"PARALAXA S JAROSLAVEM CHVÁTALEM" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 38

 Redakce

Redakce

autor

26.09.2022 Paralaxa

Blíží se vydání dalšího dílu "PARALAXY" (č. 38), které máme naplánované na úterý 20. 9. 2020 v tradičním čase od 18.30 hodin. Tentokrát nás budou čekat celkem čtyři velmi důležitá a aktuální témata veskrze z prostředí informátora Corey Gooda a to nejen v podobě klasických komentářů a analýz. Nezapomínáme pochopitelně ani na průběžně vedenou interaktivní diskuzi s posluchači. Připomínáme, že oranžově zbarvená témata jsou nositely obzvláště důležitých aktuálních informací. Pojďme se podívat na jejich bližší prezentaci. 

NYNÍ K DISPOZICI KE SLEDOVÁNÍ V NAŠEM ARCHIVU - ZDE (délka 170 minut).

 

AGRESIVNÍ SKUPINA "ORION" ÚTOČÍ NA "LOC" - LUNÁRNÍ OPERAČNÍ ZÁKLADNU: (Detailně Vás seznámíme s vysoce chaotickou situací, která v současné době panuje na Měsíci po sérii útoků na klíčovou infrastrukturu "LOC")

ANTARKTIDA A PREADAMITÉ - AKTUALIZACE: (Máme k dispozici aktualizované informace týkající se historické geneze událostí v tomto odlehlém pozemském regionu)

KDO JSOU "ZULU - EVOSIAN"?: (Aliance Sfér nasadila v naší sluneční soustavě zastupce nové mimozemské civilizace. Seznámíme Vás detailně s charakterém a posláním těchto mimozenských entit).

TAJEMSTVÍ "SYNDIKÁTU ANDROMEDA": (Jedno naše pozemské přísloví říká: "Ne všechno je zlato, co se třpytí". A jak vidno, toto rčení platí i ve vzdálených kosmických podmínkách. Velmi zásadní téma).

PRŮBĚŽNĚ VEDENÁ INTERAKTIVNÍ DISKUZE S DIVÁKY

 

SHRNUTÍ:

  • OSTRÉ BOJE NA ODVRÁCENÉ STRANĚ NAŠEHO MĚSÍCE

  • ANTARKTIDA OPĚT VE STŘEDU POZORNOSTI

  • "ZULU - EVOSIAN" V AKCI

  • OTAZNÍKY KOLEM SYNDIKÁTU ANDROMEDA

  • INTERAKTIVNÍ DISKUZE

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

 

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
webinare@matrix-2001.cz