"PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 20

 Redakce

Redakce

autor

18.01.2022 Paralaxa

Vstoupili jsme do nového roku 2022 a to již dvacátým pokračováním našeho pravidelného pořadu "Paralaxa". Tak jak je vždy zvykem, připravili jsme pro Vás další porci aktualit z alternativního prostředí našeho světa. I tentokrát půjde o široké spektrum velmi aktuálních témat, která by neměla uniknout Vaší pozornosti. Níže, je uvedena obsahová struktura připravované aktuální epizody pořadu. Snažíme se o pokud možno pestrý výběr, tak abychom pokryly zájem, co nejširšího našich posluchačů. Těšíme se na Vaší účast.

STÁVÁME SE SVĚDKY PRVNÍ FÁZE ODHALENÍ DOPOSUD UTAJENÝCH FAKT OHLEDNĚ PŘÍTOMNOSTI PRAVĚKÝCH MIMOZEMSKÝCH LOGISTICKÝCH CENTER UNITŘ NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY - (Co je pravdy na tom, že se tato centra počínají v posledních týdnech spontánně aktivovat? A stojí za tímto procesem skutečně přítomnost zástupců "Galaktické Federace"? Máme k dispozici velmi zajímavé vyjadření z prostředí "Autority").

NA VEŘEJNOST SE DOSTALY PRVNÍ INFORMACE POTVRZUJÍCÍ EXISTENCI FRANCOUZSKÉHO NÁRODNÍHO TAJNÉHO KOSMICKÉHO PROGRAMU - (K tomuto tématu máme připravenou velmi zajímavou analýzu i s ohledem na fakt, že Francie historicky disponuje největším množstvím kontaktů s mimozemskou inteligencí).

ANTARKTIDA - MÁME K DISPOZICI GPS AKTUÁLNĚ OBJEVENÉ PRAVĚKÉ INSTALACE - (Prudké tání ledovců pokračuje a na světlo světa se počínají vynořovat pozoruhodné pravěké stavby. Budeme se venovat nějnovějšímu objevu).

PŘIZNÁNÍ UMĚLÉHO PŮVODU "COVID-19" - (Máme k dispozici osobní dopis Jacoba Rotschilda, jenž byl adresován známému aktivistovi Henrimu Makowi. Nachází se v něm nejen příznání umělého původu "Covid-19", ale i další otřesné skutečnosti. Naše posluchače seznámíme s jeho obsahem včetně doplňujícího komentáře).

 

SHRNUTÍ:

MIMOZEMSKÁ LOGISTICKÁ CENTRA SE AKTIVUJÍ

SKUTEČNĚ EXISTUJE NÁRODNÍ TAJNÝ KOSMICKÝ PROGRAM FRANCIE

ANTARKTIDA OPĚT V CENTRU POZORNOSTI

TAJEMSTVÍ ROTSCHILDOVA DOPISU - FAKT NEBO PROVOKACE?

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

ZDE K DISPOZICI STREAM ZE ZÁZNAMU V NAŠEM ARCHIVU

 

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
Jan Kopřiva: webinare@matrix-2001.cz