"PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 28

 Redakce

Redakce

autor

16.05.2022 Oznámení

Nacházíme se v roce 2022. Přesně 10 let od magického roku 2012. Je potřeba upozornit na to, že právě letos končí tzv. "Desetileté období Svátosti". Kruh se uzavírá. To, co započalo před deseti lety se uzavírá s koncem letošního roku. Události, kterých jsme v současné době svědky jsou jen logickým pozadím mohutných esoterických procesů za účasti pozoruhodných sil, jež nejsme schopni na smyslové úrovni vnímat. To ovšem neznamená, že neexistují. Po 14-ti dnech jsme pro Vás opět připravili aktuální porci komentářů a analýz k nejnovějším událostem z alternativního prostředí našeho světa a to prostřednictvím níže uvedené nabídky.

 MOŽNOST SLEDOVÁNÍ POŘADU ZE ZÁZNAMU - ZDE (délka 210 minut)

 

PUTIN A JEHO PORADCI MANIPULOVÁNI ZE STRANY AGRESIVNÍ MIMOZEMSKÉ INTELIGENCE - (Podíváme se na výsledky práce mentalistů a dálkových vidoucích v projektu "Farsight" se zaměřením na sérii nepochopitelných rozhodnutí ruského prezidenta).

"STRÁŽCI ZRCADLA" V DUBNU LETOŠNÍHO ROKU ZABRÁNILI JADERNÉ KATASTROFĚ - (Kdo jsou "Strážci zrcadla"? A co je technologie "Looking Glass"? A jak s tím vším souvisí podezřelé aktivity uvnitř zařízení CERN mající za cíl ovlivnění stávající časové osy?).

BYLA NALEZENA VELMI PODIVNÁ GEOGRAFICKÁ GEOMETRICKÁ ANOMÁLIE + VIDEO - (Nyní zavítáme do Alžirska a společně budeme bádat nad aktuálně objevených pictoglyfem ve formě pentagramu. Známe souřadnice GPS).

PO DESETI LETECH BYLA OPTICKY ZAREGISTROVÁNA AKTIVITA OBŘÍCHO SFÉRICKÉHO OBJEKTU V TĚSNÉ BLIZKOSTI NAŠEHO SLUNCE + VIDEO - (A ze Země ke Slunci. Přesně po deseti letech se u našeho Slunce objevil obrovský sférický objekt. Nejdříve v březnu 2012 a nyní v dubnu 2022. Objekt atakoval naší hvězdu dokonce na stejném místě? Co se děje? Více již v našem pořadu).

NALEZENO A OVĚŘENO: ARTEFAKTY STARÉ 300 MILIONŮ LET. OPRAVDU JSME PRVNÍM TECHNOLOGICKÝM DRUHEM NA ZEMI? + VIDEO - (Mohli bychom být skutečně civilizací starou stovky milionů let? Nebo nejsem ani zdaleka první, která se v podmínkách planety Země vyvinula do technokratického rámce? Ve zbytku času se tedy podíváme i na toto zajímavé téma).

 

SHRNUTÍ

JE PUTIN A JEHO PORADCI ATAKOVÁN MIMOZEMSKOU INTELIGENTÍ SÍLOU?

ZÁHADNÁ SKUPINA "STRÁŽCI ZRCADLA" A JEJICH AKTIVITY

CO SE NÁM SNAŽÍ SDĚLIT ZÁHADNÁ GEOMETRICKÁ ANOMÁLIE V ALŽIRSKU?

OBJEVIL SE PO DESETI LETECH A ZNOVU ATAKUJE NAŠÍ HVĚZDU

STÁŘÍ OVĚŘENO - ARTEFAKTY STARÉ 300 MILIONŮ LET

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

 

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
Jan Kopřiva: webinare@matrix-2001.cz