PARADIGMA "KVĚTINY ŽIVOTA" (16)

Řešení problému

Kolem roku 1400 př.n.l. se stalo něco, co poměrně výrazným způsobem ovlivnilo celou řadu procesů v prostředí naší planety. V roce 1355 n.l. začala v Egyptě vládnout tzv. „18. dynastie“. Před tím byli vládci v Egyptě nazýváni „králové“. Od této „18. dynastie“ se vládci nazývali „faraoni“. V té době si Toth a další entity disponující „vědomím Jednoty“  uvědomili, že stávající filozofie „mnohosti božstev“ produkuje v Egyptě roztříštěnost na úrovni fyzického vědomí. Toto byl jeden z mnoha důvodů proč do této všeobecně panující situace zasáhli Thoth, Ra a Ar-Aragot přičemž stáli u zrodu velmi speciální operace na jejímž konci stála realizace planetární energetické mřížky, která fungovala v matematickém modelu „46+2“ analogicky zrcadlící současnou matrici chromozomální oblasti lidské DNA.  

Aktivace výše uvedené energetické mřížky měla za úkol podpořit některé kvalitativní rezonanční vzorce uvnitř tzv. „protoplánové matrice“ naší planety. Během tohoto procesu se Thoth, který v té době (a to je potřeba zdůraznit), nenacházel ve fyzickém těle, nýbrž vystupoval ryze z pozice vysoce rezonančního energetického pole čistého Vědomí, spojil s fyzickým Vědomím Imhotepa II.. Imhotep II. byl králem, jenž vládl je konci „17. dynastie“. Ze strany Thotha byl Imhotep inspirován k tomu, aby se v podstatě vzdal svého trůnu – s čím souhlasil. TEYE a AY, kteří prožili celou řadu velmi silných inkarnací jak v Lemurii, tak i v Atlantidě, byli v předmětném období oba dva inkarnovaní v Egyptě. A lze konstatovat že i zde byli velmi vlivnými osobnostmi.

Achnaton - dobová socha uložená v kahírském muzeu

Oni samozřejmě mohli své inkarnace realizovat v podzemních instalacích „BRATRSTVA TAT“. Thoth a jeho spolupracující skupina se rozhodli ukotvit v éterických oblastech planety velmi specifický typ energie, která je obecně v historických esoterických textech nazývána „Vědomí Krista“. Tento proces ale nemohli uskutečnit tzv. „obyčejní lidé“, neboť ti nedisponovali s

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.