"PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 9

 Redakce

Redakce

autor

04.05.2021 Paralaxa

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ JE AKTUÁLNÍ "PARALAXA" PŘELOŽENA O TÝDEN NA 11. 5. 2021. OMLOUVÁME SE...

Blíží se 4. květen 2021 a tím i další číslo našeho čtrnáctideníku "PARALAXA". Jsme tu od toho, abychom vás co nejpodrobněji informovali o mnohém, co se v klasickém mainstreamu nedozvíte. Podívejte se tedy na připravený aktuální obsah tohoto pořadu. Obsahová nabídka aktuálního čísla reaguje na bezprostřední události za posledních 14 dní, naakumulovalo se toho zase dost. Dokončíme také některá témata z našeho minulého vydání. Budeme například pokračovat v analýze mimozemských civilizací s využitím pozoruhodného materiálu, který byl bytostmi "Q - Arrh" předán zástupcům Ruské Federace. Seznámíme s profesorem Marshallem Barbesem a jeho  unikátním technologickým projektem umožňující schopnost aktivního "cestování v čase zpět do minulosti". Dozvíme se také, proč je tento projekt v současné době tak důležitý a jakou roli v něm hraje struktrua "paralelních realit". Budete informování a aktuálních událostech ke kterým dochází na planetě Mars - aktivity "ET". Připraveno toho máme ale mnohem více. Podívejte se níže na přehledný obsah.

Svět je v pohybu, struny naší společné planetární osudovosti jsou nataženy k prasknutí a my plníme slib, že vás budeme co nejrychleji a aktuálně informovat o všem podstatném z alternativního prostředí našeho světa. V pořadu tak budou prezentovány tato potémata:

  • MARSHALL BARNES A PROJEKT "CESTOVÁNÍ V ČASE"

  • GALAKTICKÁ INFRASTRUKTURA MIMOZEMSKÝCH CIVILIZACÍ, ČÁST III. - První dvě části byly pojednány na "Konferenci Blue Avian - Anunnaki Elohim"

  • BITEVNÍ POLE - "MARS": Seznámíme vás s bezprecedentními událostmi, jež se v současné době odehrávají na "Rudé planetě"

  • NOVĚ ODHALENÉ INFORMACE Z PROSTŘEDÍ VOJENSKÝCH "NELOKÁLNÍCH PROHLÍŽEČŮ/REMOTE VIEWING" - Utajované schůzky amerických prezidentů se zástupci "ET"

  • GENETICKÁ HISTORIE LIDSKÉ BYTOSTI - Analýza experimentace na lidské DNA ze strany "ET" za posledních 500 000 let.

ZDE JE MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT KE SLEDOVÁNÍ DEVÁTÉHO VYDÁNÍ "PARALAXY". (Začínáme  v 18.30 hod. Délka pořadu cca. 180 min.).

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

 

Redakce Matrix-2001/TV Gaia
Dotazy a technické zabezpečení:
Jan Kopřiva: webinare@matrix-2001.cz