"PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 14

 Redakce

Redakce

autor

14.09.2021 Paralaxa

Prázdniny máme sice za sebou, ale my máme připravenou další aktuální sérii novinek z alternativního prostředí našeho světa a to prostřednictvím pravidelného pořadu "Paralaxa". Každopádně i tentokrát to bude velmi zajímavé a bude opravdu co poslouchat. Níže je uvedena obsahová struktura připravované aktuální epizody pořadu. Snažíme se o pokud možno pestrý výběr, tak abychom pokryly zájem, co nejširšího našich posluchačů.

SLUNEČNÍ SOUSTAVA + PLANETA ZEMĚ: Čeká nás druhá část aktualizovaných informací týkajících se bezprecedentních událostí uvnitř naší sluneční soustavy za posledních 30 dní. Tyto aktivity se přímo dotýkají naší lidské civilizace.

RUMUNSKO: Nyní zcela jistě dojde i na Bucegi (toto téma jsme v předcházející relaci nestačili probrat). Z podzemní oblasti Bucegi přichází čerstvé a vězte, že v mnohém i klíčové informace pro pochopení nadcházejících planetárních událostí. Budete překvapeni. Společně provedeme jejich pečlivou analýzu.

NOVINKA Z PROSTŘEDÍ "GALAKTICKÉ FEDERACE": Lidstvu byla nabídnuta k přijetí "Směrnice galaktických světů". Provedeme analýzu jednotlivých bodů tohoto bezprecedentního dokumentu. Probereme také aktuální informace týkající se možného obohacení lidstva nadčasovou technologií ze strany "Galaktické Federace".

 

SHRNUTÍ:  

  • PRÁVĚ V TĚCHTO DNECH UPÍRÁ MNOŽSTVÍ ROZVINUTÝCH MIMOZEMSKÝCH CIVILIZACÍ ZRAKY K NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVĚ. CO SE DĚJE? DRUHÁ ČÁST PREZENTACE.

  • AKTUÁLNÍ DRAMATICKÉ INFORMACE Z BUCEGI ODHALUJÍ "PANDOŘINU SKŘÍNKU" LIDSKÉ CIVILIZACE

  • NOVINKY Z PROSTŘEDÍ "GALAKTICKÉ FEDERACE": PŘIJMEME "SMĚRNICI GALAKTICKÝCH SVĚTŮ"? PŘEVZALI SKUTEČNĚ PŘED NĚKOLIKA TÝDNY AMERIČANÉ A RUSOVÉ ŠIROKÉ SPEKTRUM NADČASOVÉ TECHNOLOGIE?

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

 ZDE PŘIHLÁŠENÍ KE SLEDOVÁNÍ POŘADU ON LINE (ÚTERÝ 14. 9. 2021 OD 18.30 HOD.). DÉLKA POŘADU 150 MINUT.

 

Redakce: Matrix-2001/TV Gaia
Dotazy a technické zabezpečení:
Jan Kopřiva: webinare@matrix-2001.cz