"PARALAXA S JAROSLAVEM CHVÁTALEM" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 37

 Redakce

Redakce

autor

15.09.2022 Paralaxa

Tentokrát ve STŘEDU 7. 9. 2022 v tradičně zavedeném čase od 18.30 hodin a bezmála po měsíční pauze v důsledku velmi výživné srpnové "KONFERENCE BLUE AVIAN" se vracíme zpět k našemu pravidelnému pořadu "PARALAXA". Tentokrát v již 37 pokračování. K dispozici budou komentáře a analýzy ke čtyřem tématům, přičemž ta oranžově zbravená nesou vysoce aktuální náboj. Pojďme se podívat na jejich bližší prezentaci.

 NYNÍ K DISPOZICI ZE ZÁZNAMU V NAŠEM ARCHIVU - ZDE (délka 240 minut)

 

UTAJENÉ DIPLOMATICKÉ SETKÁNÍ NA JEDNÉ Z PODMOŘSKÝCH MIMOZEMSKÝCH ZÁKLADEN: (Na hranici Karibiku a Atlantiku došlo ke kontaktu s vysokými humanoidními bytostmi v jednom z vysoce sofistikovaných podmořských komplexů. Jde v tomto případě o záhadné "Kvakery"? Máme k dispozici detaily).

JAK SOUVISÍ RAZIE FBI V TRUMPOVĚ FLORIDSKÉM SÍDLE VČETNĚ ZABAVENÉ DOKUMENTACE S NEDÁVNOU SNAHOU UKRAJINSKÉ ARMÁDY ZPĚTNĚ OVLÁDNOUT ATOMOVOU ELEKTRÁRNU V ZÁPOROŽÍ: (Některá z investigativních center přišla s pozorhodnou teorií, jež dává do přímé souvislosti zdánlivě nezávislé události).

"TAJNÝ KOSMICKÝ PROGRAM FRANCIE" S PRAKTICKÝM VYUŽITÍM PSYCHOTRONICKÝCH SCHOPNOSTÍ: (Jeden z francouzských insiderů poskytl informace o využití pozoruhodných metálních schopností lidské bytosti).

KOLEKCE AKTUÁLNÍCH ZAJÍMAVOSTÍ Z OBLASTI BIZARNÍCH ATMOSFERICKÝCH JEVŮ + VIDEO

PRŮBĚŽNĚ VEDENÁ INTERAKTIVNÍ DISKUZE S DIVÁKY

 

SHRNUTÍ:

  • O ČEM SE JEDNÁ NA DNĚ ATLANTIKU?

  • JAKÉ TRUMFY V RUKÁCH DRŽEL NEBO DRŽÍ DONALD TRUMP?

  • I FRANCIE MÁ SVŮJ "TAJNÝ KOSMICKÝ PROGRAM"

  • NA OBLOZE SE DĚJÍ JEN STĚŽÍ UVĚŘITELENÉ VĚCI - STAČÍ SE DÍVAT A NAHRÁVAT

  • INTERAKTIVNÍ DISKUZE

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

 

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
webinare@matrix-2001.cz