OZVĚNY JINÝCH SVĚTŮ (8)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

05.01.2022 Exkluzivně

V roce 1952 byla založena "Národní laboratoř Lawrence Livermora", jejímž hlavním účelem bylo tajné sledování podzemní základny spojované s únosy do UFO, a to za účelem obrany národního vzdušného prostoru. Očitá svědectví obyvatel oblasti potvrzují noční výskyt obřích kruhových laserů, které ze zařízení střílely k nebi, což pravděpodobně zahrnovalo přímé zaměřování plavidel UFO při jejich přesunu do a z velkého podzemního komplexu vybaveného velkými hangáry pro umístění celých flotil kosmických lodí. Mezi mnoha hlášenými pozorováními UFO, která učinili obyvatelé Livermore Valley v Kalifornii, je i fascinující setkání s různými typy humanoidů, které přímo z oken pozorovaly dvě ženy:

27. června 2014 - Dvě svědkyně nahlásily několik UFO, která v průběhu několika dní a nocí létala nebo se vznášela ve formacích nad Livermore Valley. První večer, poté co svědkyně A odešla do domu spát, svědkyně B. uvedla, že UFO okamžitě zareagovalo tím, že se přiblížilo k jejímu místu - jako by "střemhlavě bombardovalo", aby vyvolalo strach - a poté zmizelo. Následující den svědkyně A pozorovala na obloze několik nízko visících mraků. V jednom z těchto podivných nízkých mraků se pomalu objevila řada čtyř osvětlených panelů, na nichž byly vidět plnohodnotné siluety čtyř humanoidních postav, které je zřejmě pozorovaly shora. Dvě z postav svědkovi připadaly více či méně lidské, ale zbylé dvě postavy se od sebe vzhledově překvapivě lišily. Jedna ze dvou podivných bytostí byla vysoká, chlupatá humanoidní postava, kterou svědek popsal tak, že připomínala "Chewbacca z Hvězdných válek", zatímco na čtvrtém osvětleném panelu bylo vidět bytost zahalenou v zářící plazmě, která se vznášela nad zemí.

Poté, co svědek A spatřil toto podivné vznášející se plavidlo zahalené v mraku, upozornil svědka B na podivnou galerii bytostí, které je pozorovaly. Pozorování skončilo bez jakýchkoli pokusů o komunikaci s neobvyklou posádkou pozorující obě ženy. Další pozorování létajících objektů pokračovala ještě dva d

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.