PARADIGMA MIMOZEMSKÉ DNA

Pozoruhodná stopa, která podporuje přetrvávající myšlenku, že UFO a tvrzení o únosech mimozemšťany mohou představovat věrohodný důkaz o zásahu mimozemšťanů do lidských záležitostí na mimořádné a hluboké úrovni, byla možná nalezena v UFO pronásledované v jihočínské provincii Jün-nan. V rámci rozvíjející se hypotézy, kterou nazývám "paradigmatem mimozemské DNA", mohlo dojít k určité formě inteligentního zásahu mimozemšťanů do nás, lidí na planetě Zemi. Velmi primitivně si pohráváme s úpravami životních forem prostřednictvím transgeniky a podobně, proto se myšlenka, že někdo tam venku to už mohl dělat jinde, možná i tady, nemusí zdát tak vzdálená.

Důkazy pro to lze nalézt i v podpisech lidské DNA, zejména u těch domorodých kultur, které mají silné nároky na pověsti o "nebeských bytostech" a země bohaté na dlouhá historická ohniska aktivity UFO. Mimořádný průlomový případ únosu mimozemšťany z druhé strany světa - přímo uprostřed Sydney - mě přiměl sledovat velmi podivné stopy přes Asii až do čínského Yunnanu, což vedlo k hypotéze paradigmatu mimozemské DNA prostřednictvím dlouhého a složitého čtyřfázového vyšetřování.

 

Fáze I: Podivné důkazy - 1999

Fáze 1 se soustředila na zážitek únosu mimozemšťany, který v roce 1992 zažil muž ze Sydney - Peter Khoury. Nebyl to jeho první zážitek. Dne 12. července 1988 zažil děsivý a život měnící zážitek únosu mimozemšťany. Khoury ležel na posteli a zachvátila ho paralýza. Kolem něj se zjevilo několik bytostí. Jedna z nich, vysoká štíhlá bytost zlatožluté barvy s velkýma černýma očima, mu do boku hlavy zasunula dlouhý předmět podobný jehle. Khoury ztratil vědomí. Později s trhnutím nabyl vědomí a spěchal do vedlejší místnosti, kde našel ostatní členy rodiny ve "vypnutém" stavu. Když je Khoury probudil, zjistil, že zatímco si mysleli, že uplynulo jen asi 10 minut, ve skutečnosti se zdálo, že uplynuly 1 až 2 hodiny. Bylo ověřeno zranění hlavy.

V té době neměl Peter Khoury žádné reálné souvislosti, které by jeho znepokojivý záži

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.