"PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 32

 Redakce

Redakce

autor

23.06.2022 Paralaxa

Pokračujeme v pravidelém vysílání aktuálních novinek z alternativního prostředí našeho světa. Máme pro vás připravený další díl pořadu "PARALAXA", tentokrát s pořadovým číslem "32". Pozornost budeme věnovat čtyřem tématům z nichž tři se svým obsahem přímo dotýkají aktuálního projektu "Odhalení". Pojďme se tedy podívat blíže na obsah jednotlivých témat.

AKTUÁLNÍ VYJÁDŘENÍ ZÁSTUPCŮ "ALIANCE SFÉR" K PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍM UDÁLOSTEM UVNITŘ NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY A NA NAŠÍ PLANETĚ - (Extrémně důležitý soubor informací analyzující existence zcela nových jevů působících na lidskou bytost a naší planetu).

ARMÁDA SVĚTOVÝCH MOCNOSTÍ SPOLUPRACOVALA NA MIMOZEMSKÝCH ÚNOSECH - (Máme k dispozici výpověď a svědectví zainteresované osoby, která potvrzuje to o čem alternativa diskutuje již nějakou dobu. Toto svědectví zcela nezávislým způsobem potvrzuje, jak existenci mimozemských aktivit v prostředí lidské civilizace, tak i utajenou spolupráci armádních mocností s agresivními formami mimozemského života).

GALAKTICKÁ FEDERACE SVĚTŮ - "GFS" DRUHÁ ČÁST - (Pokračujeme v komplexní encyklopedické analýze tohoto galaktického expolitického uskupení včetně jeho aktivit v prostředí naší planety).

BÝVALÝ PILOT CIA VE VEŘEJNÉM PROHLÁŠENÍ POTVRZUJE: "NA MĚSÍCI SE POHYBUJÍ MILIONY MIMOZEMSKÝCH ENTIT!!" - (Toto velmi radíkální potvrzení ze strany bývalého zaměstnance tajných služeb uzce souvisí s aktuálně probíhajícím "Projektem Odhalení").

INTERAKTIVNÍ DISKUZE

 NYNÍ K DISPOZICI V REŽIMU OFF-LINE V NAŠEM ARCHIVU - ZDE (Délka pořadu - 200 minut)

 

SHRNUTÍ:

  •  ZÁSTUPCI "ALIANCE SFÉR": SLUNEČNÍ SOUSTAVA SE DOSTÁVÁ POD PALBU NEZNÁMÝCH DRUHŮ ENERGIÍ

  • PŘIZNÁNÍ: ARMÁDY SVĚTOVÝCH MOCNOSTÍ SPOLUPRACOVALY NA "ET ÚNOSECH"

  • "GALAKTICKÁ FEDERACE SVĚTŮ" A JEJÍ AKTIVITY V SOUČASNÉ DOBĚ

  • MIMOZEMSKÁ PŘITOMNOST NA MĚSÍCI V PROCESU ODHALENÍ

  • INTERAKTIVNÍ DISKUZE

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

 

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
webinare@matrix-2001.cz