OPERACE "RATIONEM INTER RESILIUNT" (2)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

23.02.2021 Exkluzivně

Duchovní otec nacistů

V letech po ukončení I. světové války a rokem 1933 Karl Haushofer aktivně hledal muže, který by vedl Německo a vytvořil z něj fašistickou vojenskou moc, schopnou spojit se s Japonskem s ambicemi ovládnout Rusko, ať už prostřednictvím vytvořeného spojenectvím nebo dobytím, a tak ovládnout celý euroasijskou pevninu. Již oficiálně uznávaný se v roce 1919 stal docentem geopolitiky na mnichovské univerzitě, a měl tak jedinečnou pozici, aby mohl vybranému vůdci radit ohledně této územní agendy „Zeleného Draka“.

Je velmi nepravděpodobné, že by se jako skromný akademik rozhodl převzít tak ambiciózní politickou roli, kdyby nejednal jako agent japonských tajných společností. A z výsledků tohoto úsilí vyšlo najevo, že mu aktivně pomáhali a radili jeho mentoři ze společností „Zeleného a Černého Draka“. Při přípravě na jmenování nového německého diktátora se Haushofer zasloužil o založení dvou tajných organizací s vazbami na „Draky“. Spolu s Rudolfem von Sebottendorfem pomáhal v Mnichově v roce 1918 založit okultní “Společnost Thule“. Na svém vrcholu měla tato organizace v Bavorsku asi 1500 členů, z nichž mnozí byli bohatí a vlivní jedinci německého průmyslu a pravicové politiky.

Thulisté se nakonec proměnili v nacistickou stranu. Haushofer tedy připravil půdu pro podporu nového vůdce. Založil také „Společnost Vril“, která měla přímé vazby na tibetské mnichy. Právě v tomto supertajném vnitřním jádru „Thule“ byly vyvinuty první německé létající disky. Je zřejmé, že vědomosti ohledně antigravitační technologie byly přineseny z „Pataly“ o které bylo známo, že zde plazi entity předaly data ohledně konstrukce některých typů těchto plavidel inženýrům ze „Společnosti Vril“. Prostředníkem tohoto datového transferu byla „Společnost Zelených mužů“. Haushofer zorganizoval příjezd skupinu mnichů ze „Společností Zelených Draka“ „Zelených mužů“ do Berlína. Zde měli vytvořit speciální vědeckou poradní skupinu.

Haushofer, povzbuzen Rudolfem Hessem, se v roce 19

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 900 hodinám videa a 12.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.