"PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 35

 Redakce

Redakce

autor

29.07.2022 Oznámení

NYNÍ K DISPOZICI ZE ZÁZNAMU V REŽIMU OFF-LINE ZDE (Délka 210 minut).

V úterý 26. 8. 2022 v době od 18. 30 hodin (v tradičním již zavedeném čase) nás čeká 35-té pokračování  populárního pořadu aktualit z alternativního prostředí našeho světa - "PARALAXA". K dispozici budou komentáře a analýzy ke třem tématům a z nich hned v tom prvním se budeme věnovat vrcholné události, která přišla doslova z "čistého nebe". Blíží se velké věci a již nadcházející měsíc - srpen bude velmi horký a to po všech stránkách.

DNE 14. 6. 2022 PŘISTÁLY TŘI OPERAČNÍ PLAVIDLA ANUNNAKI ELOHIM V USA A RUSKU. MÁME K DISPOZICI KRÁTKÉ VIDEO - (Dějí se věci nevídané. tři operační plavidla hlavního konvoje bytostí Anunnaki Elohim přistály nedaleko americké vojenské základny v Nevadě, USA. Další tři plavidla ve stejném čase přistála v Rusku v blízkosti ruské vojenské základny Žitkur v oblasti Kapustin Jar. Několik dní před tím jedna z automatických družic Anunnaki Elohim v těsné blízkosti dálnice "A303" v  Hampshire, Anglie vytvořila úžasný piktogram znázorňující slogan "KŘÍDLA JSOU AKTIVOVÁNA" - video).

BUCEGI (RUMUNSKO) - PRAVĚKÁ MIMOZEMSKÁ ZÁKLADNA, TRANSKONTINENTÁLNÍ PODZEMNÍ TUNELY, AKTUALIZACE - (Je léto, období dovolených a cestování po Evropě. Možná budete chtít na navštívit unikátní lokalitu Bucegi v rumunských Karpatech. Máme pro vás připravenou porci aktualizací/novinek o tom, co se v této části světa v současné době děje a jak probíhá utajený armádní výzkum hlubokého podzemí).

RADA DEVÍTI NEBOLI "R-9" - (Pokračujeme v komplexní encyklopedické analýze tohoto galaktického expolitického uskupení včetně jeho aktivit v prostředí naší planety).

INTERAKTIVNÍ DISKUZE S DIVÁKY

 

SHRNUTÍ:

  • PLAVIDLA ANUNNAKI ELOHIM PŘISTÁLY NA ZEMI (VIDEO)

  • AKTUÁLNÍ NOVINKY Z OBLASTI BUCEGI (RUMUNSKO)

  • "RADA DEVÍTI" - POKRAČUJEME V ANALÝZE EXOPOLITICKÝCH USKUPENÍ

  • DISKUZE S DIVÁKY

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

 

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
webinare@matrix-2001.cz