"PARALAXA S JAROSLAVEM CHVÁTALEM" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 50

 Redakce

Redakce

autor

18.03.2023 Paralaxa

Vážení přátelé a příznivci "PARALAXY". Tento týden ve čtvrtek - tedy dne 9. 3. 2023 tradičně od 18.30 hodin proběhne vysílání již padesáté epizody tohoto oblíbeného pořadu. Jaroslav Chvátal bude analyzovat tři velmi zajímavá témata ze tří různých oblastí naší reality. Podíváme se jak pod zemský povrch, tak i do kosmického prostoru mimo naší planetu. Nakonec se seznámíme s příběhem pozoruhodné mimozemské inkarnace, který rozvlnil hladinu veřejného mínění nejdříve v Rumunsku a poté v dalších částech našeho světa. Nezapomínáme samozřejmě ani na průběžně vedenou interaktivní diskuzi s posluchači. Připomínáme, že oranžově zbarvená témata jsou nositely obzvláště důležitých aktuálních informací. Pojďme se podívat na bližší prezentaci. 

NYNI K DISPOZICI ZE ZÁZNAMU V NAŠEM ARCHIVU - ZDE (délka pořadu 260 minut)

 

MIMOZEMSKÉ ZÁKLADNY VERSUS SOPKY FUJI A MANUA KEA: (Japonští vědci zkoumající pozoruhodné tvrzení insidera Charlese Mayena, objevili ke svému velkému překvapení historické záznamy o sopce Fuji v jejíž nitru se nachází mimozemská instalace, jež je chráněna entitou jménem "Utsu". Oba záznamy v deníku spolu s historickými záznamy o hoře Fuji poskytují přesvědčivé dokumentární důkazy podporující Moyenovy pozoruhodné zážitky z teleportace. Máme k dispozici analýzu i ze strany :Autority).

OSN A TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY: (Máme k dispozici velmi zajímavé informace o tom, že OSN v osmdesátých letech 20. stol. inisicovala vlastní utajený kosmický program. V rámci této aktivity prý OSN dosponuje třemi základny uvnitř naší sluneční soustavy. Sama OSN je v pravidelném kontaktu se zástupci mimozemských inteligencí operující v naší sluneční soustavě pod záštitou "Aliance Sfér" a "Galaktické Federace).

MIMOZEMSKÁ INKARNACE - DAVID INUAQUIN: (Sedmiletý chlapec v Rumunsku prokazuje svůj mimozemský původ. Poskytuje ohromující informace týkající rozsáhlé dlouhodohé manipulace lidstva ze strany agresivních ET a poskytuje možnosti řešení stávající situace na naší planetě. A ještě jedno překvapení pro naše posluchače).

AKTUÁLNÍ ENERGETICKÁ SITUACE NA ÚZEMÍ ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLIKY: (Pravidelný briefing zaměřený na aktuální energeticko-rezonanční jevy).

PRŮBĚŽNĚ VEDENÁ INTERAKTIVNÍ DISKUZE S DIVÁKY

 

SHRNUTÍ:

  • JAKÁ TAJEMSTVÍ SKRÝVAJÍ ZNÁMÉ SOPKY NA NAŠÍ PLANETĚ?

  • CO SE SKRÝVÁ ZA "TAJNÝM KOSMICKÝM" PROGRAMEM OSN?

  • MIMOZEMSKÁ INKRANACE V RUMUNSKU ZPŮSOBILA VŠEOBECNÝ ROZRUCH

  • PRŮBĚŽNĚ VEDENÁ INTERAKTIVNÍ DISKUZE S DIVÁKY

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

 

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
webinare@matrix-2001.cz