interaktivní diskuze s posluchači. Připomínáme, že oranžově zbarvená témata jsou nositely obzvláště důležitých aktuálních informací. Pojďme se podívat na bližší prezentaci.

  PŘÍHLÁŠKY K ÚČASTI NA ŽIVÉM VYSÍLÁNÍ - ZDE

 

INTERNETOVÁ CENZURA UTAHUJE SMYČKU: (Detailně vás seznámíme s aktuálnímu cenzurními kroky "globálně-mocenského systému" v evropském internetovém prostředí).

OBJEKTY UFO HAVAROVALY I NA ÚZEMÍ BÝVALÉHO SOVĚTSKÉHO SVAZU I. : (Připravili jsme pro Vás první část velmi zajímavé reportáže, která nás zavede do donedávna přísně utajené domény havárií neznámých objektů a kontaktů s E.T. v prostředí bývalého Sovětského svazu).

"KRÁTKÉ ZPRÁVY Z PROSTŘEDÍ MYSTIKY, TAJEMSTVÍ A UTAJENÝCH FAKT": (Tentokrát nás bude zajímat zvláštní vývoj počasí na planetě Mars, objev nové exoplanety v souhvězdí Lva, i to, že insider Tim Burchett odhalil, utajení UFO ze strany generálního inspektora komunity "INTEL" a mnoho dalšího).

"CO VÁM MAINSTREAM NEUKÁŽE": ( Mexický Parlament řeší exobiologické kosterní nálezy v Peru. Video z pobřeží Kalifornie ukazuje světelné pulzující objekty. Pozoruhodné zachycení nelidské bytosti u břehu řeky v Bolívii. Video zaznamenávající sérii podivných atmosferických jevů těsně před velkým zemětřesením v Maroku. A mnoho dalšího.)

PRŮBĚŽNĚ VEDENÁ INTERAKTIVNÍ DISKUZE S POSLUCHAČI

 

SHRNUTÍ:

  • INTERNETOVÁ CENZURA OPĚT NA POŘADU DNE

  • OBJEKTY "UFO" A MIMOZEMSKÉ BYTOSTÍ V BÝVALÉM SOVĚTSKÉM SVAZU

  • KRÁTKÉ ZPRÁVY/AKTUALITY

  • UNIKÁTNÍ VIDEA PODIVNÝCH FENOMÉNU Z CELÉHO SVĚTA

  • INTERAKTIVNÍ DISKUZE S POSLUCHAČI

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

 

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
webinare@matrix-2001.cz