"PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 30

 Redakce

Redakce

autor

15.06.2022 Paralaxa

Pojďme se podívat na připravovaný obsah "Paralaxy č. 30". Na veřejnost se postupně ale jistě dostávají další nové informace týkající se mimozemského (podle aktuální analýzy z prostředí "Autority" to však není zcela jisté - může jít například o starověkou atlantskou technologii apod.). Dalším tématem pak vstoupíme do detailní analýzy exopolitického uskupení mimozemských ras uvnitř naší galaxie (je připravený detailní encyklopedický rozbor). V první části se podíváme na "Galaktickou Federací Světů - GFS". Povíme si něco o její struktuře a aktivitách uvnitř naší civilizace zde na planetě Zemi v průběhu 20 stol. a v současné době. Vrátíme se také k vojenskému konfliktu na Ukrajině. Máme k dispozici definitivní potvrzení, že mysl ruského prezidenta byla (a možná stále ještě je), ovládáná ryze energetickou formou parazitické mimozemské inteligence. Samozřejmě také dáme dostatečný prostor otázkám a dotazům ze strany našich diváků.

 NYNÍ MOŽNOST SHLÉDNUTÍ Z NAŠEHO ARCHIVU V REŽIMU OFF-LINE (ZDE). Délka: 200 minut.

 

NEZNÁMÁ TECHNOLOGIE NA DNĚ ATLANTIKU UVNITŘ BERMUDSKÉHO TROJÚHELNÍKU - AKTUALIZACE!!: (Máme k dispozici analyzovaná data týkající se aktivity neznámé starověké technologie uvnitř "Bermudskho trojúhelníku". Zdá se, že mnohé směřuje k epochálnímu objevu).

"GALAKTICKÁ FEDERACE SVĚTŮ - GFS": (Komplexní encyklopedická analýza tohoto galaktického expolitického uskupení včetně jeho aktivit v prostředí naší planety).

JE MYSL PREZIDENTA PUTINA INFIKOVÁNA A OVLÁDÁNA MIMOZEMSKOU PARAZITICKOU INTELIGENCÍ: (Máme k dispozici potvrzující informace. Mnohé nasvědčuje tomu, že jde o vysoce agresivní projev nového inteligentního mimozenského druhu. Co na to "Aliance Sfér", "Planetární Aliance" a velení jednotek "Baal - Sham - Rot - Ram" zastupující linii Anunnaki Elohim uvnitř naší sluneční soustavy?).

INTERAKTIVNÍ DISKUZE: (Tak, jak je zvykem i v tomto případě bude ke každému tématu vedena interaktivní diskuze diváků s lektorem).

 

SHRNUTÍ:

  • NEZNÁMÁ TECHNOLOGIE NA DNĚ ATLANTIKU SE PROBOUZÍ

  • "GALAKTICKÁ FEDERACE SVĚTŮ - GFS". PŘEDSTAVUJEME JEDNOTLIVÁ EXO-POLITICKÁ USKUPENÍ

  • PUTINOVO TRAUMA - MIMOZEMSKÝ PARAZITISMUS V AKCI

  • DIKUZE

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

 ZDE MOŽNOST PŘIHLÁŠKY KE SLEDOVÁNÍ POŘADU ON-LINE (úterý 7. 6. 2022 od 18.30 hodin)

 

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
webinare@matrix-2001.cz