"PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 6

 Redakce

Redakce

autor

20.02.2021 Paralaxa

Během posledních 14-ti dní jsme obdrželi sérii velmi závažných informací o kterých Vás chystáme v našem aktuálním vydání čtrnáctideníku "PARALAXA" podrobně informovat. Naše redakce je tedy připravena s aktualizovanou porcí reportáží a zajímavých analýz. Jsme tu od toho abychom vás co nejpodrobněji informovali o aktuálních skutečnostech z alternativního prostředí našeho světa. Jak je uvedeno podrobněji níže, budeme se detailně věnovat celkem pěti důležitým tématům. Podívejte se tedy na aktualizovaný obsah.

Nejdříve napravíme rest z minula a zaměříme se na analýzu série velmi podezřelých podzemních otřesů registrovaných v blízkosti několika vojenských základen amerického letectva a vězte že v tomto případě rozhodně nejde o klasickou formu zemětřesení. Pak se budeme věnovat vnitropolitickým událostem, které se rozhořely na indickém subkontinentu. Současný indický premiér Narendra Mondi je přirovnáván k k americkému Donaldovi Trumpovi. Stojí v čele politické strany, která se rozhodla zveřejnit obrovské množství doposud utajovaných informací kolem starověké technologie "Vimanas". V důsledku série svých odvážných rozhodnutí však indický premiér proti sobě poštval ty nejagresivnější frakce "globálně-mocenského systému" a strhla se pořádná mela. Podrobnosti u nás v "PARALAXE".

Dalším tématem budou novinky z prostředí globálních energetických a vibračních procesů uvnitř našeho planetárního prostředí s ohledem k opakovanému zachycení dynamických fluktuací v rozhranní některých časových linií. Pak přejdeme k analýze aktualizovaných dat s ohledem na historii mimozemských zásahů v prostředí naší planety, jež nezvratně ovlivnily osudovost lidstva. A pokud zbude čas dotkneme se zcela nového tématu tzv. "PLANETÁRNÍ INTERVENCE". V tomto případě půjde o jakýsi úvod do velmi vzrušující aktuální agendy boje specializovaných armádních složek s mimozenskými agresivními interventy pohybující se jednak v blízkosti havárijí jejich dopravních plavidel a jednak v blízkosti lokálních vojenských konfliktů v různých částech naší planety. (Upozorňujeme, že toto téma bude jedním z hlavních v plánované březnové "KONFERENCI"). Takže, jak vidíte ,budete toho opět hodně. 

Svět je v pohybu, struny naší společné planetární osudovosti jsou nataženy k prasknutí a my plníme slib, že vás budeme co nejrychleji a aktuálně informovat o všem podstatném z alternativního prostředí našeho světa. V pořadu tak budou prezentovány tato podtémata:

  • Ve Spojených státech registrujeme sérii velmi zvláštních seizmických anomálií

  • Aktuální energetická a rezonanční situace naší planety

  • "Indicky Trump" - Narenda Mondi a jeho boj o "VIMANA MYSTERIA"

  • Historie mimozemských zásahů v prostředí planety Země

  • "PLANETÁRNÍ INTERVENCE" - utajený boj s agresivními mimozemskými silami

  • A další.....

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

 MOŽNOST PŘIHLÁŠEK KE SLEDOVÁNÍ POŘADU ON-LINE (23. 2. 2021 od 18.30 - délka 180 minut) ZDE

 

Redakce Matrix-2001/TV Gaia
Dotazy a technické zabezpečení:
Jan Kopřiva: webinare@matrix-2001.cz