"PARALAXA S JAROSLAVEM CHVÁTALEM" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 46

 Redakce

Redakce

autor

20.01.2023 Paralaxa

Vážení přátelé, nyní opět ve STŘEDU 11. 1. 2023 v pevně zavedeném čase od 18. 30 hodin je připraveno čtyřicáté šesté vydání pořadu "PARALAXA", které je zároveň první v právě v tomto novém právě začínajícím roce 2023. Otázka zní: "Jsme připraveni na rok 2023, který slibuje, že bude revolučním rokem pro celou planetu?" Není náhodou, že nedávno podepsaný zákon o autorizaci národní obrany z roku 2023 v USA poskytuje oznamovatelům ochranu před jakýmikoli dohodami o mlčenlivosti, pokud jde o UAP/UFO.

To zažehne lavinu informátorů, kteří přicházejí a odhalují více z toho, co se děje v korporátních a vojenských zařízeních zabývajících se mimozemskými technologiemi s reverzním inženýrstvím a návštěvníky mimo planetu. Níže je k dispozici podrobnější obsahové portfolio tohoto aktuálního vydání "PARALAXY". Nezapomínáme samozřejmě ani na průběžně vedenou interaktivní diskuzi s posluchači. Připomínáme, že oranžově zbarvená témata jsou nositely obzvláště důležitých aktuálních informací. Pojďme se podívat na bližší prezentaci

ZDE JE ODKAZ KE SLEDOVÁNÍ ZÁZNAMU POŘADU V NAŠEM ARCHIVU  (Délka 160 minut)

 

ANTI-GRAVITAČNÍ TECHNOLOGIE A MIMOZEMSKÉ KONTAKTY: (Máme k dispozici velmi zajímavé, aktuálně uvolněné informace týkající se transféru nadčasových technologií mimozemského rámce s důrazem na antigravitační fenomén).

MÁME IDENTIFIKOVÁNY ROZSAHLÉ MIMOZEMSKÉ TECHNOLOGICKÉ KONSTRUKTY UVNITŘ FOTOSFÉRY NAŠE SLUNCE + VIDEO: (Toto aktuální objevné zjištění potvrzuje, že mimozemské připravy týkající se uvolnění "MIKRONOVY/SOLÁRNÍHO ZÁBLESKU" vstupují do další fáze aktivity. Tyto konstrukty máme na videu zachyceny v detailním rozlišení s komentářem).

IDENTIFIKOVÁNA AKTIVITA TAJEMNÉHO TRANSPARENTNÍHO TĚLESA NAD FILIPÍNAMI + VIDEO: (V současné době zkoumá "Autorita" velmi zvláštní případ pohybu pozoruhodného neidentifikovaného plavidla nad územím Filipín. Máme pro vás k dispozici několik videí s komentářem včetně záznamu hlavního zpravodajského kanálu filipínské TV).

PRŮBĚŽNĚ VEDENÁ INTERAKTIVNÍ DISKUZE S DIVÁKY

 

SHRNUTÍ:

  • NOVÉ INFORMACE K ANTI-GRAVITAČNÍ TECHNOLOGII MIMOZEMSKÉHO PŮVODU

  • OBŘÍ UMĚLÉ STRUKTURY UVNITŘ FOTOSFÉRY NAŠEHO SLUNCE

  • REPORTÁŽ VČETNĚ IDENTIFIKACE TAJEMNÉHO PPLAVIDLA NAD FILIPÍNAMI

  • INTERAKTIVNÍ DISKUZE S DIVÁKY

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
webinare@matrix-2001.cz